نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,649 به 4,656 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان مرجان نمایش پست ها
    سلام
    ایا کلا میشه توی یه ترکیب رنگ از دو تا واریاسیون استفاده کرده؟
    توی ترکیب رنگی که قبلا به من داده بودید گفته بودین یه سانت هم واریاسیون نقره ای بریزم میشه واریاسیون ابی هم یکم بزنم چون خیلی بدم میاد رنگ مو هام سرسوزنی به نارنجی بزنه
    بستگی به رنگتون داره ولی اصولا توی اگثر رنگها واریاسیون نقره ای میزنن چون جلا و درخشندگی به مو میده وواریاسیون آبی هم میتونید خیلی کم قاطی رنگتون کنید.البته دقت کنید زیاد نشه که رنگتون تیره میشه و حتی شاید یه رنگ توسی زشتی بهتون بده و البته اونم چاره داره که با چند بارشستن میره.ولی اگر چنین مشکلی پیش اومد و رنگ موتون تیره تر از اونی شد که میخواستید یک پیمانه شامپو و یک پیمانه اکسیدان 12%رو قاطی کنید و چند دقیقه روی مو ماساژبدید رنگتون روشنتر میشه.موفق باشید عزیزم
    مامان مرجان این نوشته را پسندیده.

2. بانک بند ناف

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1366 نمایش پست ها
    وای عزیزم مرسی ک انقد با حوصله ودقت جوابم و دادی خدا کنه رنگم خوب از آب درآد. بازم ممنون موفق باشی بوسسسسس:-*
    خواهش میکنم خانمی.فقط چون موهات بلند و پره.کاس رنگت باید پر باشه یعنی دوتا رنگتو اندازشو یکی بریزی و اکسیدانم به اندازه واریاسیونم از 4 س بیشتر نریزی و خوب رنگ و اکسیدان و واریاسیون رو با هم ترکیب کن و ضمنا 000که بار دوم میذاری روی کل موهات باید بذاری.اگرم رنگت تیره شد اصلا نگران نباش با چند بار شستن رنگ موهات روشنتر میشه.بوسسسسسس

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط عسل بادومی نمایش پست ها
    سلام میخواستم بدونم برای رنگ ابرو که یه قهو ه ای روشن و طبیعی در بیاد چه رنگی وچه مدت بذارم بمونه ممنون میشم جواب بدید
    سلام اگر از رنگ های شیمیای میخواید استفاده کنید شماره 10 سری طبیعی 2سانت+ا قاشق چایخوری اکسیدان 9%.دور ابرو روی پوست رو حتما چرب کنید.پشت سرهم چک کنید چون بعضی از موی ابروها نازکن زود رنگ میگیرن.بیشتر از 5دقیقه هم نذارید رنگ شیمیایی روی مو ابروتون بمونه اگر هم رنگ گیاهی میخواید بزنید رنگ قوه ای روشنشو تهیه کنید.اون با آب قاطی میشه.موفق باشید
    عسل بادومی این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    البته رنگ ابرو هم هست که خیلی کم گیرمیاد ولی اگر موفق شدید و پیداش کردیدقهوه ایشو بگیرد
    عسل بادومی و hoda64 این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1366 نمایش پست ها
    مرسی گلم خیلی ماهی.فقط کاش شماره رنگارو دقیق بهم میگفتی چون میتزسم رنگ و اشتباه بهم بدن از مارک دوبینا یا مدیا هر کدوم ک شماره هاش و میدونی بعد موهام اسیب دیده نیست اگه فک میکنی رنگم و با اکسیدان 12قاطی کنم بهتره این کارو بکنم ی سوال دیگه رنگ 000رو با کدوم اکسیدان بزارم؟
    شماره رنگها و اسم رنگهارو که بهت گفتم خانمی.فقط رنگهای ترک و ایرانی شماره هاشون یکم فرق داره بقیه رنگها تو همین رنجاس.اگر آسیب دیده نیست میتونی ولی ریسکش بالاس چون بعد شاید آسیب ببینه.ولی برای 000از اکسیدان 12میتونی استفاده کنی.اما رنگتو 9%استفاده کن.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    16
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    رنگ موی شرابی تیره که توی اکثر کاتالوگ رنگها بادمجونی زدن جزءرنگهای فانتزی حساب میشه و با چند بار شستن از روی مو پاک میشه ومشکلی که هست این رنگ با اینکه از روی مو پاک میشه ولی پیگمنت قرمزی به مو میده و هر رنگ دیگه ای بذارید یکم قرمزی ر روی موتون دارین.اگر با این موضوع مشکلی ندارید رنگ زیبایی هستش. و در مورد موهای کم پشت هم رنگ تیره بیشتر کمپشتی مورو نشون میده چون پوست سر سفیده و موی شما تیرس خوب بهتر کمپشتی رو نمایان میکنه.شما ازرنگهای 6یا 7 رو موی طبیعی بذارید رنگ قهوه ای روشن زیبایی بهتون میده.موفق باشید دوستان
    مرسی گلی جون که جوابمو دادید من منظورم رنگای بلونده که خیلی روشنن چون این تجربه را داشتم که حتی قهوه ای روشنم که میذارم کم ئشت تر به نطر میاد موهام در ضمن من 2 روزه موهامو خودم شرابی گذاشتم که الان ئشیمونم که دیگه موهام تن قرمزی داره چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Red face ترکیب رنگ

