نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,713 به 4,720 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام خسته نباشید
    موهای من این رنگیه مثل عکس زیر

میشه فرمول رنگهای زیر رو واسه موهای من بگید

شرمنده اگه زیاد شد
    ممنون

2. بانک بند ناف
    فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186
    سلام عزیزم . شرمنده من خیلی سوال میپرسم . من قبلا پرسیده بودم که موهام دکلره کردم ولی از رنگساژش راضی نیستم . بعد رنگساژدودی خودم زدم که جلوی موهام الان به دودی میخوره ولی پشت موهام تقریبا کرم رنگه . تو رو خدا بگید چکار کنم که یکدست بشه . دوست دارم همه موهام کرم استخونی بشه . اگه 000 بزنم خوب میشه . خیلیییییییییی ممنون میشم راهنماییم کنید . بوسسسسسسسسسسسسس
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    با سلام من موهایم زیتونی طبیعی بوده رنگ الیو7.7 گذاشتم قبلش دکلره نکردم به قرمزی میزن در ضمن من رنگ موهایم بطور طبیعی زیتونیه لطفا راهنماییم کنید.

remy آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    19
    سلام دوستای عزیز من موهامو دادم آرایشگر دکلره کرده حالا اگه بخوام بعد از این خودم رنگ بزنم روش هر سری که ریشه موهام در میاد دوباره باید دکلرش کنم یا میتونم یه رنگ بزنم که یه دست دربیاد؟ یه رنگ متوسط میشه درآورد یا باید رنگهای 4-5بزنم ؟ مرسی
    گلی 65 این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط remy نمایش پست ها
    سلام دوستای عزیز من موهامو دادم آرایشگر دکلره کرده حالا اگه بخوام بعد از این خودم رنگ بزنم روش هر سری که ریشه موهام در میاد دوباره باید دکلرش کنم یا میتونم یه رنگ بزنم که یه دست دربیاد؟ یه رنگ متوسط میشه درآورد یا باید رنگهای 4-5بزنم ؟ مرسی
    عزیزم حتما باید ریشه هاتو دکلره کنی اگر رنگ یلدست و روشن میخوای بذاری.ولی اگر رنگهای طبیعی 4/5میخوای بذاری با 000ریشه گیری کن و بهد رنگو روی کل موهات بذار.موفق باشی
    remy این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط remy نمایش پست ها
    گلی 65 عزیز مرسی که سریع جواب دادین.اگه رنگ 000 بذارم روی ریشه جای دکلره رو نمیگیره ؟ بعد اینکه برای رنگهای تیره مثل 4 یا 5 هم احتیاج به ریشه گیری هست؟ خود رنگ اونقدر تیره نیست که یکدست بشه ؟
    ببخشید من اینقدر سوال میپرسم آخه بار اولم هست که دکلره کردم. روی موی دکلره رنگ تیره روشن تر از اون چیزی میشه که روی موی طبیعی در میاد؟ مثلا همین 4 یا 5 تیره؟ مرسی عزیزم
    عزیزم سعی کن زیاد از دکلره برای روشن کردن موت استفاده نکنی.اسیبی که دکلره تو یکبار به موت میزنه برابر 20بار رنگ کردن موهستش. برای روشنتر کردن از 000استفاده کن یا ریمورکه اونا هم اسیب میرسونه ولی نه به اندازه دکلره کردن.
    واگر الان دکلره کردی حیفه رنگ تیره روش بذاری اگر گندمی هستی صحرایی بذار روی موهات که رنگ سالم هست و خیلی شیکه وهمون توناژی که میخوای رنگ 5/4بهت بدن رو میده ولی روشنتر و شیکترشو.
    و درمورد ریشه گیری هم چون دکلره کردی اگر ریشه گیری نکنی شاید همون لحظه که رنگو از روی موت میشوری یکدست باشه ولی بعد از یکی دوبار شستن مو قسمتهایی که قلا دکلره بوده روشنتر میشه و ریشه هات تیره تر.مگر اینکه رنگ های تیره بذاری که البته حیفه روی مویی که دکلره شده و اسیبم دیده رنگ تیره بذاری.اما اگر دکلره نکرده بودی روی موی طبیعیت 5 رو میذاشتی رنگ 4 رو بهت میداد و 6 رو میذاشتی 5 رو بهت میداد.روی موی طبیعی باید یک درجه روشنتر گذاشت تا رنگ دلخواه رو بده.امیدوارم جواب سوالتو گرفتی باشی.موفق باشی.
    remy این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    8
    پسند کرده
    0
    سلام میشه منو راهنمایی کنین؟من هفته اخر بارداریم تا همین امشب تصمیم نداشتم موهامو رنگ کنم ولی دیدم کلی قیافم به هم ریخته موهامو تقریبا کوتاه کردم رنگ طبیعیش قهوه ای تیره است سرشم یکم رنگن5 داره تقریبا معلوم نیس میشه یه رنگ همراه با ترکیب و عکسش بهم معرفی کنین نمیخوام زیاد سنمو بالا ببره دکلره هم نمیکنم تیره تر باشه بهتره پوستم نه خیلی سبزس و نه خیلی روشن چشمامم قهوه ای تیرس در ضمن هر رنگی که تا حالا رو موهام گذاشتم اووایل حناییه بعدم تبدیل به قهوهای میزنه حتی با وجود استفاده از واریاسیون میخوام به قرمزی نزنه ممنون میشم راهنماییم کنین اگه اسم رنگم بگید عالی میشه

کیجا آواتار ها
    میزان امتیاز
    23
    پسند شده
    1418
    پسند کرده
    4439
    سلام
    رنگ موی ایرانی "نیو پرستیژ" رنگ سیاه شماره یک
    خوبه؟کسی میتونه راهنمایی کنه؟برم پس بدم اگه خوب نیست. تا فردا مهلت داده پسش بدم برای پوشش رنگ سفید (موی سفید شده )کارایی داره؟
    ممنونم
    حلیم مهمان امام
    حسین

یا رب !
    روا مدار گدا معتبرشود؛گر معتبرشود ز خدا بی خبر شود

حجره خورشیدتویی خانه ناهید تویی روضهٔ امید تویی راه ده ای یار مرا