نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,833 به 4,840 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط zizi68 نمایش پست ها
    عزیزم هفته پیش رنگ و مش کردم ولی بعد 1بار شستن دیدم که ریشه هام اصلا رنگ نگرفته
    اگه منظورتون اینه ک بعد رنگ گذاشتن، قسمت هایی که مش داره روشن تر میمونه و مثل هایلایت میشه اشکال نداره و اتفاقا دوست دارم- فقط از این رنگ طلایی مش هام و اینکه ریشه هام رنگ نگرفته خیلی بدم میاد
    میشه عکس این رنگ هایی که میگین و فرمولشو بذارین برام ؟
    ممنون میشم عزیزم
    عزیزم یکی از این سه ترکیب رو بذارید روی موتون هر سه رنگهای زیبایی هستن
    1/ مسی عسلی
    سوپر پلاتینه دودی+سوپر پلاتینه زیتونی
    واریاسیون نقره ای
    اکسیدان نمره 2

2/رنگ دارچینی

بلوند طلایی ماهگونی متوسط+بلوند دودی متوسط+بلوند شکلاتی متوسط+بلوند پلاتینه صدفی1+ اکسیدان 6درصد
    3/ شکلاتی
    بلوند شکلاتی تیره+ فندقی متوسط
    واریاسیون نقره ای
    اکسیدان 6%

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط farideeh نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییت عزیزم لطف کردی من موهام رو 5 ماه پیش بادم جونی کردم الان بلند شده تقریبا به اندازه 15 سانت بلند شده یه سوال دیگه هم داشتم من میتونم با این پودر دکلره دودی اول روشن کنم بعد رنگ بزارم چون میگن ضررش کمتره یا اینکه یه پودر دکلره خوب به من معرفی کنین چون من موهام اسیب دیده اگه هم یه خورده از این تیره تر شد اشکال نداره فقط نمیخوام تن زردی و قرمزی داشته باشه ولی خیلی تیره نمیخوام اگه فک میکنین اون رنگی که گذاشته بودم رو موی من جواب نمیده این رنگی که الان گذاشتم رو به من بگی ممنون میشم ولی اون رنگ رو خیلی دوست دارم به نظر شما روی موی من میشه؟ مرسی ایینی که مهاش چتری رو اول گذاشتم تو پست قبلی گفتم شاید پاک شده باشه دوباره گذاشتم

فایل پیوست 74268
    فایل پیوست 74267
    عزیزم پودر دکلره ها همشون به مو آسیب میرسونن یسری از پودر دکلره ها ضعیف تر هستن ولی مو رو به پایه دلخواه نمیرسونن اگر رنگ موی اول رو بخواید در بیارید بهش میگن ماسه ای که باید موتونو رو به پایه 9 با دکلره برسونید و این ترکیب رنگ رو بذارید
    بلوند خاکستری روشن+بلوند نقره ای پلاتینه به اندازه مساوی
    بعلاوه 2سانت واریاسیون 000
    اکسیدان نمره 1

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط zizi68 نمایش پست ها
    مرسی عزیزم
    فقط اینکه میشه نسبت هاشونم بگین- براتون مقدوره عکسشونو بذارین؟
    و اینکه آیا به قرمزی میزنه؟
    راستی بهم طلایی نمیاد. این رنگا ب طلایی میزنن؟؟
    پس من با اعتماد به شما تا آخر هفته بعد رنگو میذارم و نتیجه رو بهتون میگم
    و اینکه یه مارک رنگ خوب میشه بهم معرفی کنین؟ اخه موهام خشک و آسیب دیده است و خیلی بهشون میرسم .نمیخوام بد بشه
    1/ مسی عسلی
    سوپر پلاتینه دودی50م+سوپر پلاتینه زیتونی50م
    واریاسیون نقره ای 2س
    اکسیدان نمره 2 100م

2/رنگ دارچینی

بلوند طلایی ماهگونی متوسط50+بلوند دودی متوسط30+بلوند شکلاتی متوسط30+بلوند پلاتینه صدفی10+ اکسیدان 6درصد120م
    3/ شکلاتی
    بلوند شکلاتی تیره50+ فندقی متوسط50
    واریاسیون نقره ای 2س
    اکسیدان 6% 100م

