نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,825 به 4,832 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    nirvana r آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط zizi68 نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    رنگ اصلی موهام مشکیه ولی آرایشگر زمینه موهامو قهوه ای خیلی تیره کرده با هایلایت تقریبا طلایی
    دلم میخواد خوشگل بشه موهام و اینجوری زنونه نباشه
    چند تا رنگ هست که خیلی دوست میدارم ولی بلد نیستم بذارمش اینجا که ببینی
    میشه بهتون ایمیل کنم؟؟؟
    عزیزم دوست داری ایمیل کن...عکس موهای خودتم بفرست
    یا همینجا پیام خصوصی بده

برای اتچ کردن عکس هم وقتی پاسخ رو بزنید تو صفحه ای که براتون باز میشه..بالای کادری که دارید تایپ میکنید توش یه علامت گیره ی کاغذه..اون و بزنید میتونید هر عکسی و اتچ کنید تو پاسختون
    موفق باشید
    هر کی دوست داره وبلاگهامو ببینه خصوصی بزنه.(حراجی و ...)

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    عزیزم آدرس ایمیلتونو میدین؟

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirzade نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز لطفا کمکم کنید من قبل از عید موهامو ماهاگونی کردم الان میخوام رنگ کنم همه میگن هر رنگی کنی رنگت یه توناژ قرمزی میگیره حالا طبق توصیه ارایشگاه رنگ دودی شماره 7-8/1 گرفتم تا قرمزی از بین بره میترسم خراب شه و رنگ قشنگی درنیاد ممنون میشم راهنماییم کنید تا پشیمون نشم
    عزیزم شما 4 ماه پیش رنگ کردید و اینکه هم موهاتون رو ماهگونی کردیدو تن قرمزی داره و هم اینکه ریشه هاتون که توی این مدت رشد کردن حتما بدون رنگ هستن رنگی که شما تهیه کردید 8.1بلوند دودی روشن هست و اگر بخواید این رنگو بذارید و دقیقا همین رنگ رو بهتون بده حتما باید موهاتونو به پایه برسونید و فقط با دکلره کردن میتونید این عملو رو انجام بدید ولی اگر میخواید تن قرمزی رو با این رنگ از موتون خارج کنید میتونید به همراه این رنگتون 2سانت واریاسیون سبز+2سانت واریاسیون نقره ای اضافه کنید و از اکسیدان ضد قرمزی هم حتما استفاده کنید البته رنگتون یکم تیره میشه وروی کاتالوگ رنگ شماره5/1یا6/1دودی رو بهتون میده ولی با چندبار شستن یک درجه موتون روشنتر میشه فقط میزان واریاسیون رو مراقب باشید زیاد نریزید چون هرچه واریاسیون بیشتر باشه رنگتون تیره تر میشه ولی عزیزم اگر تجربه رنگ کردن توی منزل رو ندارید بهتره برید سالن اینکارو براتون انجام بدن

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط بارانه نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه ماه پیش رنگ گذاشتم الان موهام دراومده دو رنگ شده راستش رنگشو ترکیبی کسی واسم گذاشت نمی دونم چی بود.رنگ قبلی تو مایه های رنگ مو مدل های کره ای کی تیره تره.رنگ اصلی موهام قهوه ای تیره ست.من پوستم سبزه ست وتپلم میخوام موهام رنگش یکی باشه چه رنگی بزارم که بهم بیاد.من 25ساله و مجردم
    عزیزم درست توضیح ندادید رنگ موتون دقیقا چه رنگیه و اینکه از چه رنگهایی خودتون خوشتون میاد و آیا رنگ دخترونه و تیره میخواید یا روشن

