نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,817 به 4,824 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    maman_mahya آواتار ها
    زیبا
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    252
    پسند شده
    3906
    پسند کرده
    16512
    سلام عزیزم من موهام سفید داره اگر بخوام بدون دکلره رنگ بزارم که سفیدی هامو بگیره چه کار کنم یکی از دوستان رنگ گذاشته بدون دکلره کردن سفیدی هاشم گرفته البته چند تا رنگ رو با هم قاطی کرده از شماره پایین گرفته تا شماره روشن 4.5 تا شماره رو با هم قاطی کرده ویه رنگ روشن دودی شده بود

منم میخوام موهامو دودی روشن کنم حالا چه رنگهایی با چه پایه ای بگیرم

من رنگ اورال شماره 7 دودی گرفتم با چه رنگهایی قاطی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط nirvana r نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    این زمینه که میگید قهوه ایه تیرست...موهای اصلیه خودتونه یا رنگ گذاشتید؟
    چه شماره ای ؟
    سلام عزیزم
    رنگ اصلی موهام مشکیه ولی آرایشگر زمینه موهامو قهوه ای خیلی تیره کرده با هایلایت تقریبا طلایی
    دلم میخواد خوشگل بشه موهام و اینجوری زنونه نباشه
    چند تا رنگ هست که خیلی دوست میدارم ولی بلد نیستم بذارمش اینجا که ببینی
    میشه بهتون ایمیل کنم؟؟؟

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماهور65 نمایش پست ها
    سلام عزیزم من برای عید موهام مسی قهوه ای کردم ولی چون خوشم نیومد روش البته فقط قسمت جلو موهام شرابی کردم.بعد دو هفته دوباره قسمت جلو موهام شرابی کردم .حالا اگه بخوام موهام یک ماه دیگه دکلره کنم تا پلاتینه. میشه؟موهام نمی سوزه؟واینکه با چند بار دکلره لازمه تا پلاتینه بشه؟
    عزیزم شما موهاتونو دوبار رنگی گذاشتید که قرمزی به رنگدونه های موتون داده چون شرابی جزء رنگهای فانتزی محسوب میشه و شما دوبار فیکسش کردید و اگر بخواید موهاتونو خودتون پلاتینه کنید به مشکل بر میخورید چون امکان داره با دکلره کردن اول که به پایه نرسونید و دوم اینکه هر رنگ روشنی که بذارید یه تن صورتی کمرنگ به موتون بده بهتره دو الی 3 ماه صبر کنید تا رنگ شرابیتون کامل از روی موتون پاک بشه و بعد با دکلره رنگ مسی رو هم پاک کنید و رنگ دلخواهتونو بذارید

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda 90 نمایش پست ها
    سلام گلی جون منم راهنمایی خواستم
    آرایشگرم واسه عید موهام و با دکلره پایه 7 رنگ عسلی زیتونی گذاشت. رشد موهام هم خیلی زیاده ماه پیش موهام و ریشه گیری بدون دکلره کردم . اول با سه صفر ریشه هام و روشن کردم بعد یه رنگساژ شکلاتی 6 رو موهام گذاشتم خیلی عالی شد ولی بعد از یکی دو هفته ساقه موهام رنگش روشن شد و ریشه هام به قرمزی میزد الان دوباره ریشه موهام دو سانتی در اومده میخوام بدون دکلره ریشه گیری کنم ولی زیاد از روش قبلی راضی نبودم به نظر شما چه کار کنم؟

