نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,881 به 4,888 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    22
    سلام
    میشه خواهش کنم منم راهنمایی کنید!!! نمیتونم تصمیم بگیرم
    من موهامو اول اردیبهشت رنگ کردم یه چیزی تو مایه های هاف لایت، پایین موهامو چند درجه روشنتر از بالاها بود، رنگش هم بلوند روشن بود که پایین ها رو اول با 000 روشن تر کردم بعد رنگ رو گذاشتم، 2 هفته ی اول خوب بود ولی الان همش یکرنگ شده رنگش هم خیلی زشت شده بیشتر زردی میزنه، دو سانت هم ریشه رشد کرده که مشکیه و البته سفیدی هم زیاد دارم
    حالا که اوضاع موهامو گفتم شرایطمو بگم، من از این ماه اقدام به بارداری میخوام بکنم یعنی تقریبا از اواسط تیر ماه، بعد از ماه رمضان هم تا اول مهر 4 تا عروسی داریم پسر عمه و پسر خاله و دختر خاله همسری و پسر عمه خودم
    حالا موندم چیکار کنم! از یه طرف دوست دارم تو عروسی ها موهام رنگ شده و مرتب باشه حتی شده رنگ موهای خودم مشکی ولی یکدست باشه، از یه طرف هم ممکنه بزنه باردار شم اصلا نتونم رنگ کنم
    خودم بین دو راه موندم!
    1- برم قبل ماه رمضان موهامو مشکی کنم رنگ موهای خودم که اگه باردار هم شدم حداقل حرص موهای ده رنگمو نخورم
    2- صبر کنم تا عروسی ها اگه باردار نشدم برم رنگ دلخواهم بکنم
    سوال سوم هم که خیلی مهمه برام:
    3- رنگهای گیاهی که میگین تو عطاری ها هست چطورن! مثل این شیمیایی ها پوشش میدن موهارو و یکدست در میاد؟ و تو دوران بارداری استفاده ش چطوره؟ ضرر داره ؟
    یه دنیا ازتون ممنون میشم اگه با من هم همفکری کنید

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0
    چراهیچ کس این ترکیب رنگ روبهم نمیگه ؟!واینکه بادکلره است یا نه ؟[*TT*CH=CONF*G]78216[/*TT*CH]

[QUOT*=sh.**ry**;1070745]چراهیچ کس این ترکیب رنگ روبهم نمیگه ؟!واینکه بادکلره است یا نه ؟[/QUOT*]
    عزیزم من این ترکیب رو تو زیبا کده دیدم امیدوارم به دردت بخوره<**g src="***g*s/s*****s/b*s*/* (5).g*f" bord*r="0" **t="" t*t**="* (5)" s******d="394" c**ss="*n**n***g" />
    ترکیب مسی متوسط 40 میل +شکلاتی روشن 50 میل+مسی روشن 40 میل +واریاسیون نقره ای 10 سانت+اکسیدان 1
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  

sim sim 2 آواتار ها
    sim sim سابق
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    36
    سلام دوستان.من قبلا موهامو قهوه ای روشن زده بودم. البته نه همه موهامو .بعضی جاهاشو. (چون همسری دوست نداره موهامو رنگ کنم ).میگه موهات قشنگن.همینطوری دوستشون دارم.
    حالا میخوام تو مایه های شرابی بزنم.البته همون طوری تیکه تیکه.
    اولا اینکه چه مارک و شماره ای بزنم قشنگه؟؟
    دوما پایین موهام که قبلا رنگ داشته بدرنگ نمیشه؟؟
    تم موهای خودم همون قهوی ایه یه کم روشن.
    نیمرو

خدایا به همه فرزند سالم و صالح عطا کن....!!!

