نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,721 به 4,728 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    44
    پسند کرده
    339
    سلام
    سال نو تون مبارک

خانوما من رنگ شماره c9 میخام. کسی اسم رنگایی ک این شماره رو دارن می تونه بگه؟؟؟

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    44
    پسند کرده
    339
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا نمایش پست ها
    سلام
    رنگ موی ایرانی "نیو پرستیژ" رنگ سیاه شماره یک
    خوبه؟کسی میتونه راهنمایی کنه؟برم پس بدم اگه خوب نیست. تا فردا مهلت داده پسش بدم برای پوشش رنگ سفید (موی سفید شده )کارایی داره؟
    ممنونم
    عزیزم رنگتونو ک نمی دونم چ جوریه. ولی رنگای ایرونی همشون یک جورن.
    رنگ n1 اگه منظورتون باشه ، مو رو پرکلاقی می کنه. یعنی تو مایه های سرمه ایی سیر.

ولی خاهرم همیشهn2 میزاره و راضیه
    کیجا این نوشته را پسندیده.

remy آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    19
    گلی عزیز .مجبور به دکلره شدم چون مو رو آرایشگر دو رنگه درآورده بود بعدش مجبور شدم حالا خواستم ببینم واسه ریشه گیری 000 کار دکلره رو میتونه انجام بده ؟ بعد اینکه روی موی دکلره شده رنگ از اون چیزی که هست روشن نشان میده ؟ مثلا اگه 6 بزنیم از 6 که روی مو طبیعی زده میشه روشن تر در میاد یا نه؟ مرسی

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHSETI نمایش پست ها
    سلام میشه منو راهنمایی کنین؟من هفته اخر بارداریم تا همین امشب تصمیم نداشتم موهامو رنگ کنم ولی دیدم کلی قیافم به هم ریخته موهامو تقریبا کوتاه کردم رنگ طبیعیش قهوه ای تیره است سرشم یکم رنگن5 داره تقریبا معلوم نیس میشه یه رنگ همراه با ترکیب و عکسش بهم معرفی کنین نمیخوام زیاد سنمو بالا ببره دکلره هم نمیکنم تیره تر باشه بهتره پوستم نه خیلی سبزس و نه خیلی روشن چشمامم قهوه ای تیرس در ضمن هر رنگی که تا حالا رو موهام گذاشتم اووایل حناییه بعدم تبدیل به قهوهای میزنه حتی با وجود استفاده از واریاسیون میخوام به قرمزی نزنه ممنون میشم راهنماییم کنین اگه اسم رنگم بگید عالی میشه
    عزیزم بذار بعد زایمانت رنگ کن.1%احتمال بده که مشکلی پیش بیاد.بعد زایمانت من در خدمتتم.موفق باشی

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا نمایش پست ها
    سلام
    رنگ موی ایرانی "نیو پرستیژ" رنگ سیاه شماره یک
    خوبه؟کسی میتونه راهنمایی کنه؟برم پس بدم اگه خوب نیست. تا فردا مهلت داده پسش بدم برای پوشش رنگ سفید (موی سفید شده )کارایی داره؟
    ممنونم

شماره 1پر کلاغی میشه اگر موی سفید دارید تا شماره 3پوشش میده بهتره از شماره 2مشکی 3قهوه ای تیره استفاده کنیدو اکسیدان شماره 1.موفق باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط سوگند92 نمایش پست ها
    سلام
    سال نو تون مبارک

خانوما من رنگ شماره c9 میخام. کسی اسم رنگایی ک این شماره رو دارن می تونه بگه؟؟؟
    ایرانی پادینا.
    کیجا و نسترن خاتون این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط remy نمایش پست ها
    گلی عزیز .مجبور به دکلره شدم چون مو رو آرایشگر دو رنگه درآورده بود بعدش مجبور شدم حالا خواستم ببینم واسه ریشه گیری 000 کار دکلره رو میتونه انجام بده ؟ بعد اینکه روی موی دکلره شده رنگ از اون چیزی که هست روشن نشان میده ؟ مثلا اگه 6 بزنیم از 6 که روی مو طبیعی زده میشه روشن تر در میاد یا نه؟ مرسی
    عزیزم دکلره پایه داره موت الان رو پایه چنده یعنی نارنجیه یا زرده یا سفید
    رنگهای روشن بستگی به پایه دارن.
    000مورو 3 درجه روشن میکنه و تا رنگ 6رو بهت جواب میده.اسیبش نسبت به دکلره 1 به 20هست
    روی دکلر ه ای که به پایه رسیده رنگ همونی میشه که توی البوم هست البته اگر درست بذاری
    6روی موی طبیعی نازک 5بهت میده ولی روی دکلره خود 6 رو میده.موفق باشی عزیزم
    remy این نوشته را پسندیده.

remy آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    19
    گلی جان فکر کنم پایه مو رو با دکلره به 8-9 رسونده (طلایی -زیتونی -یه مقدار کمی هم دودی) .
    گلی 65 این نوشته را پسندیده.

سارا اصغري
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام باران جان!عزيزم من ميخواستم بگم موهام قهوه ايه تيره هستش

[QUOTE=nana67;357127]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    دکوکرم بسته به حجم موهاتون با اکسیدان 1 ترکیب و روی ساقه های تیره میزنید بعددائم چک میکنید بعداز 1 ساعت که تا حدنصاب روشن شد به اون 10 سانت زده وبازم چک کنید تا همه جا یکدست بشه وبعداز شستن رنگساژ میکنید..درضمن کار با مواد روشن کننده باید حتما زیرنظر آرایشگر انجام بشه وتوی خونه وتجربه ناکافی رنگ موهارو خراب میکنه ویکدست درنمیاد..[/quote:1e9pkp1j]
    مرسی باران جان از راهنماییت من خودم برای همه رنگ و دکلره میزارم ولی کسی نیست برای ما بزاره میبینی روزگارو
    - - - Updated - - -

[QUOTE=nana67;357127]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    دکوکرم بسته به حجم موهاتون با اکسیدان 1 ترکیب و روی ساقه های تیره میزنید بعددائم چک میکنید بعداز 1 ساعت که تا حدنصاب روشن شد به اون 10 سانت زده وبازم چک کنید تا همه جا یکدست بشه وبعداز شستن رنگساژ میکنید..درضمن کار با مواد روشن کننده باید حتما زیرنظر آرایشگر انجام بشه وتوی خونه وتجربه ناکافی رنگ موهارو خراب میکنه ویکدست درنمیاد..[/quote:1e9pkp1j]
    مرسی باران جان از راهنماییت من خودم برای همه رنگ و دکلره میزارم ولی کسی نیست برای ما بزاره میبینی روزگارو