نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,689 به 4,696 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    1
    سلام دوست جونا جواب سوال من بدین خواهش می کنم من آنه شرلی هستم با موهای نارنجی سوالم صحفه قبلیه

2. بانک بند ناف

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط azatak نمایش پست ها
    سلام گلی جون ببخشید دوباره مزاحم میشم این رنگ مو رو میشه روی مویی که 000 گذاشتم در بیارم نمی دونم به پایه چند رسیده اما نارنجی شده اگه میشه لطفا فرمولشو بذارید تن زردی هم نداشته باشه ممنون
    زیتونی متوسط+دودی تیره+4سانت واریاسیون نقره ای +اکسیدان 2
    PLEIADES AS این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361 نمایش پست ها
    سلام عزیزم . من هفته پیش موهام رو کامل دکلره کردم و به پایه رسید . ولی از رنگساژش راضی نیستم. میخواستم ببینم میتونم خودم توی خونه موهام رو دوباره رنگساژ کنم . اگه میشه چطور باید این کار رو انجام بدم و موهام رو مثلا مثل این عکس کنم . خیلیی ممنون میشم جوابم رو بدی
    فایل پیوست 37932یا این و یا اینفایل پیوست 37934فایل پیوست 37933
    از واریاسیون نقره ای میتونی به همرا اکسیدان 2 به مدت 5 دقیقه حداکثر استفاده کنی که موندگاریش نهایتا تا 4 بار شستنه.
    ومیتونی از این سه فرمول استفاده کنی
    *90.02 صدفی +اکسیدان 3 به مدت نهایتا 10دقیقه
    *10.0بلوند خیلی روشن+ اکسیدان 3 اونم 10دقیقه
    *این سوم ترکیبیه 10.33بلوند زیتونی پلاتینه+913 بلوند دودی خیلی روشن. +اکسیدان 3
    اینارو بدون کلاه باید بذارید و لحظه به لحظه چک کنید چون زود رنگ میگیرن و اگر زیاد بمونن رنگ تیره میشه
    موفق باشید
    فاطیما 361 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    1
    یه دنیا بوس گلی جون نتیجه رو حتما میام مینویسم

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره * نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای رنگ کردن ابرو چه مارک رنگی خوبه ؟، من موهام خرمائی روشنه و یه هایلات کمرنگ و پر رنگی توش داره واسه همین هیچوقت رنگش نمیکنم ،اما رنگ ابروهام تیره تر از موهامه
    واسه عروسیم آرایشگاه ابروهامو خرمائی روشن کرده بود ، از موهام روشن تر شده بود خیلی رنگ چهره مو باز کرده بود
    دوست دارم بازم ابروهامو اون رنگی بزنم اما نمیدونم چه مارکی خوبه که ابروهام ریزش پیدا نکنه یه وقت
    رنگهای شیمیای همیشه باعث آسیب میشن اگر رنگ گیاهی بذارید برای ابرو بهتره ولی اگر پیدا نکردیدو یا حتی حساسیت و مشکلی با رنگهای گیاهی دارید از پودر دکلره ضعیف و اکسیدان 1 به مدت 2دقیقه روی ابروی مشکی ذارید قهو ه ای متوسط بهتون میده.بیشتر نذارید که باعٍث آسیب جدی میشه و از رنگ هم رنگ ویلا شماره 10 روی ابروی طبیعی رنگ قهوه ای روشن میده.موفق باشید

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    سلام دوستان من چند روزی نیستم pmخصوصی بذاریداگر کمکی درمورد رنگ موخواستید برگشتم میخونم و جوابتونو میدم.موفق باشید.

mahta1366 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام عزیزم خوبی ی سوال داشتم واسه یکی از دوستام.میخاد موهاشو ی قهوه ای شکلاتی متوسط کنه ک ترکیبی باشه و خوشرنگ زمینه موهاشم روشن ی رنگی ب روشنی رنگ000 رنگ پوستش تقریبا روشنه سنشم 27 میشه لطف کنی ی ترکیب بهم بگی؟ممنون میشم گلم بوسسسسسسسسسسسس

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    Salam nayere Jon khobi. Azizam bebakhshid fonte Farsi nadaram vali ye soal daram khaheshan zod javap bede azizam man parsal a bane 91 mohamo dekolre kardam ke kheili sokht emesal tir mah mohamo range 2 va 3 meshki gozashtam dobare shahrivare emsal range 2 gozashtam ke payinesh jensesh zebr shode Hala soalam in eke mikham baraye eyd mohamo Asalie tire konam be nazare shoma deko kerem bezanam ya 000 khaheshan zod javabamo bede mammon misham dar amen moham kheilia Asib Mibine injori?