نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,841 به 4,848 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    45
    پسند کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط nirvana r نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    پایه 8 دکلره
    دودی 8+فندقی8+واریاسیون نقره ای+اکسیدان 6%
    ممنون عزیزم. بدون دکلره نمیشه این رنگ رو درآورد؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    2
    سلام ب خانومای خوشگل .هرکی مشکل خودرگیری بنده رو حل کنه تا اخر عمر دعاش میکنم.موهامو ارایشگاه با دکلره مسی کردم واقعا محشر شد الان دیگه موهای خودم در اومده دو رنگ شده .دلم میخواد بلوند نقره ای کنم ولی نه از ریشه .بنظرتون با فویل میشه؟ و اینکه اصن رو موهام رنگ باز میکنه؟16 مرداد عروسی داداشمه .بلوند از ریشه دوس ندارم

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط th13 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه منو راهنمایی کنید. من چند باری موهامو آلبالویی کردم و الان دیگه میخام مشکیشون کنم. اصل موهای خودم مشکی خیلی تیره بود حالا چه ترکیبی بذارم که یه مشکی طبیعی بده و خیلی موهامو خراب نکنه چون شنیدم رنگ مشکی اندازه دکلره به موها آسیب میزنه. ممنون از راهنماییتون
    عزیزم مشکی روی هر رنگی جواب میده چون قدرت رنگ دهی خیلی بالایی داره و حتی اگر مقدار خیلی کمش روی گردن یا گوش و یا صورت مالیده بشه سریع پوست هم رنگ میگیره و تا یکی دو روز روی پوست میمونه و بدی رنگ مشکی اینه که تا زمانی که رنگ مشکی روی موتون هست هیچ رنگ دیگه ای نمیتونید بذارید تا زمانی که ریشه ها رشد کنن و یا مو رو کوتاه کنید البته با دکلره قوی میشه پاکش کرد ولی آسیب خیلی شدیدی به مو میرسونه شما با رنگ آلبالویی قرمزی به موهاتون دادید ولی میتونید یه رنگ طبیعی 2.0 قهوه ای خیلی تیره روش بذارید که البته به مشکی میزنه ولی توی نور و آفتاب یه قرمز مشکی خیلی زیبا میشه.به عبارتی میشه خرمایی خیلی خیلی تیره.
    th13 این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط farideeh نمایش پست ها
    عزیزم مگه واریاسیون 000 هم داریم؟ بعد یه سوال دیگه شماره رنگ هم به من میگی واینکه چقدر بریزم شرمنده اینقد سوال میپرسم ولی نمیخوام گند بزنم تو موهام میشه ترکیب این رنگ رو هم به من بگین
    فایل پیوست 75570
    عزیزم بله داریم واریاسیونها رنگ های 100% خالص هستند که نهایتا به اندازه 4 سانت با رنگ مو مخلوط میشن و اگر بیشتر بشن رنگ رو تیره میکنن و 00.0 روشن کننده بیرنگ هست که به تنهایی با اکسیدان مخلوط میشه و باعٍ پاک شدن رنگ موی قبلی از روی مو میشه و مو رو حداقل تا 3 درجه روشن میکنه و عزیزم این عکسی که شما گذاشتید باید موهاتونو با دکلره به پایه 9 برسونید اگر دکلره میکنید ترکیبشو بگم خدمتتون.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان رادورین نمایش پست ها
    سلام ب خانومای خوشگل .هرکی مشکل خودرگیری بنده رو حل کنه تا اخر عمر دعاش میکنم.موهامو ارایشگاه با دکلره مسی کردم واقعا محشر شد الان دیگه موهای خودم در اومده دو رنگ شده .دلم میخواد بلوند نقره ای کنم ولی نه از ریشه .بنظرتون با فویل میشه؟ و اینکه اصن رو موهام رنگ باز میکنه؟16 مرداد عروسی داداشمه .بلوند از ریشه دوس ندارم
    عزیزم اگر میخواید موهاتونو بلوند نقره ای کنید حتما باید دکلره کنید و مو رو به پایه برسونید و اگر بخواید با فویل انجام بدید باید اول زیر نظر آرایشگر باشه و دوم اینکه اگر یک تیکه خیلی کم از موتون دکلره نشه و به پایه نرسه چون قبلا مسی گذاشته بودید و قرمزی داشته توی موهاتون اون تیکه نمای خیلی زشتی داره و به صورتی میزنه. دوتا کار میتونید بکنید یا لولایت کنید موهاتونو و یا اینکه کل موهاتون رو دکلره کنید و رنگ دلخواهتون رو بذارید اگر مرداد ماه عروسی دارید همین یکی دور آینده دست بکار بشید و موهاتونو رو رنگ کنید تا زمان عروسی ریشه هاتون حدود1.5 سانت در اومده .و اینکه شما قبلا مسی زدید و الان میخواید بلوند نقره ای بذارید حتما دکلرتون زیر نظر آرایشگر باشه و تو دومرحله انجام بشه که کاملا قرمزی از موتون خارج بشه .توی منزل نمیتونید این کارو انجام بدید
    مهتامهتا این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط galaxy_a نمایش پست ها
    سلام. ترکیب این رنگ رو می خوام.
    فایل پیوست 75985
    من هر کاری می کنم شبیه این عکس میشه و بعد یه مدت به زردی می زنه؟ چی کار کنم؟