نام: 34877525939080527793.jpg نمایش: 2990 اندازه: 28.1 کیلو بایت
    سلام.کسی ترکیب این رنگ و میدونه
    بدون دکلره میخوام این رنگ در بیاد.الان موهام رنگ قهوه ای متوسط داره
    لطفا مقدار ترکیب رنگها و مارک رنگ و بگید بهم.مرسی

کیجا آواتار ها
    میزان امتیاز
    23
    پسند شده
    1417
    پسند کرده
    4439
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما نگفتی چند درصدموت سفیده یعنی یک قسمت موتون سفیده یا به صورت پراکنده و کمه.چون رنگ کردن موی سفید به درصد پراکندگی اون ربط داره.من کلی براتون میگم اگر میخواید رنگ بصرفه و ارزون و البته متناسب با موتونو بذارید رنگ شماره 1پادینا سری طبیعی رو استفاده کنید موتونو یکدست میکنه و سفیدی رو هم به خوبی میپوشونه وبا احتیاط باید رنگو بذارید چون رنگ دهیش بالاست و حتما اصول رنگ کردنو بلد هستید. و در مورد رنگهای خارجی هم رنگ ویلا هم براقیت و درخشانی نداره و هم قیمتش بصرفه تره اونم یباید شماره 1 رو بذارید وتوی رنگهاتون اگر دوست دارید که رنگ خوشرنگ و براقی بهتون بده به اندازه یه بند انگشت واریاسیون نقره ای اضافه کنید و اکسیدان شماره 1.موفق باشید دوست عزیز
    مرسی خانمی. پراکنده س و دو طرف شقیقه م تارهای سفید بیشتره. خودم رنگ نمذارم میبرم پیش آرایشگرم . میخوام کاملا طبیعی بشه و کسی متوجه تفاوت رنگ نشه.موی خودم کمی براق هست .به انتخاب رنگ آرایشگرم اطمینان ندارم چون همش میخواد برام بلوند بریزه .قیمت رنگ زیاد مهم نیست .میخوام دستم بیاد چقدر بدم به آرایشگر چون میفرستمش رنگ رو بگیره .گفته این رنگو دقیق بگو که برات بگیرم من مشکی بلد نیستم(میخواد بهانه کنه برام موی روشن دربیاره کار رنگش خیلی خوبه ولی من رنگ موی خودمو میخوام ) ببخشید که میپرسم کاملا سیاه س این رنگها ؟تهش به قرمز و سورمه ای نمیزنه؟اولین بارمه و مجردم وسواس شدم به خانمی خودت ببخش
    حلیم مهمان امام
    حسین

گلی 65 این نوشته را پسندیده.
    یا رب !
    روا مدار گدا معتبرشود؛گر معتبرشود ز خدا بی خبر شود

حجره خورشیدتویی خانه ناهید تویی روضهٔ امید تویی راه ده ای یار مرا