نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,641 به 4,648 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0
    سورمه جان ممنون ولی این مارک رنگ مو گیر نمیاد

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    سلام منهم میخوام موهام را بادمجونی کنم. خودم تو خونه میتونم اینکارو بکنم یا حتما باید برم آرایشگاه. اگه بادمجونی کنم و ازش خسته بشم میتونم بعدا یه رنگ دیگه کنم یا نه؟
    گلی 65 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    16
    سلام دوستان من موهام کم پشته و همیشه رنگ موهام تیرس خیلی دوس دارم روشن کنم ولی میترسم کم پشتی موهام بیشتر به چشم بیاد وف سرممعلوم بشه لطفا کمکم کنید یک ساله ازدواج کردم شوهرم هم رنگای روشن دوس داره
    گلی 65 این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    رنگ موی شرابی تیره که توی اکثر کاتالوگ رنگها بادمجونی زدن جزءرنگهای فانتزی حساب میشه و با چند بار شستن از روی مو پاک میشه ومشکلی که هست این رنگ با اینکه از روی مو پاک میشه ولی پیگمنت قرمزی به مو میده و هر رنگ دیگه ای بذارید یکم قرمزی ر روی موتون دارین.اگر با این موضوع مشکلی ندارید رنگ زیبایی هستش. و در مورد موهای کم پشت هم رنگ تیره بیشتر کمپشتی مورو نشون میده چون پوست سر سفیده و موی شما تیرس خوب بهتر کمپشتی رو نمایان میکنه.شما ازرنگهای 6یا 7 رو موی طبیعی بذارید رنگ قهوه ای روشن زیبایی بهتون میده.موفق باشید دوستان
    ملکه 22, hoda64 و آدریانا20 این نوشته را پسندیده.

سمیرا59 آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    2761
    پسند کرده
    1559
    [QUOTE=barbi;909643]بچه ها لطفا بگید این دقیقا چه رنگیه . از سایت نا امید شدم برم آرایشگاه .ولی نمیدونم اسم این رنQUOTE]

دوست عزیزم این رنگ همراه با مش سوزنیه
    زیباترین لباسی که زن را میتواند بپوشاند اغوش مردیست که دوستش دارد

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط barbi نمایش پست ها
    بچه ها لطفا بگید این دقیقا چه رنگیه . از سایت نا امید شدم برم آرایشگاه .ولی نمیدونم اسم این رنگ لایت چیه؟

دوست عزیز رنگ اول ترکیبیه که اگر بخوایید این رنگو داشته باشید باید بریدآرایشگاه و رنگ دوم هم همین طور ولی پایین موهای جنیفر زیتونی روشنه و بالای موهاش که البته خوب مشخص نیست مش تیکه ای در آورده.اگر این رنگ ها رو بخواید بهتره برید آرایشگاه چون دو رنگ ترکیبی هستند.موفق باشید.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1366 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشی عزیزم ی سوال داشتم من موهام وچهار ماه پیش رنگ کردم شماره 9.7بلوند کاراملی مارک دوبینا البته اول 000گذاشتم بعد رنگ و گذاشتم و الان ی تن زرد داره ک دوسش ندارم الان واسه عید میخوام ی رنگ خاص بذارم ی دودی زیتونی خوشرنگ ک تن زرذی نداشته باشه تن سبزی هم نداشته باشه نه خیلی روشن نه خیلی تیره باشه از مارک مدیا باشه با اندازه دقیقش چون زیاد حرفه ای نیستم موهامم چند سانتی رشد ریشه داره فقط لطفا ی ترکیبی بگین ک بدون دکلره در بیاد ممنون میشم زودتر جوابم و بدین مرسی عزیزم
    سلام دوست گلم.اتفاقا من با انتخاب رنگت کاملا موافقم چون رنگیه که توی ساختارش روغن زیتون بکار رفته و نرمی و درخشندگی خوبی به مو میده.شما نگفتید که روی موی طبیعی بیرنگ کننده 000گذاشتید یا موی رنگ شده و یا دکلره شده.اما اگر روی موی طبیعی اینکار رو کردید مجددا با 000ریشه گیری کنید و قسمتهایی که رشد کردن و مشکی هستند رو بیرنگ کننده بذارید که پیگمنتهای مو تا حدودی خارج بشن و بتونید از سری رنگهای روشن روش بذاریدو بعد از اینکه ریشه گیری کردید 000رو روی کل مو حدود15دقیقه بدون سشوار بذارید و بعد از شستن و خشک کردن مو این ترکیب رنگ رو بذارید واگر از همون مارک دوبینا پیدا کنی که خیلی بهتره و النته ام کالر هم رنگ خوب و براقیه.نصف تیوپ از 8.1 و نصف تیوپ 7.33+4سانت واریاسیون نقره ای(براق کننده و ضد زردی)و اکسیدان 2 اضافه میکنی رنگ دودی زیتونی خوشرنگی بهت میده البته با شستن تا 2 درجه روشنتر میشه.اگر مراحل رو درست و با دقت انجام بدی رنگ خوبی بهت میده.موفق باشی دوست عزیز

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahta1366 نمایش پست ها
    عزیزم مرسی ک انقد زود جواب دادی من موهام قبلا رنگ داشت بعد از000استفاده کردم الان سوالم اینه ک این ترکیبی ک گفتین از کدوم رنگ بگیرم من مارک mediaرو میخواستم اگه از هر مارکی بگیرم همین شماره ها رو بگیرم فرقی نداره؟ بعد من موهام یکم بلند وپر اگه بخوام رنگ و بیشتر درست کنم باید ب نسبت مساوی بریزم؟اگه رنگ وبیشتر بریزم واریاسیونم باید بیشتر بریزم؟واسه 000از کدوم اکسیدان استفاده کنم ؟ببخشید خیلی سوال کردمبووووووووووووووس
    خواهش میکنم عزیزم.اگر قبلا رنگ داشته پس پیگمنت موهات تا حدودی خارج شده بوده پس باید 000رو بذاری روی ریشه موهات و بشوری و خشک کنی دوباره بذاری بار دوم تغییر رنگی زیاد مشاهده نمیکنی ولی باعث میشه موهات بهتر یکدست بشه..این رنگهای که بهت گفتم مال ام کالر بود اگر مارک دیگه ای بخوای بخری باید بلونددودی روشن و بلوند زیتونی متوسط بگیری.هرچه واریاسیون بیشتر توی رنگت بریزی رنگت تیره تره میشه چون واریاسیونها رنگ خالص 100%هستند.اگر از کاسه رنگ استفاده میکنی باید اول که میزان رنگهات یکی باشه یعنی اینکه اگر زیتونی 60میل ریختی دودی هم 60میل بریزی و واریاسیون سعی کن بیشتر از 4سانت نریزی.چون موهات دکلره نداره از اکسیدان 2 استفاده کن البته از 12%هم میتونی استفاده کنی ولی من نمیدونم موهات سالمه یا آسیب دیده.بهتر همونه که از9%استفاده کنی.موفق باشی عزیزم