نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,625 به 4,632 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    117
    پسند کرده
    560
    خواهش میکنم جواب بدید...... گناه دارم

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    3
    سلام ممنون از جوابتون ببخشید فقط چقدر از واریاسیون واکسیدان (چه نسبتی) و چه اکسیدانی رو قاطی کنم
    یکی از دوستام میگه شامپو ضد زردی پادینا هم خوبه شما اونو تایید میکنید؟

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیجا نمایش پست ها
    اگه امکانش هست جواب منم بفرمایید ماه پیش پرسیدم:( ممنونم خانمهای عزیز
    دوست عزیز شما نگفتی چند درصدموت سفیده یعنی یک قسمت موتون سفیده یا به صورت پراکنده و کمه.چون رنگ کردن موی سفید به درصد پراکندگی اون ربط داره.من کلی براتون میگم اگر میخواید رنگ بصرفه و ارزون و البته متناسب با موتونو بذارید رنگ شماره 1پادینا سری طبیعی رو استفاده کنید موتونو یکدست میکنه و سفیدی رو هم به خوبی میپوشونه وبا احتیاط باید رنگو بذارید چون رنگ دهیش بالاست و حتما اصول رنگ کردنو بلد هستید. و در مورد رنگهای خارجی هم رنگ ویلا هم براقیت و درخشانی نداره و هم قیمتش بصرفه تره اونم یباید شماره 1 رو بذارید وتوی رنگهاتون اگر دوست دارید که رنگ خوشرنگ و براقی بهتون بده به اندازه یه بند انگشت واریاسیون نقره ای اضافه کنید و اکسیدان شماره 1.موفق باشید دوست عزیز
    کیجا این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط zohrejoon نمایش پست ها
    سلام من پارسال موهامو دکلره کردم و برای عید میخوام رنگ کنم زمینه ی مو خودم ی کم روشنه.از رنگ زیتونی خوشم میاد بدون دکلره زمینه موم روشن میشه؟چ رنگی دیگه بهم پیشنهاد میدید؟من پوستمم سفیده
    دوست عزیز قسمتهایی که دکلره کردید رو میتونید رنگ روشن بذارید ولی ریشه های موتون و قسمتهایی که دکلره نشده اگر بخواهید موی روشن یکدستی داشته باشید باید حتما دکلره کنید.

مدیر انجمن
    مامان حدیثه آواتار ها
    یاسمین -م
    میزان امتیاز
    595
    پسند شده
    11635
    پسند کرده
    13301
    برای رنگ شنی چه شماره رنگی رو باید بخریم ؟؟؟
    عکسی دارید که شنی رو بدون دکلره بزنیم چطور میشه ؟
    .......

ﺳــﺨﺖ ﺗﺮﯾﻦ ﮐــﺎﺭ ﻣﺤﺎﺳﺒﺎﺗﯽ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯽ
    ﺍﯾﻦ ﺑﻮﺩﻩ ﮐﻪ:
    ﺑﯿﺴﮑﻮﺋﯿﺖ ﺭﻭ ﭼﻘﺪﺭ ﺗﻮ ﭼﺎی ﻧﮕﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﮐﻪ ﻧﺮﻡ ﺑﺸﻪ ﻭﻟﯽ ﻭﺍ ﻧﺮﻩ

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط zohrejoon نمایش پست ها
    مرسی عزیزم از اینکه جواب دادی یعنی هیچ راهی نداره؟نمیدونم زیتونی بهتره یا نسکافه ای... شما چ پیشنهادی میدید
    خواهش میکنم دوست گلم.از ریموور هم میتونی استفده کنی که فقط روی ریشه موهات که در اومده بذاری و وقتی رنگ مشکی موهات نارنجی شد بشوری خشک کنی و اینبار روی کل موهات به مدت 15 دقیقه بذاری.تا تقریبا یکدست بشه ولی اگر بخوای کاملا یکدست بشه تنها راه چارت دکلرس.دوتاش رنگ قشنگیه ولی زیتونی هم چندتا داریم از تیره شروع میشه تا روشن.باید ببینی خودت کدومو دوست داری ولی اگر پوست سفیدی داری نسکافه ای فکر کنم بیشتر بهت بیادالبته اون سلیقه ایه.ولی پوستای سفید رنگهای تیره و متوسط بیشتر بهشون میاد تا رنگهای بلوند و روشن.موفق باشی خانمی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    1
    دوستای گلم برا عید میخوام موهامو رنگ بزنم الان رنگ قهوه ای 7 روموهامو 2سانتی هم از جلوی موهام رنگ طبیعی موهایخودم یعنی مشکی رو داره. در ضمن موی سفید هم دارم. لطفا راهنماییم کنین چه رنگی رو موهام بذارم. حدالامکان میخوام دیگه رنگ روشن نذارم نظر خودم رو زیتونی تیره س. اگه کمکم کنین یک دنیا ممنون میشم یه رنگ موی خوب هم بگین. راستی نمیخوام موهامو دکلره کنم. بازم ممنون از همگی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام دوستان من حدود 3 ماه پیش موهامو مشکی کردم شماره 1 گذاشتم قبلش موهام دکلره داشت حالا میخوام واسه موهامو رنگ کنم دیروز یه تیکه از موهامو دکلره کردم رنگ باز کرد زرد شد ولی اون تیکه که مشکی داشت به قرمزی میزد شما میگین من چیکارکنم؟راستی با این شرایط موهام چه رنگی رو پیشنهاد میدین من بزارم که احتیاجی به دکلره نداشته باشه و قشنگ باشه پوستم سفیده و تقریبا هر بار که موهامو رنگ کردم گفتن بهم میاد ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید