نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,801 به 4,808 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

راهنمایی یه نوعروس

سلام نیروانا جان عزیزم میشه راهنماییم کنین؟من پوستم سفیده و صورتم کشیده و موهای خودم مشکیه مشکی از وقتی عقد کردم موهامو رنگ میکنم آخه همسری دوست می دارههفته قبل آرایشگر موهامو هایلایت کرد تقریبا طلایی رو زمینه قهوه ای تیره ولی جلوی موهامو که دقت میکنم میبینم ریشه ها رنگ وا نکرده هایلایتم هم بعد شستن بدرنگ شده من اصلا طلایی و نارنجی دوست ندارممیخوام خودم تو خونه رنگ بذارم بنظرت چه رنگی بهم میاد؟آیا میشه رنگی بذارم که هایلایت هام بازم هایلایت بمونه یعنی مثلا سایه های روشنی از همون رنگ بشه؟در ضمن من 25 سالمه نمیخوام سنمو بالاتر نشون بده میشه چندتا ترکیب رنگ با مارک های خوب بهم معرفی کنین؟ آخه موهام خشکه و نمیخوام زیاد آسیب ببینهو اگه عکس ترکیبی که میگین بذارین ممنون میشم

nirvana r آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط zizi68 نمایش پست ها
    سلام نیروانا جان عزیزم میشه راهنماییم کنین؟من پوستم سفیده و صورتم کشیده و موهای خودم مشکیه مشکی از وقتی عقد کردم موهامو رنگ میکنم آخه همسری دوست می دارههفته قبل آرایشگر موهامو هایلایت کرد تقریبا طلایی رو زمینه قهوه ای تیره ولی جلوی موهامو که دقت میکنم میبینم ریشه ها رنگ وا نکرده هایلایتم هم بعد شستن بدرنگ شده من اصلا طلایی و نارنجی دوست ندارممیخوام خودم تو خونه رنگ بذارم بنظرت چه رنگی بهم میاد؟آیا میشه رنگی بذارم که هایلایت هام بازم هایلایت بمونه یعنی مثلا سایه های روشنی از همون رنگ بشه؟در ضمن من 25 سالمه نمیخوام سنمو بالاتر نشون بده میشه چندتا ترکیب رنگ با مارک های خوب بهم معرفی کنین؟ آخه موهام خشکه و نمیخوام زیاد آسیب ببینهو اگه عکس ترکیبی که میگین بذارین ممنون میشم
    سلام عزیزم
    این زمینه که میگید قهوه ایه تیرست...موهای اصلیه خودتونه یا رنگ گذاشتید؟
    چه شماره ای ؟
    هر کی دوست داره وبلاگهامو ببینه خصوصی بزنه.(حراجی و ...)

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    369
    پسند کرده
    329
    سلام عزیزم من پوستم سفیده ولی صورتم چاقه ( گرده ) قبل عید تیره بود موهام n3 بعد خواستم روشن کنم اومدم c10 زدم آقا یه رنگی دراومد خیلی بد ریشه موهام قرمز شد ( اخه موهای خودم مشکی ) وسط موهام یه رنگ دیگه خلاصه رنگاورنگ شد اومدم کار خوبی کنم دکلره کردم ( با این کرمای دکلره ) بعد موهام زیاد به پایه نرسید ولی دوباره اومدم c7 زدم دیدم خیلی روشن آقا بخت بد منو میگی به اومدم n4 زدم کلا پوست کله ام داشت می کند به بدبختی یه رنگی در اومد البته الان تن موهام سبز شده خیلی خوش رنگه ولی چون سنم زیاد نیست ( 30 خخخخخ ) گفتن تن سبز برای سن های بالاتره میشه نظر بدین چکار کنم
    گلی 65 این نوشته را پسندیده.

تکتم خانم آواتار ها
    تکتم
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    229
    پسند کرده
    222
    سلام قبل از عید آرایشگر شکلاتی 5+نسکافه ای5 رو با هم قاطی کرد که موهام یه قرمز خیلی روشن شد.چون می*خواستم برم عروسی روشn4گذاشتم که اول موهام مشکی شد ولی الان یه قهوه*ای متوسطه .حالا میخوام موهام رو دوباره رنگ کنم و قرمز نشه یه رنگ متوسط و زیبا می***خوام( گندمگون و30ساله هستم) .بهم گفتن دودی قشنگ میشه .در ضمن مشکلی که دارم اینه که همیشه اول رنگ موهام خوبه ولی بعد چند شستشو بد رنگ میشه و سریع تغییر میکنه . می*خوام رنگ آکوارلی بگیرم آیا خوبه.اگر ممکنه راهنماییم کنید متشکر
    عشق تو سبز است
    مثل خاک که دانه را تنگ در آغوش میگیرد تا سبز شود.

baran_68_mn آواتار ها
    مرضیه
    میزان امتیاز
    37
    پسند شده
    3158
    پسند کرده
    391
    کدوم هنرمند میتونه منو راهنمایی کنه؟!! بهمن ماه موهامو شرابی خیلی تیره آرایشگاه واسم زد؛ 1ماه پیش آلبالویی، حالا تقریبا ماهاگونی شده و 1-2 سانت ریشه دراومده. اگه خودم بخوام رنگ موی مارال شرابی رو به بنفش بزنم باید چه کنم؟ آرایشگاه واسم ماکسیما میزد. پیشاپیش ممنون
    --------------------

