نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,673 به 4,680 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran1366 نمایش پست ها
    سلام ببخشید منم یه سوال دارم میخواهم موهای مامانم رو رنگ کنم و مشکلم اینه که کل موهای مامانم سفیده و دوست داره رنگ روشن روشن رو موهاش باشه حالا چیکار کنم همه موهاش رنگ بگیره به نظرتون باید دکلره بشه زیرش یا نیاز نیست ؟لطفا اگه نیاز به دکلره یا رنگ 000 داره طرز کار باهاش رو هم بهم بگید ممنون
    باید عزیزم کل موهای مامانودکلره کنی اندازه موی مامان روبگو واینکه چقدر میخوای هزینه کنی تا بهتر بهت بگم.واصول اولیه رنگ کردنو بلدی؟تاحالارنگ کردی؟
    azatak این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط maman_mahya نمایش پست ها
    گلی جون ممنون که جواب میدی .واریاسیون گفتن به اندازه یک بند انگشت بزنم تاحالا از 000 یا دکلره استفاده نکردم البته نمیدونم چه طور استفاده کنم بیشتر کار رنگ و ارایشگاه انجام میدادم ولی الان دوست دارم خودم انجام بدم ممنونم که راهنمایی می کنید قربونت عزیزم
    عزیزم اگر از دکلره تا حالا استفاده نکردی بهتره بری آرایشگاه چون امکان داره موی سرتو بسوزونی یا آسیب بهش برسونی.ولی همین رنگ زیتونی تیره هم با شستن به مرورروشنتر میشه.ولی 000رو مثل رنگ روی موت بذار شروع میکنه به رنگ باز کردن بشور و خشک کن و اون رنگی که میخوای دربیاری یه درجه روشنترشو بگیر.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط azatak نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز که جواب دادین بهترین ها رو براتون ارزو مندم
    خواش میکنم عزیزم.

مامی رضا آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    12
    میزان امتیاز
    351
    پسند شده
    9442
    پسند کرده
    9732

ویترین مدال ها

دوستای گل من مش زدم ولی رنگش زرد شده واصلا دوستش ندارمراهی وجود داره که رنگش روشن بشه؟واراسیون هم که زود شسته میشه میره.موندم چکار کنم دوست ندارم روی زمینه موهامرنگ باشه.آیا راهی برای روشن شدن رنگ مشم وجود داره؟
    ازحضرت علي (ع): "نعمتان مجهولتان، الصحة و الأمان" يعني دو نعمت ناشناخته است: سلامتي و امنيت"

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1366 نمایش پست ها
    سلام عزیزم خودم که هنوز رنگمو نذاشتم فقط خریدمش هفته آخر بذارمش برای دوستمم که رنگ پوستش سبزه و چشاشم قهوه ای روشن 38 سالشه.از این رنگی که الان داره (نسکافه ای) خوشش نمیاد اصرار داره که عوضش کنه لطف کن یه ترکیبی بگو که هم به زردی نزنه همین که بهش بیاد.شماره یا اسم رنگارو دقیق بهم بگو لطفا یه رنگی باشه که هم قشنگ باشه هم بتونیم تو خونه بذاریم ممنون میشم ازت خیلی لطف میکنی ممنون بوسسسسسس
    رنگ سلیقه ایه عزیزم.میتونه دودی زیتونی بزنه و همینطور ترکیب بلوطی و شرابی که اینا فکر کنم بهش بیادولی بازم سلیقه خودشه.ببین از اینا کدومو میپسنده تا ترکیبشو بهت بگم.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط BaHaRe_AmiR نمایش پست ها
    عزیزم میشه بگی روشن ترین رنگی که بدون دکلره به دست میاد چه رنگیه.. روی موی قهوه ای تیره
    بلوند طلایی از سری رنگ های طبیعی بذاری شماره 7/8بدون دکلره بهت بلوند متوسط میده البته روی موی نازک نه موی ضخیم و کلفت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1366 نمایش پست ها
    عزیزم همون دودی زیتونی و بگو بی زحمت فقط زمینه موهاش الان قهوه ای روشنه ی ترکیبی ک لازم نباشه دوباره 000بزاره مرسی گلم
    8.33بلوند زیتونی روشن +9.1بلوند دودی خیلی روشن +4سانت واریاسیون نقره ای+اکسیدان شماره 2(9%).ترکیب این رنگا بهش دودی زیتونی متوسط میده که با چند بار شستن روشنتر میشه/

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط مرضیه س نمایش پست ها
    سلام
    من نوزده سالمه . موهام مشکیه اما دوست دارم مشکی پرکلاغی بشه . تو اینترنت رنگ موهای طبیعی رو جستجو کردم دیدم نوشته بود روناس موها رو سیاه پرکلاغی میکنه . این درسته ؟ اگه آره باید از کجا تهیه کنم ؟ اگه نه لطفا بهم رنگ موی معمولی با مارک خوب معرفی کنید . بیزحمت بعدش بگید از چه شامپویی استفاده کنم چون اصلا نمیدونم بعدش باید چه کارایی انجام بدم .اولین بارمه که موهامو رنگ میکنم . موهام براقه و کلفت و جنس خوبی داره. دوست ندارم برقش از بین بره یا شکننده بشه .
    عزیزم حیفه موهاتو رنگ کنی اونم پر کلاغی.رنگ به مرور آسیب به ساقه مو ریشه مو وحتی پوست سرت میرسونه.با رنگ کردن بدون که موهات مثل قبل نرمی وبراقیت قبل رو نداره.البته مشکی پر کلاغی نورو منعکس میکنه و براق هست.ولی حیفه به نظر من توی این سن و با موهای سالم و خوبی که داری رنگ بذاری.ولی با این اوصاف اگر خواستی حتما رنگ بذاری پیام بده تا برات ترکیبات و مارکشو بگم.موفق باشی گلم

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط زهرا حریت نمایش پست ها
    ببخشید گلم من رنگ موهام روشنه ولی روشن روشن نیست میخوام الان این رنگ رو بزنم از چه فرمولی باید استفاده کنم
    سپاس از لطفتون

فایل پیوست 37895َ

- - - Updated - - -
    عزیزم این رنگ تومایه های تنباکویه.ولی از ترکیب چند رنگ به این رونگ میشه رسید
    شما اول 000بذارید تا رنگ قبلی تا حدودی پاک بشه بعد 6.34بلوند تنباکویی تیره +4سانت واریاسیون نقره ای برای از بین بردن رفله زردی مو و براقیت مو +اکسیدان 9%.تا حدودی به این رنگ میرسید ولی اگر بخواید دقیقا این رنگو دربیارید با اینکه جزءرنگهای تیره هست ولی باید حتما دکلره بشه.و چیز دیگه ای که مامتاسفانه توی رنگ کردن از روی مدلها بهش توجه نداریم اینکه آیا فرم صورت ما و رنگ پوستمون مثل مدل هست یا نه.این مدلی که شما گذاشتید نهایت گریم روی صورتشه.حتما تو انتخاب رنگ مواز روی مدل به فرم و رنگ پوست خودتونم توجه کنید.

• بانک بند ناف