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط بارانه نمایش پست ها
    عزیز رنگ موهام قهوه ای تیره ست.رنگ دخترونه روشن چه رنگی منظورتونه؟ بنظر خودم همین رنگ مو مدلای کره ای بهم مباد.ممنون
    عزیزم اگر منظورتون رنگ موی کشور کره هست که ما توی فیلمها میبینیم اونا اکثرا یا رنگ موشون مسی هست یا ماهگونی یا شرابی و یا بلوطی و قهوه ای سوخته .اگر رنگهایی که تن قرمزی رو داشته باشه دوست دارید من ترکیب دورنگ شرابی و بلوطی تیره رو توصیه میکنم شما هر مارک رنگی که بخواید بخرید روی کاتالوگ این دورنگ رو تهیه کنید شماره رنگ توی کاتالوگ های مختلف فرق میکنه مثلا ترکیب رنگ موی مارک ام کالر 4/20+4/62 و اگر رنگ روشن و دخترونه بخواید و موهاتون زود رنگ میگیره 7.0بلوند متوسط رو بذارید که دو درجه تیره تر یعنی قهوه ای روشن رو بهتون میده
    بارانه این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط firewall_ne نمایش پست ها
    سلام گلی جون
    قبلا رنگ مو قهوه ای تناژ قرمزگذاشته بودم.الان ریشه موهام در اومده و مشکیه. میخوام دوباره رنگ کنم
    و پیراهن شبم مشکی،طلایی.آرایشگر میک آپم گفته رنگ قهوه ای بزار.حالا میخواستم بدونم به نظر شما چه رنگی بزارم هم بهم بیاد و به لباسم؟لطفا فرمولشو بدید؟و اگر قهوه ای بزارم میشه فرمولی معرفی کنید که تناژ قرمز نداشته باشه.رنگ پوستم سبزه ست و نمیخوام دکلره کنم.ممنون میشم سریع جواب بدید.
    عزیزم اگر میخواید به رنگ لباستون رنگ موتون بیاد به نظر من رنگ قهوه ای شماره 4.0 رو بذارید و توش با فیل یا کلاه مشهای درشت در بیارید و اگر نمیخواید از دکلره استفاده کنید میتونید 000 یا ریمور بذارید و بهد برای رنگساژتون 10.0 بلوند فوق العاده روشن بذارید که 7.0 رو بهتون میده(بلوند متوسط) و یه مش فوق العاده زیبا میشه که زمینه موتون قهوه ای متوسطه و مشهاتون بلوند متوسط و به لباستون مه مشکی طلایی میاد ولی اگر نمیتونید به تنهایی مش رو داخل خونه دربیارید و خودتون هم قصد رنگ کردن داخل خانه رو دارید 5.0قهوه ای روشن رو بذارید و حتما از اکسیدان ضد قرمزی استفاده کند و اگر موتون خیلی قرمزی داره به اندازه2 سانت واریاسیون سبز قاطی رنگتون کنید و اول موهایی که قبلا رنگ داشته رو رنگ کنید و بعد از چند دقیقه رنگ رو روی ریشه هاتون که تازه رشد کردن و رنگ ندارن بذارید.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط fa000 نمایش پست ها
    من موهام رنگ طبیعی خودشه و مکشیه مشکیه. سبزه هستم .حالا میخوام رنگ کنم و یه رنگی بذارم که مات و مرده نباشه. از رنگ هایی تو مایه های عسلی خوشم میاد. یه بار قبلا بلوطی گذاشتم که چندان ازش خوشم نمیومد احساس میکنم آرایشگرش خوب کار نکرد. لطفا شما که تجربه دارین یه رنگی که فکر میکنین به صورتم بیاد بهم معرفی کنین با ترکیب رنگش. اگه عکس هم بذارین که خیلی خوب میشه. راستی من تار موهام ضخیمه و موهام سخت رنگ میگیره
    عزیزم رنگ مات بستگی به مارکش داره بعضی از رنگها مات هستن که بیشتر سری m اینطورن و بعضی براق و اگر رنگ موی براق میخواید از سری رنگهای ماکسیما رو بهتون توصیه میکنم بخرید که جلا و براقیت خوبی دارن.عزیزم هر رنگی روی هر مویی یجور در نمیاید یک مو ضخیمه و طبیعی مثل موی شماکه دیر و سخت رنگ میگیره یه مو نازکه و طبیعی زود رنگ میگیره و نزدیک به رنگ انتخابی در میاد و انواع موها با جنس های مختلف داریم و هم اینکه موی سر هرکس تن رنگ خاصی داره بعضی از خانمها هر رنگی که میزارن آخرش بعد از چند مدت موشون به قرمزی میزنه یسری از خانمها بعد از چند مدت موشون به زردی میزنه و...
    بلوطی که شما گذاشتید نمیشه گفت کار آرایشگرتون بد بوده شاید روی موی شما اونطوری در اومده ولی عزیزم اگر رنگ عسلی رو دوست دارید بذارید و موهاتون طبیعی و بدون رنگ هست (بلوطی کاملا پاک شده) عسلی خیلی روشن مارک ماکسیمارو تهیه کنید و واریاسیون نقره ای و البته بسته به قد موتون و پرپشتیش از رنگ استفاده کنید فقط واریاسیون بیشتر از 2 سانت نریزید رنگی که بهتون میده عسلی متوسطه که با چند بار شستن عسلی روشن بهتون میده و البته اگر موتون خیلی تن قرمزی داره به اندازه 10سانت بلوند طلایی قاطی رنگتون کنید که تن زردی موتون بگیره وقرمزی رو خنثی کنه حتما هم از اکسیدان ضد قرمزی استفاده کنید و بعد از رنگ گذاشتن حداقل 2 روز موهاتونو شامپو نزنید و فقط ازنرم کننده و آبرسان استفاده کنید و نکته دیگه اینکه چون موهاتون ضخیم هستن دیر رنگ میگیرند ولی تایم رنگ گذاشتن از 20 دقیقه هست تا 40 دقیقه بیشتر از این آسیب جدی به پوست سر و مو میرسونه.
    fa000 این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط zizi68 نمایش پست ها
    دوستان رنگ موی فعلی من تقریبا اینه البته زمینه اش تیره تر و مش هاش طلایی تره- مش هام خیلی بدرنگ شده

