نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,873 به 4,880 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    farideeh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    عزیزم این لوند دودی روشنه که هایلات دودی زیتونی خیلی روشن داخلش داره
    برای زمینه رنگتون بدون هایلایتا این ترکیب رو روی پایه 9 دکلره بذارید
    بلوند دودی خیلی روشن+بلوند نقره ای+صدفی+10سانت بلوند زیتونی پلاتینه+واریاسیون نقره ای+اکسیدان ضد قرمزی
    به خاطر واریاسیون یکدرجه تیره تر میشه ولی باشستن روشن میشه و با این پایه میرسه

ولی عزیزم تو اکثر فروشگاه لوازم آرایشی بزرگ و نمایندگی برندهای معروف ترکیب رنگ رو آماده میفروشن شما چون مبتدی هستید رنگ ترکیبی آماده رو بگیرید خیلی بهتره
    این های که گفتین شماره خاصی نداره اگه شماره داره میشه شماره و مقدار ترکیبشون رو برام بنویسید ممنون میشم

زینب
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    606
    پسند کرده
    1284
    بچه ها میشه چند مدل موی مش شده رو بذارید که قشنگ و جدید باشن. از این فانتزی مانتزیا نه، یه چیزی که همه ببینن کیف کنن یعنی یه خانم متشخص و خوشگل با پوست نسبتا روشن و موهای بلند و *** و خرمایی بتونه بذاره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    196
    پسند کرده
    155
    عزیزم فرمول درسته ولی این فرمول برای موی دکلره شده است که زردی داشته اگر موتون قرمزی داره تو صفحه 608 ترکیب رنگشو برای یکی از دوستان گذاشتم میتونید از اون استفاده کنید.ولی اگر موتون طبیعی قوه ایه به این رنگ میرسید اما اگر رنگ گذاشتید مو تغییری نمیکنه
    گلی جان منم از همین عکسی که گذتشتن خوشم اومده ولی متوجهمنظور شما نشدم...من موهام رو تا حالا رنگ نکردم رنگ مشکی طبیعی خودشه با این ترکبی که گفتین به نتیجه میرسم ؟
    (دودی 6+زیتونی5 به اندازه مساوی+واریاسیون نقره ای+واریاسیون سبز به اندازه یه بند
    لطف میکنی یه مارک خوب رنگ هم مکعرفی کنی

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط farideeh نمایش پست ها
    این های که گفتین شماره خاصی نداره اگه شماره داره میشه شماره و مقدار ترکیبشون رو برام بنویسید ممنون میشم
    عزیزم تو هر مارک رنگ شمارش فرق میکنه یه مارک 7.33میشه زیتونی تو یه مارک دیگه 7.33 میشه طلایی اصلا نمیشه به شماره اتکا کرد شما وقتی میرید فروشگاه اسم رنگ رو بگید فروشنده خودش شمارشو میدونه بهتون میده و روی اکثرجعبه رنگها هم اسم رنگ و هم شمارش هست حواستون باشه اشتباه نگیرید. و مقدار استفاده از رنگ هم بستگی به قد مو و پرپشتی و کم پشتیش داره ولی برای موی بلند و پر پشت 50 میل بلوند دودی خیلی روشن+50 میل بلوند نقره ای+20 میل صدفی +10 میل بلوند زیتونی +4 سانت واریاسیون نقره ای +اکسیدان و اکسیدان رو 100میل بیشتر نریزید و برای میل هم اگر نمیتونید تشخیص بدید از خروجی تیوپ با دهانه کاملا باز به سانت بگیرید مثلا 50 میل رو 50 سانت بگیرید