میزان امتیاز
    266
    پسند شده
    19469
    پسند کرده
    36832
    [QUOTE=sh.maryam;1072791]
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.maryam نمایش پست ها
    چراهیچ کس این ترکیب رنگ روبهم نمیگه ؟!واینکه بادکلره است یا نه ؟[*TT*CH=CONF*G]78216[/*TT*CH]

[QUOT*=sh.**ry**;1070745]چراهیچ کس این ترکیب رنگ روبهم نمیگه ؟!واینکه بادکلره است یا نه ؟[/QUOT*]
    عزیزم من این ترکیب رو تو زیبا کده دیدم امیدوارم به دردت بخوره<**g src="***g*s/s*****s/b*s*/* (5).g*f" bord*r="0" **t="" t*t**="* (5)" s******d="394" c**ss="*n**n***g" />
    ترکیب مسی متوسط 40 میل +شکلاتی روشن 50 میل+مسی روشن 40 میل +واریاسیون نقره ای 10 سانت+اکسیدان 1[

مرسی گلم فقط اینکه روی دکلره است یانه ؟واینکه منظوراز شکلاتی روشن چیه ؟بلوند روشنه یابلوند تیره ؟
    خواهش میکنم،عزیزم من این ترکیب رو دقیقا از زیبا کده کپی کردم ولی با تجربیات خودم دکلره نمیخواد.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    287
    پسند کرده
    145
    ای بابا
    حالا که من یه مورد رنگ مویی برام پیش اومد اینجا دیگه کسی نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    در بین تمامی مردم تنهاعقل است که به عدالت تقسیم شده، زیرا همه فکر میکنند به اندازه کافی عاقلند.

میزان امتیاز
    266
    پسند شده
    19469
    پسند کرده
    36832
    نقل قول نوشته اصلی توسط mami moeen نمایش پست ها
    سلام
    من چند ماه قبل یعنی دقیقن 4 ماه قبل؛ موهامو با رنگ فندقی اویلا رنگ کردم...
    بد نبود..

الان هفته قبل میخواستم یه رنگ روشن بذارم...
    بهم گفتن اول با سه صفر پادینا رنگشو بردارم... اینکارو کردم
    بعد یه رنگ عسلی متوسط پادینا گذاشتم... موهام میزد به سرخی یا زرد بدرنگ (طلایی)
    خلاصه آقا دوباره یه رنگ چای عسلی از همون پادینا رفت روی موهام

الان خیلی رنگش یه جوریه !!
    هر کی میبینه میگه حنا زدی؟ سرخ شده موهات...

دوسش ندارم تو رو خدا یه ترکیب رنگ بگین که هم این سرخ و طلایی از موهام بره و هم خوشگل بشه....
    من همه اینکارا رو کردم که بدون دکلره به یه رنگ روشن برسم اما خرابکاری کردم...
    در ضمن با توجه به اینکه من هم قصد بارداری دارم؛ و شما نوشتین در دوران بارداری رنگ ممنوعه، پس لطفا یه ترکیب بگین که تا آخرامسال!! خوشگل بمونه موهام....
    عزیزم رنگ زیاد اونم پشت سر هم موهاتونو خراب میکنه.
    من خودم میخوام امسال اقدام کنم میخوام قبل از بارداری موهامو به رنگ اصلی خودم بزارم که وقتی ریشه هام در میاد دو رنگ نشه!
    یکی از دوستان هم میگفت میتونین موهاتونو به رنگ ریشه هاتون رنگ کنید روش یه هایلایت قشنگ بزنید که اگه بلن هم شد موهاتون بد نشه!

تانی
    میزان امتیاز
    26
    پسند شده
    537
    پسند کرده
    722
    خانوما من میخام روی موهام مش کنم. رایشگاه میخام برم. موادهای مش همشون یکی هستن؟ اگه نوع داره من از ارایشگرم بپرسم که خودم مواد خوب بگیرم آخه اون دفعه موهام سوخت. نمیخام موهام آسیب ببینه.
    چی بگیرم؟
    ayd این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0
    سلام خانومامن رنگ موهام الان قهوه ای تیره است میخواستم ماهگونه ای شماره 6بگیرم فروشنده گفت بعدازچند بارشست وشو نارنجی بدرنگ میشه شماره پنجش روبهم دادحالامیخوام بدونم نداشته خالی بسته یاواقعا بد میشه ؟شماره 5خیلی تیره نمیشه ؟میخوام یکم قیافم عوض بشه ومعلوم باشه رنگ شده !یه ذره شکلاتی 6دارم اگه خیلی تیره میشه اونم قاطیش کنم ؟البته خیلی کمه !اگرخیلی تیره میشه برم مسی 6یاتنباکویی 6بگیرم مخلوط کنم ؟واریاسون قرمزچی نیازه باهاش خوشگل ترمیشه یارنگش جیغ میشه ؟
    ayd این نوشته را پسندیده.