نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,865 به 4,872 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    farideeh آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    عزیزم بله داریم واریاسیونها رنگ های 100% خالص هستند که نهایتا به اندازه 4 سانت با رنگ مو مخلوط میشن و اگر بیشتر بشن رنگ رو تیره میکنن و 00.0 روشن کننده بیرنگ هست که به تنهایی با اکسیدان مخلوط میشه و باعٍ پاک شدن رنگ موی قبلی از روی مو میشه و مو رو حداقل تا 3 درجه روشن میکنه و عزیزم این عکسی که شما گذاشتید باید موهاتونو با دکلره به پایه 9 برسونید اگر دکلره میکنید ترکیبشو بگم خدمتتون.
    بله عزیزم من دکلره میکنم میشه لطفا راهنمایی کنید

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهتامهتا نمایش پست ها
    نه اصلا از حنا استفاده نکردم و ممنون برای مقالات 2 تا سوال
    1. ترکیب رنگ عکس گذاشته شده چیه
    2. برای ترکیب رنگ باید از یک نوع رنگ یا یک مارک استفاده کرد
    عزیزم چون اسپم ها زیاده لطف کنید عکس رو دوباره بفرستید
    برای ترکیب رنگ حتما باید از یک مارک استفاده کرد و حتما باید سری رنگها با هم بخونه و اختلاف چندانی بین پایه و رنگهای اونها نباشه ولی برای موهای دکلره شده میشه مستثنی قائل شد.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط farideeh نمایش پست ها
    بله عزیزم من دکلره میکنم میشه لطفا راهنمایی کنید
    عزیزم سپمها زیاده به دوستان دیگه هم گفتم لطف کنید عکس رو مجددا بذاریدتا ترکیبشو بگم خدمتتون

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان امیر و محمد نمایش پست ها
    سلام میشه منم راهنمایی کنید من از نت یه مدل رنگ برداشتم با فرمولش میشه بگید اولا دکلاره میخواد یا نه و دوما پایه موی من قهوه ای تیره هست روی موی من همین رنگ میشه یا نه فرمولش اینه (دودی 6+زیتونی5 به اندازه مساوی+واریاسیون نقره ای+واریاسیون سبز به اندازه یه بند انگشت)ممنون فایل پیوست 77157
    عزیزم فرمول درسته ولی این فرمول برای موی دکلره شده است که زردی داشته اگر موتون قرمزی داره تو صفحه 608 ترکیب رنگشو برای یکی از دوستان گذاشتم میتونید از اون استفاده کنید.ولی اگر موتون طبیعی قوه ایه به این رنگ میرسید اما اگر رنگ گذاشتید مو تغییری نمیکنه

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان امیر و محمد نمایش پست ها
    ممنون خانم گلی که جوابمو دادی حالا یه سوال دیگه من نمی تونم دکلره کنم چون خیلی موهام خشک وبد حالت میشه طوری که باید قوطی نرم کننده رو روسرم خالی کنم تا بشه شونه کردمی تونم با رنگ000 به نتیجه برسم یا بی خیال شم ممنون راستی یه ترکیب دیگه هم میشه بپرسمفایل پیوست 77258 البته روی موهای من جواب میده؟باتشکر فراوان
    دوست گلم شما نگفتید موهاتون طبیعی قهوه ایه یا رنگش کردید/
    اگرموهاتون طبیعیه و رنگ نشده میتونید از 000استفاده کنید وحتما از 4 سانت واریاسیون سبز و اکسیدان ضد قرمزی هم تو رنگتون استفاده کنید چون موهاتون تن قرمزی داره

اما اگر موهاتونو رنگ قهوه ای گذاشتید و دکلره نمیتونید بکنید بیخیال اون رنگ بشید

این رنگی که شما گذاشتید ترکیب شرابی روشن 50میل + آلبالویی 30 میل + بادمجونی 20 میل +2سانت واریاسیون نقره ای + اکسیدان 2 و اگر موهاتون آسیب دیدس اکسیدان 1
    این رنگ روی موهای شما خیلی زیبا میشه البته تیرس اولش به مرور روشنتر میشه و لی توی نو یه حاله قرمز و مشکی زیبایی داره

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361 نمایش پست ها
    فایل پیوست 77259
    عزیزم میشه لطف کنی ترکیب این رنگ مو رو روی موی دکلره شده که 3 سانت هم ریشه هاش در اومده بگی ممنون میشم
    عزیزم این بژطلایی که باید رو پایه دکلره 9 در آورد شما اول باید ریشه گیری کنید
    بلوند تنباکویی خیلی روشن +بژطلایی +بلوند طلایی و بسته به زردی موتون از واریاسیون نقره ای استفاده کنید
    ضمنا عزیزم این رنگ با چند بار شستن به عسلی میزنه
    فاطیما 361 این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361 نمایش پست ها
    مرسی عزیز دلم از راهنمایی خوبت
    خواهش میکنم گلم فقط یادتون باشه برای ریشه گیری اول ریشه هاتونو مواد دکلره میذارید و بعد از 10 دقیقه روی کل موتون میذارید که رنگ فبلی کامل از روی موتون پاک بشه و حتما هر 5 دقیقه مورو چک کنید تا نسوزه و بیشتر از 15/20دقیقه هم نذارید روی مو باشه و برای قسمتهای دکلره شده از پودر ضعیفتر استفاده کنید
    فاطیما 361 این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط farideeh نمایش پست ها
    گلی جون ترکیب این رنگ رو میخوام و اصلا هم نمی خوام تن قرمزی یا زرد داشته باشه یه سوال دیگه هم داشتم ترکیبی که تو صفحه 806 برای اون رنگ گذاشتید بدون دکلره یا روی موی دکلره شده؟
    فایل پیوست 77415
    عزیزم این لوند دودی روشنه که هایلات دودی زیتونی خیلی روشن داخلش داره
    برای زمینه رنگتون بدون هایلایتا این ترکیب رو روی پایه 9 دکلره بذارید
    بلوند دودی خیلی روشن+بلوند نقره ای+صدفی+10سانت بلوند زیتونی پلاتینه+واریاسیون نقره ای+اکسیدان ضد قرمزی
    به خاطر واریاسیون یکدرجه تیره تر میشه ولی باشستن روشن میشه و با این پایه میرسه

ولی عزیزم تو اکثر فروشگاه لوازم آرایشی بزرگ و نمایندگی برندهای معروف ترکیب رنگ رو آماده میفروشن شما چون مبتدی هستید رنگ ترکیبی آماده رو بگیرید خیلی بهتره

• بانک بند ناف