فایل پیوست 75988
    3.1 قهوه ای دودی تیره+4.33قهوه ای زیتونی متوسط+واریاسیون دودی +اکسیدان 1
    galaxy_a این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    9
    سلام من زمینه موهام قبلا زیتونی تیره و دودی بوده ولی بعد از رنگ های مختلف و بارداری کاملا رنگ موهام عوض شده و هر رنگی که بدون دکلره می کنم به قرمزی میزنه این بار می خوام این رنگ را بزنم میشه ترکیب دقیقش را برای یک فرد مبتدی بدید.نام: db3613461b06893ed620e2807fd8e27c.jpg نمایش: 1847 اندازه: 19.2 کیلو بایت

نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    عزیزم شما قبلا روی موتون از حنا هندی یا رنگ گیاهی استفاده نکردید؟
    نه اصلا از حنا استفاده نکردم و ممنون برای مقالات 2 تا سوال
    1. ترکیب رنگ عکس گذاشته شده چیه
    2. برای ترکیب رنگ باید از یک نوع رنگ یا یک مارک استفاده کرد
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    گلی 65 این نوشته را پسندیده.

رویا عظامی
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    74
    سلام دوستان
    من میخوام موهامو رنگ کنم برای عید رفتم آرایشگاه گفتم یه رنگی میخوام که بعد چند بار شستشویا اصلا رنگش عوض نشه یا اگه هم شد بد رنگ نشه به قول خودش دودی کرد رنگش عوض که شد هیییییییییییچ هم بدرنگ شده هم قرمزی توش داره
    برای این رنگ میشه راهنماییم کنین من مبتدی مبتدی همستما

ضمنا لولایت همون زمینه روشن و مش تیره اس؟

نقل قول نوشته اصلی توسط رویا_ع نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام موهامو رنگ کنم برای عید رفتم آرایشگاه گفتم یه رنگی میخوام که بعد چند بار شستشویا اصلا رنگش عوض نشه یا اگه هم شد بد رنگ نشه به قول خودش دودی کرد رنگش عوض که شد هیییییییییییچ هم بدرنگ شده هم قرمزی توش داره
    برای این رنگ میشه راهنماییم کنین من مبتدی مبتدی همستما

ضمنا لولایت همون زمینه روشن و مش تیره اس؟
    عزیزم رنگ دودی اصلا قرمزی به مو نمیده شما احتمالا خودتون موتون رنگدانه های قرمز داشته و باید توی رنگ گردنتون حتما از واریاسیون سبز و اکسیدان ضد قرمزی استفاده کنید و تغیر رنگ هم یا بدلیل شستن زیاد با شامبو و در معرض آفتاب قرار گرفتنه.حتما باید دوروز بعد از رنگ کردم مورو شامبو نزنید و حتما بعداز شامبو مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید و برای بعد حمام هم از ماسک مخصوص موی رنگ شده که فولیکا قرمز رو بیشنهاد میدم هم قیمتش مناسبه هم واقعا عالیه.و دوم اینکه کمتر در معرض آفتاب موهاتونو قرار بدید.این عکس هم رنگ ترکیب دودی تیره زیتونی متوسط قهوه ای متوسط 10 سانت و واریاسیون سبز 4 سانت و اکسیدان 1ضد قرمزی استفاده کنید.

• بانک بند ناف