عزیزم میزان رنگ ترکیبی این فروملها برای موی بلند و پرپشته اگر موتون کوتاه و کم پشته میزان رنگ و اکسیدانتونو کم کنید و البته هرچقدر رنگ استفاده کردید اکسیدان هم به همون اندازه استفاده کنید بجز مسی طلایی دو رنگ دیگه تن طلایی ندارند بعد عزیزم شا میخواید قرمزی نداشته باشه طلایی هم بهتون نمیاد خوب بهتره از سری رنگهای دودی انتخاب کنید یا زیتونی و دوم اینکه اصول رنگ کردن رو حتما باید بلد باشید فردا دارم میرم مسافرت برگشتم از پایه انشااله اصول اولیه رنگ رکدنو مینویسم تا دوستان بتونند توی منزل به راحتی رنگ دلخواهشونو در بیارن شما صبر کن تا هفته دیگه انشااله رنگتونو بذارید که موهاتونو خدای نکرده خراب نکنید و آسیب بیشتری بهشون نزنید
    marie این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    عزیزم رنگ مات بستگی به مارکش داره بعضی از رنگها مات هستن که بیشتر سری m اینطورن و بعضی براق و اگر رنگ موی براق میخواید از سری رنگهای ماکسیما رو بهتون توصیه میکنم بخرید که جلا و براقیت خوبی دارن.عزیزم هر رنگی روی هر مویی یجور در نمیاید یک مو ضخیمه و طبیعی مثل موی شماکه دیر و سخت رنگ میگیره یه مو نازکه و طبیعی زود رنگ میگیره و نزدیک به رنگ انتخابی در میاد و انواع موها با جنس های مختلف داریم و هم اینکه موی سر هرکس تن رنگ خاصی داره بعضی از خانمها هر رنگی که میزارن آخرش بعد از چند مدت موشون به قرمزی میزنه یسری از خانمها بعد از چند مدت موشون به زردی میزنه و...
    بلوطی که شما گذاشتید نمیشه گفت کار آرایشگرتون بد بوده شاید روی موی شما اونطوری در اومده ولی عزیزم اگر رنگ عسلی رو دوست دارید بذارید و موهاتون طبیعی و بدون رنگ هست (بلوطی کاملا پاک شده) عسلی خیلی روشن مارک ماکسیمارو تهیه کنید و واریاسیون نقره ای و البته بسته به قد موتون و پرپشتیش از رنگ استفاده کنید فقط واریاسیون بیشتر از 2 سانت نریزید رنگی که بهتون میده عسلی متوسطه که با چند بار شستن عسلی روشن بهتون میده و البته اگر موتون خیلی تن قرمزی داره به اندازه 10سانت بلوند طلایی قاطی رنگتون کنید که تن زردی موتون بگیره وقرمزی رو خنثی کنه حتما هم از اکسیدان ضد قرمزی استفاده کنید و بعد از رنگ گذاشتن حداقل 2 روز موهاتونو شامپو نزنید و فقط ازنرم کننده و آبرسان استفاده کنید و نکته دیگه اینکه چون موهاتون ضخیم هستن دیر رنگ میگیرند ولی تایم رنگ گذاشتن از 20 دقیقه هست تا 40 دقیقه بیشتر از این آسیب جدی به پوست سر و مو میرسونه.
    ممنون از توضیحاتت گلی جون. میتونی یه عکس از رنگی که میگی برام بذاری؟ بازم ممنون

nirvana r آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط fa000 نمایش پست ها
    شیردهی هم عین پری و دی رو رنگ کردن اثر میذاره؟؟؟؟؟
    به هیچ عنوان رنگ کردن در دوران شیردهی و (اگر کوچولوتون شیر شما رو میخوره)پیشنهاد نمیکنم...
    چون مواد شیمیایی رنگ مو به سرعت از طریق پوست سر وارد خون میشه و تاثیر مستقیم روی شیر مادر میذاره...

اما اگر شیر شما رو نمیخوره ...میتونید بذارید...برای بلوند پایه بالا کردن یه کم ریسکه و به خاطر تغییرات هورمونی بدن مادر ممکنه در بعضی افراد مو خوب باز نشه و به پایه ی دلخواه نرسه تو دکلره ...
    البته باز توی افراد مختلف متفاوته
    هر کی دوست داره وبلاگهامو ببینه خصوصی بزنه.(حراجی و ...)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    گلی جان موهام از نظر حجم متوسطه و از نظر بلندی کمی پایین تر از شونه هامه
    اینکه گفتم قرمزی نداشته باشه منظورم این بود که بعد یه مدت بدرنگ نشه
    اتفاقا رنگ های گرم بیشتر بهم میاد ولی فک کنم دودی سنم بالاتر نشون میده- شما چی فکر میکنی؟
    راستی از چه مارکی استفاده کنم؟

nirvana r آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط helenbahar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه بگین این چه رنگیه؟
    فایل پیوست 74987
    سلام عزیزم
    پایه 8 دکلره
    دودی 8+فندقی8+واریاسیون نقره ای+اکسیدان 6%
    هر کی دوست داره وبلاگهامو ببینه خصوصی بزنه.(حراجی و ...)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    نیروانا جان
    چطور میتونم رنگ مویی که روی عکس اواتورت هست بدون دکلره دربیارم؟

• بانک بند ناف