موهای خودم قهوه ای تیرس
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    عزیزم این مشکلیه که اکثرماخانمهای ایرانی داریم و اکثرا یا موهاشونو هر رنگی میکنن آخر به قرمزی میزنه و یا به زردی برای حل این مشکل اول باید حتما از اکسیدان ضد قرمزی استفاده کنید و دوم اینکه هر رنگی که میذارید بستگی به روشنی و تیرگی رنگتون داره واریاسیون سبز استفاده کنید که البته عمر واریاسیونها هم زیاد نیست ولی از قرمزی موتونو کم میکنه و در مورد 000هم فقط میتونه مو رو نهایتا تا 3 درجه روشن کنه ولی ریمور گندم بهتره و اگر میخواید موتونو یکم روشنتر کنید توصیه میکنم از ریمور استفاده کنید و چون قبلا موتونو دکلره کردید الان ساقه های موتونو دکلرس و اگر ریشه هارو با 000 و یا حتی ریمور روشنتر کنید باز هر رنگی بذارید امکان دورنگ شدن موتون هست بهتره به سالن مراجعه کنید که آرایشگر براتون ریشه گیری کنه
    بندن (Bandan) این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط Yalda 90 نمایش پست ها
    ممنونم از راهنماییت
    راستی جایی خوندم واسه ریشه گیری بدون دکلره اول کل موها رو با یه رنگ 4 تیره کنید بعد از دو سه بار شستن رنگ روشن و رو موها بزارید یه دست میشه. میخواستم بدونم آیا این روش صحیح هست یا نه؟
    نه گلم شما بجز رنگ مشکی هر رنگی روی دکلرتون بذارید بعد از چند وقت اون ساقه هاتون روشنتر میشه به نظر من اشتباه ترین کاری که میشه با مو کرد دکلره کردن اونه چون هم آسیب به مو میرسونه و هم اینکه برای هر رنگی که میخواید بذارید حتما باید ریشه گیری کنید ولی یه روشی که میشه انجام دادو تا حدودی هم جواب رضایت بخشی میده اینه که رنگ رو دو یا سه بار روی مو به فاصله 10 روز پس از هم فیکس کنید یعنی مجددا همون رنگ رو بذارید تا به یکدستی برسید
    بندن (Bandan) این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماهور65 نمایش پست ها
    مرسی عزیزم که جوابم دادی.حالا من عروسی دعوتم میخوام دوباره شاربی کنم که تناژ بنفش داشته باشه.میتونم از واریاسیون بنفش استفاده کنم؟چون نمیخوام دوباره رنگ بخرم.رنگ شرابی با واریاسیون بنفش همون تن بنفش یده ؟
    اگر میخواید رنگی که روی موتون میذارید تن بنفش داشته باشه میتونید رنگ بادمجونی بخرید که بسیار زیباس و ریسک خراب شدن رنگتونو کم میکنه ولی اگر نمیخواید هزینه کنید میتونید از 1 بند انگشت واریاسیون آبی توی رنگ شرابیتون استفاده کنید که یکم ریسک داره و امکان داره رنگ موتون به صورمه ای بزنه تا بنفش به نظر من چون مو زیبایی یک خانمه و اگر بد رنگ بشه و یا بسوزه شما باید یه هزینه گزافی برای ترمیم موتون و یا حتی هزینه ای برای گذاشتن رنگ موی مجددو یا حتی کوتاهی موتون بدید اگر مد نظرتون رنگیه که شرابی تیره باشه و تن بنفش داشته باشه میتونید از رنگهای پادینا استفاده کنید و رنگ بادمجونیشو بخرید هم ارزونن و هم رنگ دلخواهتونو بهتون میده عزیزم هرچقدر برای مو و پوست صورتتون(لوازم آرایشی)مارکهای معروف و مناسب پوستتون هرچند گرون باشه بخرید ضرر نکردیدچون اگر مشکلی برای پوست و موتون پیش بیاد باید هزینه خیلی گزافی برای بازسازی و ترمیمش بدید

nirvana r آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    8
    [QUOTE=hoda64;1051689]
    نقل قول نوشته اصلی توسط nirvana r نمایش پست ها

میخواستم شما یه رنگی رو پیشنهاد دید که بنظرتون هم شیک باشه هم من از یکنواختی ذر بیام در ضمن کمی تپل هستم
    عزیزم من رنگ عسلی دودی و پیشنهاد میدم..رو پایه 8
    تقریبا این میشه نام: پایه ۷ و شکلاتی ۶ .jpg نمایش: 600 اندازه: 20.1 کیلو بایت
    هر کی دوست داره وبلاگهامو ببینه خصوصی بزنه.(حراجی و ...)

nirvana r آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط maman_mahya نمایش پست ها
    سلام عزیزم من موهام سفید داره اگر بخوام بدون دکلره رنگ بزارم که سفیدی هامو بگیره چه کار کنم یکی از دوستان رنگ گذاشته بدون دکلره کردن سفیدی هاشم گرفته البته چند تا رنگ رو با هم قاطی کرده از شماره پایین گرفته تا شماره روشن 4.5 تا شماره رو با هم قاطی کرده ویه رنگ روشن دودی شده بود

منم میخوام موهامو دودی روشن کنم حالا چه رنگهایی با چه پایه ای بگیرم

من رنگ اورال شماره 7 دودی گرفتم با چه رنگهایی قاطی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام عزیزم
    اگر موهاتون سفیدیهاش زیاد نیست و تیکه ای نیست:

همین دودی 7+ نصف دودی کاپوچینو 5 +زیتونی 7+3 سانت واریا سیون سبز+اکسیدان 9% و 6% رو قاطی کنید...
    مقدار رنگ و اکسیدان برابر باشه...زیاد شللل نشه رنگ
    نهایتا تا 40-45 دقیقه بمونه...تایمش بستگی به ضخامت موهاتون داره و قوی بودن پولکهای موی سفیدتون..
    هر کی دوست داره وبلاگهامو ببینه خصوصی بزنه.(حراجی و ...)