نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,657 به 4,664 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mahta1366 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    بچه ها کسی از قیمت رنگ ام کالر جدیدا خبر داره؟

2. بانک بند ناف

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا نمایش پست ها
    مرسی خانمی. پراکنده س و دو طرف شقیقه م تارهای سفید بیشتره. خودم رنگ نمذارم میبرم پیش آرایشگرم . میخوام کاملا طبیعی بشه و کسی متوجه تفاوت رنگ نشه.موی خودم کمی براق هست .به انتخاب رنگ آرایشگرم اطمینان ندارم چون همش میخواد برام بلوند بریزه .قیمت رنگ زیاد مهم نیست .میخوام دستم بیاد چقدر بدم به آرایشگر چون میفرستمش رنگ رو بگیره .گفته این رنگو دقیق بگو که برات بگیرم من مشکی بلد نیستم(میخواد بهانه کنه برام موی روشن دربیاره کار رنگش خیلی خوبه ولی من رنگ موی خودمو میخوام ) ببخشید که میپرسم کاملا سیاه س این رنگها ؟تهش به قرمز و سورمه ای نمیزنه؟اولین بارمه و مجردم وسواس شدم به خانمی خودت ببخش
    شماره 1 پر کلاغی میشه و 2 مشکی طبیعی و 3 قهوه ای سوخته.ببین کدوم رنگو بیشتر دوست داری همونو بگیر.این سه تا کامل سفیدی موتو میپوشونه.و رنگشون هم خوشرنگه.خیالت راحت باشه.خودت رنگو بخر ببرآرایشگرت برات بذاره.
    کیجا این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    38
    پسند کرده
    14
    سلام من چندبارموهاموماهاگونی کردم الان 3سانت ریشه موهام دراومده موهام تناژقرمزی داره دوست دارم نسکافه ای روشن بزنم چه کارکنم؟کمک کنید

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    117
    پسند کرده
    560
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    سلام.فکر کنم منظورتون اینه که موهاتون قبلا کلا دکلره بوده و الان موهایی که رشد کردن رنگ طبیعی خودشو دارن و نصف دیگش دکلرس.اگر اینچنینه شما هر رنگی بجز رنگهای تیره بذارید با چند بار شستن مو اون دکلره باز نمایان میشه و اون قسمتهای دکلره شده روشنتر از قسمتهای دیگه میشه.شما اول باید 000روروی موهای تازه دراومده بذارید و اصطلاحا ریشه گیری کنید.وقتی موهاتون چند درجه روشنتر شد.بعد رنگ دلخواهتونو بذارید.زیتونی و نسکافه ای دوتا توناژجداگانه دارند و روی موهای شما فکر نکنم رنگ خوبی بشه شما میتونید دودی زیتونی بذارید.البته از سری رنگهای تیرش که به مرورو شستن بازتر میشه.شرمنده عزیزم من آلبوم عکس ندارم که رنگ موهای مختلف توش باشه موفق باشید
    خیلی ممنون گلی جون ک وقت میذارید جواب سوالمو میدید.تصمیم گرفتم رنگ زیتونی دودی بذارم چ شماره ای باید بخرم؟.میشه کلا بگید فرمول رنگش چطوریه؟رنگ000 باید بخرم؟واریسیون نقره ای لازمه؟ممنون عزیزم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام
    کسی نیست جواب سوال من رو بدونه چند روزه کسی جوابم رو نداده
    0((میشه لطف کنید و اطلاعات در مورد رنگ پودری به من بدین که چطور استفاده کنم موهای سفید رو میپوشونه یا نه
    ممنون))

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1366 نمایش پست ها
    سلام گلی جون من همه جا تعریفت و کردم الان واسه یکی از دوستام ازت ی سوال داشتم عزیزم الان موهاش نسکافه ای روشن ک ب زردی مبزنه البته قبلش 000زده بعد رنگ و گذاشته حالا میخاد ی رنگی بزاره ک ب زردی نزنه و ازین یکنواختی دربیاد وتو تم دودی روشن باشه شما چی پیشنهاد میکنین براش البته تو دوران شیردهی هم هست ممنون میشم جوابمو بدی عزیزم ی ترکیب خوشگل بگو
    مرسی عزیزم شما لطف داری.اگر میخواد زردی موشو بگیره باید سری رنگهای دودی و یا زیتونی یا ترکیبی از این دوتارو بذاره
    اگر تو محل زندگیتون فروشگاه رنگی هست که رنگهای ترکیبی هم میفروشه رنگ ماسه ای رو بگیره که رنگ فوق العاده زیبایی بهش میده و زردی موشو هم میگیره البته اگرقبل رنگ با ریموریا 000رنگ قبلو یکم پاک کنه رنگش بهتر در میاد و البته با 000حتما ریشه گیری کنه.فقط چند روز اول پریودیه که مو درست رنگ نمیگیره دوران بارداری هم نباید رنگ گذاشت ولی دوران شیر دهی مشکلی نداره انشاالله رنگ دلخواهش در میاد.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1366 نمایش پست ها
    عزیزم ببخشید خستت کردم میشه ترکیب ماسه ای رو بهم بگی ک با چ رنگایی باید ترکیب شه اخه ما تو شهرستانیم اینجام رنگای ترکیبی نداره اگه بگی ممنون میشم بعد الان تازه یک هفتست رنگ نسکافه ای گذاشته البته قبل ۰۰۰الان اگه بخاد ماسه ای بزاره بازم باید قبلش 000بزاره?مرسی عزیزم بابت جوابای قشنگت بوسسسسس
    خواهش میکنم گلم.اگر یکهفتس رنگ گذاشته خوب چراباز میخواد رنگ بذاره.اینطوری که موشوداغون میکنه اگر بخواد ماسه ای بذاره باید باز 000یا ریمور بذاره.ترکیب ماسه ای از حدود6 رنگه برای شما و هر کس دیگه ای توی خونه بصرفه نیست.برید آرایشگاه براتون بصرفه تره.چون توی آرایشگاه بقیه تیوپهای رنگ رو روی سر بقیه مشتریا میذارن و استفاده میشه ولی برای شما توی خونه بی استفاده میمونه.رنگ پوست و چشم دوستتون چه رنگیه.شاید اصلا سری رنگهایی که تن قرمزی دارن یا توما یه های زیتونی یا دودی یا رنگهای دیگه بیشتر بهشون بیاد.سنشونم بگیدتا بهتر بتونم راهنماییتون کنم.
    راستی خانمی خودتون چکار کردیدبالاخره؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    سلام عزیزم.خوش اومدی.
    این دوتا رنگ من نشنیده بودم اسمشو جدیدا؟شرابی روشن داریم و متوسط و تیره.شرابی تناژقرمزی داره طلایی توسری رنگهای بلونده.دوتا رنگ مختلفن.شما احتمالامنظورتون براق باید باشه.صورت سبزه و صورت لاغر رنگ روشن بهتره چون صورتتونو درشتر نشون میده.از سری رنگهای 8به بالاهررنگی رو دوست داشتید میتونید بذارید.موفق باشید
    من کاتالوگ چند تا مارک رنگ مو رو توی چند تا آرایشگاه مختلف نگاه کردم و این رنگا با همین اسمایی که نوشتم : قهوه ای طلایی و شرابی طلایی (متوسط مثلا) بودش... شرابی طلایی متوسط یه چیزی بود تو مایه های رنگ موهای خرم سلطان شاید یه کم تیره تر... ولی قهوه ای طلایی رو نتونستم درست حدس بزنم که چه رنگی میشه...