نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,745 به 4,752 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط مینا93 نمایش پست ها
    سلام خانومای گل

من خیلی وقته دنبال کاتالوگ های رنگ پادینا و سیلک هستم

تو اینترنت نتونستم پیدا کنم.

کسی می تونه کمک کنه؟؟
    عزیزم تو خود رنگ پادینا کاتالوگ رنگش هست

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar m نمایش پست ها
    سلام مجدد. اگه با 000 روشن کنم اون عکسی که براتون فرستادم در میاد؟
    ترکیب اون عکس رو هم اگه میشه بهم بگین.
    مارک خوب واسه رنگ و اکسیدان هم بگین
    واسه اینکه وز موهام کمتر شه چه کار کنم ؟
    نه گلم با 000موهات به اون روشنی نمیرسه که بتونی اون رنگ رو بذاری حتما باید دکلره بشه و موهات رو پایه 9برسه که توخونه فکر نکنم بتونی این کارو انجام بدی بهتره بری آرایشگاه عزیزم.مارک ایرانی پادینا خوبه تنوع رنگشم زیاده قیمتشمم مناسبه از رنگهای دیگه مارال.گارنیر.آلبورا.بد نیستن.رنگو هرچی گرفتی اکسیدانم از همون مارک سعی کن بگیری.موهاتو بهتره ویتامینه کنی . اگر بودجشو داری کراتینه بکن.البته میتونی توی خونه هم با هزینه کمتر درمانشون کنی ولی یکم وقت میبره اما ارزششو داره.برای داخل حمام از ماسک موی آبرسان هر مارکی که دوست داشتی البته من نیوا رو پیشنهاد میکنم و برای بعد حمام ماسک موی فولیکاقرمز .من خودم از این ماسکها استفاده میکنم وخیلی عالی بوده و ازشون کاملا راضیم.موفق باشی عزیزم

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar m نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. یه ترکیب رنگ که رو موهام قشنگ در بیاد یه خورده متنوع تر باشه(آخه تا الان همیشه قهوه ای زدم و چوون موهام آسیب دیده نمیتونم دکلره کنم) و دودی توش داشته باشه میشه بهم بدین. یا چند تا عکس که دکلره لازم نداشته باشه برام بذارین.بازم ممنون واسه جوابای کاملتون
    عزیزم تو چه مایه رنگی دوست داری؟توناژقرمزی.طلایی.زیتو نی.دودی.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    سلام روزتون بخیر
    من امروز میخوام موهامو رنگ کنم اگه یک روز از اتمام پریودی گذشته باشه مو خوب رنگ میگیره یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از شما دوستان گل

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط adrina joon نمایش پست ها
    امروز موهامو رنگ کردم با رنگهای زیتونی متوسط شماره 6و به جای دودی اشتباهی خاکستری خریده بودم خاکستری متوسط شماره 6از مارک پادینا که رنگ خاکستری غالب شده و ریشه موهامم با 000و اکسیدان دو رنگ زدم که قسمتی که دکلره بود دودی تر شده و ریشه مو رو به نارنجی میزنه

حالا فکر کنم هرچی بشورم زردی غالب بشه و رنگ روشنتر در بیاد گفتم که اطلاع رسانی کرده باشم
    ممنون از دوستان خوبم
    عزیزم خاکستری رو اکثرا با سری رنگهای ماسه ای قاطی میکنن دودی رو با زیتونی ولی باز خوبه موهات آبی نشده چون خاکستری روی مویی که با 000روشن شده باشه آبی.صورمه ای میشه.بهتره یه مسی یا بلوطی یا تنباکویی روی موهات بذاری و اگر اونارو دوسن نداری زیتونی متوسط +دودی روشن +4سانت واریاسیون نقره ای +اکسیدان 2 روش بذاری و باز تجدیدکنی.بهتر بود عزیزم قبل از رنگ گذاشتن ترکیب رنگو رو داشته باشی و بعد بذاری.ولی بازم اگر خوشگل شده و پسندیدی یمدت بذار باشه بعد تغییرش بده چون زیاد رنگ کردن هم به پوست سر آسیب میرسونه و هم به خود مو و تا حدودی هم روی اعصاب اثر میذاره

maman_mahya آواتار ها
    زیبا
    نوشته های وبلاگ
    1
    میزان امتیاز
    252
    پسند شده
    3906
    پسند کرده
    16489
    نقل قول نوشته اصلی توسط maman_mahya نمایش پست ها
    سلام خانوما میشه راهنمایی کنید

رنگ من اورال شماره 9/1 گرفتم با رنگ 000 مارال با اکسیدان 9 درصد گرفتم میشه راهنمایی کنید چه جوری بزنم میخوام خودم رنگ کنم ممنونم
    'gd گلی جون میشه جواب سوالم وبدید

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط maman_mahya نمایش پست ها
    'gd گلی جون میشه جواب سوالم وبدید
    عزیزم شما دودی روشن میخوای بذاری باید حتما دکلره کنی تا این رنگو بهت بده با 000موهات نهایتا 3درجه روشن میشه و به نارنجی میزنه و اگر این رنگو روی مویی که با 000روشن کردی بذاری دودی متوسط بهت میده ولی به مرور تا یکی دودرجه روشنتر میشه اما به رنگ 9/1نمیرسه
    اگرمشکلی نداری با دودی متوسط اول 000رو با اکسیدان بذار روی موهات و وقتی موهات نارنجی شد بشور و خشک کن و بعد رنگتو بذار.البته این برای موی طبیعیه اگر موهات قبلا رنگ داشته یا دکلره شده وضعیت فرق میکنه و باید زیر نظر آرایشگر ماهر اینکارو بکنی.موفق باشی

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط adrina joon نمایش پست ها
    سلام عزیزم ممنون از راهنماییتون

منظور از 4 سانت واریاسیون یعنی 4 سانت از کل تویوپ یا 4 سانت از خروجی تیوپ که یه رنگ باریکه از سر تیوپه
    برای امتحان رنگ باید چیکار کرد یه تیکه موم را بچینم و روی اون رنگ بزارم ببینم چطوری میشه
    در ضمن برای بار دوم اگه بخوام رنگ کنم چون موهام قبلش دکلره داره و حالا هم رنگ شده اکسیدان 2 موهامو نمیپوسونه ؟؟بهتر نیست از 1 استفاده کنم
    خیلی خیلی ممنون عزیزم
    واریاسیونها اصولا تیوپهای کوچیک هستن منظورم از خروجی تیوپ هست و میتونید یه بند انگشت رو ملاک قراربدید.برای امتخان پایین موتونورنگ بذارید و دورش پلاستیک بگیر و بعد از 30/20دقیقه بشورو خشک کن ببین رنگ دلخواهت هست یانه
    اکسیدان 1 براموهای خیلی آسیب دیدس و رنگو تیره میکنه و البته بیشتر هم برا رنگهای خیلی تیره استفاده میشه 2 رو استفاده کن ولی زیاذنذار بمونه

• بانک بند ناف