فایل پیوست 74219 پوست من سفیده و صورتم کشیده است
    دلم میخواد بدون دکلره یه رنگ خوشگل بذارم ک سنم هم زیاد نشون نده-خودم 25 سالمه و در عقد بسر می برم
    بنظرتون چه رنگی بیشتر بهم میاد؟؟اینم رنگ هایی ک دوست میدارم
    فایل پیوست 74218
    فایل پیوست 74220
    فایل پیوست 74221
    فایل پیوست 74222
    فایل پیوست 74223

فایل پیوست 74224
    فایل پیوست 74225
    عزیزم شما هر رنگی بذاری بعد از یه مدت مشهات در میاد اگر ریشه موهاتون رشد نکرده و فقط رنگساژمشتون رفته میتونید مشتونو رنگساژکنید به این طورت که داخل حمام یک تیوپ کامل واریاسیون کوچیک نقره ای رو با یک پیمانه اکسیدان قاطی کنید و مثل شامپو روی موتون ماساژ بدید و بعد از 3/4 دقیقه آب بکشید و فقط از نرم کننده استفاده کنید بهیچ وجه تا دو رو از شامپو استفاده نکنید این عمل باعٍ میشه که مشاتون روشنتر و براقتر بشن ولی اگر قصد رنگ گذاشتن روی موتون رو دارید چون پوستتون سفیده و کشیده اگر رنگ روشن بذارید باعٍث رنگ پریده نشون دادن صورتتون میشه و اینکه رنگ روشن روی پوست روشن باید همیشه آرایش داشته باشه چون هم صورتو رنگ پریده نشون میده و هم بی روح شما از5 نباید بالاتر بذارید عسلی متوسط مسی متوسط قهوه ای دودی شرابی بلوطی دودی زیتونی تیره قهوهای شکلاتی تنباکویی این رنگها بهتون میاد
    marie این نوشته را پسندیده.