دنیا بدون مادرم چه سرد و تاریکه

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran_68_mn نمایش پست ها
    کدوم هنرمند میتونه منو راهنمایی کنه؟!! بهمن ماه موهامو شرابی خیلی تیره آرایشگاه واسم زد؛ 1ماه پیش آلبالویی، حالا تقریبا ماهاگونی شده و 1-2 سانت ریشه دراومده. اگه خودم بخوام رنگ موی مارال شرابی رو به بنفش بزنم باید چه کنم؟ آرایشگاه واسم ماکسیما میزد. پیشاپیش ممنون
    عزیزم شرابی روی موی طبیعی رنگ میگیره اگر ماکسیما گذاشتید و از رنگش راضی بودید همونو باز بذارید توی کاتالوگ رنگ میتونید از سری رنگهای شرابی انتخاب کنید و نگران ریشه موتون هم نباشید اون چند سانت تازه رشد کرده چون طبیعیه زود رنگ میگیره ولی برای اینکه بعد از چند وقت موهاتون دورنگ نشه اول ریشه های تازه رشد کرده رو رنگ بذارید و بعد بقیه ماهاتونو از پشت سر هم شروع کنید به رنگ کردن.
    baran_68_mn این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط طاهره باانو نمایش پست ها
    سلام عزیزم من پوستم سفیده ولی صورتم چاقه ( گرده ) قبل عید تیره بود موهام n3 بعد خواستم روشن کنم اومدم c10 زدم آقا یه رنگی دراومد خیلی بد ریشه موهام قرمز شد ( اخه موهای خودم مشکی ) وسط موهام یه رنگ دیگه خلاصه رنگاورنگ شد اومدم کار خوبی کنم دکلره کردم ( با این کرمای دکلره ) بعد موهام زیاد به پایه نرسید ولی دوباره اومدم c7 زدم دیدم خیلی روشن آقا بخت بد منو میگی به اومدم n4 زدم کلا پوست کله ام داشت می کند به بدبختی یه رنگی در اومد البته الان تن موهام سبز شده خیلی خوش رنگه ولی چون سنم زیاد نیست ( 30 خخخخخ ) گفتن تن سبز برای سن های بالاتره میشه نظر بدین چکار کنم
    دوست عزیز صورت گرد و چاق رنگ روشن زیاد بهش نمیاد چون باعث میشه صورتتون بزرگتر نشن داده بشه بهتره از سری رنگهای 4 الی 7 نهایتا استفاده کنید و چون با دکلره موهاتون با پایه نرسیده هر رنگی رو بذارید یک درجه تیره تر بهتون میده ولی به مرور با شستن روشنتر میشه البته با این مشخصاتی که گفتید بذارید حداقل موهاتون 6 ماه استراحت کنه چون هم دکلره کردید و هم چندین بار رنگ با استفاده مجدد رنگ مو(بدلیل داشتن مواد شیمیایی) موهاتون بعد از یه مدت اصطلاحا پنج و دمیج میشه و بجز کوتاه کردن و یا صرف هزینه زیاد و کراتینه کردن هیچ چاره دیگه ای ندارید این یک توصیه دوستانه بود عزیزم.رنگ زیتونی هم جزءرنگهای بسیار زیباس وقتی خوشرنگ هم شده با کمی آرایش ملایم سنتون رو هم میتونید پایینتر نشون بدید.موفق باشید عزیزم

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط تکتم خانم نمایش پست ها
    سلام قبل از عید آرایشگر شکلاتی 5+نسکافه ای5 رو با هم قاطی کرد که موهام یه قرمز خیلی روشن شد.چون می*خواستم برم عروسی روشn4گذاشتم که اول موهام مشکی شد ولی الان یه قهوه*ای متوسطه .حالا میخوام موهام رو دوباره رنگ کنم و قرمز نشه یه رنگ متوسط و زیبا می***خوام( گندمگون و30ساله هستم) .بهم گفتن دودی قشنگ میشه .در ضمن مشکلی که دارم اینه که همیشه اول رنگ موهام خوبه ولی بعد چند شستشو بد رنگ میشه و سریع تغییر میکنه . می*خوام رنگ آکوارلی بگیرم آیا خوبه.اگر ممکنه راهنماییم کنید متشکر
    عزیزم شما اگر قبلا رنگی گذاشتید که توناژقرمزی داشته الان موهاتون رنگدونه های قرمز داخلشه و هر رنگی که بذارید یکم قرمزی رو بهتون میده و برای رنگهای دودی هم چون الان موهاتون تیرس باید حتما دکلره کنید که رنگ دودی مد نظرتونو در بیارید و برای تغییر رنگ موتونو باید از شامپو مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید که تا حدود زیادی باعٍ تثبیت رنگ مومیشه ولی بازم تا یکدرجه مو با شستشو روشنتر میشه ولی حتما از شامپوی مخصوص موهای رنگ شده استفاده کنید
    رنگ آکوارلی رو من استفاده نداشتم ولی تو اون مایه میتونید از رنگ موی گارنیر استفاده کنید که رنگ دهی بالایی داره و دیرتر تغیر رنگ میده و از اکسیدان ضد قرمزی و واریاسیون سبز برای از بین بردن رفله قرمزی موتون استفاده کنیدو به رنگ پوست گندمی رنگهای تنباکویی میاد میتونید از کاتالوگ این سری رنگ رو انتخاب کنید هر رنگی که مد نظرتونه 1 شماره بالاترشو بخرید.موفق باشید

• بانک بند ناف