نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,665 به 4,672 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط zohrejoon نمایش پست ها
    سلام میشه لطف کنید ترکیب رنگ این عکسو بگید بدون دکلره.اول 000 بزنم روشن میشه؟یعنی از این عکس روشنتر؟
    فایل پیوست 37242
    رنگ موهاتون الان چه رنگیه؟اگر رنگش طبیعیه رنگ زیتونی متوسط +واریاسیون سبز2 سانت واریاسیون خاکستری 1سانت +اکسیدان 2بذارید این رنگ درمیاد که البته با شستن یکم روشنتر میشه.موفق باشی دوست عزیز

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    ترکیب رنگ خرم سلطان از سری رنگهای مسیه اصلا توش شرابی بکار نرفته.کاتالوگا چه مارکی بودن؟؟؟؟؟؟؟/
    تو مایه های اون بود... یکیشو یادمه wella بود مارکش

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط BaHaRe_AmiR نمایش پست ها
    تو مایه های اون بود... یکیشو یادمه wella بود مارکش
    من چنین رنگی رو نشنیدم اگر چنین رنگی رو میخواید بذارید و ولا چنین رنگی رو داره خوب بذارید.البته فکر کنم منظور شما بلوند شرابی باشه که هم روشنش هست و هم تیرش.
    و درمورد قهوه ای طلایی هم اگر روی موی طبیعی 5.3بذارید رنگ قهو ه ای طلایی بهتون میده.موفق باشید

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azi.k نمایش پست ها
    سلام من حدوداً یک سالی هست که موهام 6.54 اورال است که تقریباً تناژ قرمزی داره. حالا میخوام یه رنگ دیگه بکنم تقریبا توی تم عکس زیر:
    فایل پیوست 36160
    این رنگ بلوندتنباکویی روشنه که روی دکلره درمیاد.البته میتونید قبلش موهاتونو ریمور یا 000بذاریدرنگ قبلی که یکم پاک شد بعد 9.34(بلوند تنباکویی خیلی روشن رو بذارید تا این رنگو بهتون بده و اگر دکلره کردید8.34یا 7.34رو بذاریداین رنگو بهتون میده.موفق باشید
    Azi.k این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    117
    پسند کرده
    560
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    رنگ موهاتون الان چه رنگیه؟اگر رنگش طبیعیه رنگ زیتونی متوسط +واریاسیون سبز2 سانت واریاسیون خاکستری 1سانت +اکسیدان 2بذارید این رنگ درمیاد که البته با شستن یکم روشنتر میشه.موفق باشی دوست عزیز
    ببخشید الان من اول رنگ000 بزنم بعد این ترکیبات؟مگه این رنگ زیتونی دودی نیس؟رنگ دودی و واریاسیون نقره ای نمیخواد؟

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط zohrejoon نمایش پست ها
    ببخشید الان من اول رنگ000 بزنم بعد این ترکیبات؟مگه این رنگ زیتونی دودی نیس؟رنگ دودی و واریاسیون نقره ای نمیخواد؟
    موهاتون اگر زردی داره 1 سانت نقره ای هم اضافه کنید البته یکم رنگتون تیره تر میشه ولی بعد از چند بارشستن به این رنگ میرسه.واریاسیون دودی خالص رنگ دودیه من گفتم خاکستری منظورم واریاسیون دودی بوده.اگر موهاتون رنگ داره از 000یا ریموراول استفاده کنید بهتر درمیاد.موفق باشید

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط maman_mahya نمایش پست ها
    سلام من زیاد توی رنگ کردن مو وارد نیستم وهروقت رنگ کردم اون رنگ دلخوام نشد 2ماه پیش من از رنگ okeea 7.1 fi ,hvdhsd,k با واریاسیون که به قرمزی نزنه استفاده کردم توی کاتولگ دودی روشن بود ولی وقتی رنگ کردم خیلی تیره شد من از رنگ دودی روشن خوشم میاد ولی این تیره شد البته سفیدامو گرفت میشه راهنمایی کنید
    دوست عزیزokeea یاArkia?
    واریاسیونتونو زیاد زده بودید که رنگتون تیره شده.حداکثربرای کل تیوپ 100میل 4سانت واریاسیون باید مورد استفاده قراربگیره.چون واریاسیونهارنگ 100%خالص هستند و زیادی اون حتی توی رنگهای بلند باعث تیره شدن مو میشن.اگر موهاتون سفیدی دارن اول باید از000یا دکلره ضعیف استفاده کنید و بعد ببینید موتون به چه پایه ای رسیده اگر 000گذاشتید و خواستید رنگ دودی روشن بذاریدباید یه شماره بالاتر مثلا دودی خیلی روشن بگیرد و بذارید.ولی اگر دکلره کردید. به پایه رسید همون رنگی که میخواد روی موتون دربیادروتهیه کنید.موفق باشید

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط azatak نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون میشم راهنمایی کنید من موهام تن زردی داره امروز اونا رو با 000 روشن کردم میشه فرمول رنگ موی دودی روشن که بشه روی موهام پیاده کرده بذارید من هروقت موهامو رنگ می کنم یه تن زردی داره نمی خوام این طوری بشه یه دنیا ممنون راستی اگه رنگ موی اورال باشه بهتره
    موهاتون تا چنددرجه روشن شده؟
    اگر به پایه 7یا8رسیده میتونید دودی روشن بذارید.اگر نه حتما باید دکلره بشه
    فرمول رنگ دودی روشن برای موی تا سرشانه 50میل رنگ از سری c8.1بلوند دودی روشن +2سانت واریاسیون نقره ای که زردی موتونو بگیره +60میل اکسیدان 9%موفق باشید