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinh نمایش پست ها
    سلام من موهام الان شکلاتی شماره ۵ اورال هست که ۳ سانت از ریشه رشد داشته و موی خودم رنگ مشکی هست اینجایی که من هستم اصلا کار آرایشگراشون خوب نیست من می خواهم خودم موهام را رنگ و لایت کنم رنگ انتخابیم شکلاتی هست اگر این ترکیب
    (شکلاتی ۶-۶) +(طلایی با تن مسی۷ ۵-۵) از مارک ایگورا به نسبت مساوی به موهام بزنم خوب میشه لطفا سریع به من جواب بدبد چون بعد از مدت ها می خواهم برم ایران
    عزیزم رنگ قبلیتونو اگر روی موی طبیعی گذاشتید و رنگ گرفت مجددا میتونید از ترکیب این دورنگ استفاده کنید ولی میزان اکسیدانتونو مساوی رنگتون بریزید و از خود مارک ایگورا و رنگتون هاله ای از شکلاتی و نارنجی تیره (مسی ) میشه

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط تانیا نمایش پست ها
    سلام دوستان من اسفند ماه موهامو فندقی تیرهکردم. الان قصد بارداری دارم .بنظرتون روی همین موهام مش بکنم یا رنگ؟؟؟؟؟
    که هم دوران بارداری صورتم بیحال نباشه. هم اینکه شقیقه هام کمی سفید شده اونا رو بپوشونه. اگه مش کنم شاید سفید هام لابه لای مش بشه و مشخص نشه. بنظرتون رنگ یا مش؟
    پوستم سفید هست
    عزیزم تو دوران اولیه بارداری اصلا اقدام به رنگ کردن به هیچ وجه نکنید ولی اگر هنوز باردار نشدید و قصد باردار شدن رو دارید تا 5/6 ماهگی دوران بارداریتون اصلا رنگ نکنید و البته تا آخر بارداری و حتی دوران شیر دهی هم احتیاطه که رنگ نکنید ولی چون سفیدی دارید و مو هم ماهیانه حدود12 م رشد میکنه میتونید موی طبیعیتون هر زمینه ای که هست همون رنگ رو بذارید مثلا اگر قهوه ای تیرس همون رنگ بذارید و توش هایلات نقره ای یا مش خیلی روشن در بیارید که هم خیلی زیباست و هم موهای سفیدتون تو چشم نیست و من توصیه میکنم با فویل در بیارید که جاهایی که سفید هست رو دکلره کنید که وقتی ریشه هاتون در میاد این سفیدیها ساقه هاشون روشن باشن و سفیدی موتون اصلا مشخص نمیشه و تا مدتها از رنگ کردن راحت هستید
    تان تان این نوشته را پسندیده.

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مهتامهتا نمایش پست ها
    سلام من زمینه موهام قبلا زیتونی تیره و دودی بوده ولی بعد از رنگ های مختلف و بارداری کاملا رنگ موهام عوض شده و هر رنگی که بدون دکلره می کنم به قرمزی میزنه این بار می خوام این رنگ را بزنم میشه ترکیب دقیقش را برای یک فرد مبتدی بدید.فایل پیوست 76231

نه اصلا از حنا استفاده نکردم و ممنون برای مقالات 2 تا سوال
    1. ترکیب رنگ عکس گذاشته شده چیه
    2. برای ترکیب رنگ باید از یک نوع رنگ یا یک مارک استفاده کرد
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    عزیزم رنگ قبلیتونو اگر روی موی طبیعی گذاشتید و رنگ گرفت مجددا میتونید از ترکیب این دورنگ استفاده کنید ولی میزان اکسیدانتونو مساوی رنگتون بریزید و از خود مارک ایگورا و رنگتون هاله ای از شکلاتی و نارنجی تیره (مسی ) میشه
    ممنون بابت پاسختون من پوستم گندمی و چشم هایم عسلی هست این ترکیب رنگ به من میآد؟ بعد اگر بخواهم خودم روی موهام را با رنگ لایت کنم با این ترکیب زمینه خوب میشه ؟مثلا اگر بخواهم لایت عسلی با رنگ کنم خوب میشه؟ ببخشید سوالاتم زیاد شد ممنون میشم پاسخ بدین

• بانک بند ناف