نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,601 به 4,608 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    آدریانا20 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    7335
    سمیرا 59 عزیز خیلی ممنونم که جوابم و دادی عزیزم منم خودم مارک بس مد نظرم بود .... به نظرت شماره 4 یا 5 روی زمینه موی من خیلی تیره نمیشه ؟
    بعدشم واسه اینکه یه تن بنش خوشرنگ داشته باشه باید چیکارکنم ؟آهان یه چیزی اگه من ریشه و ساقه موهامو باهم بذارم اشکالی نداره ؟ خیلی ممنون اگه جوابمو بدی عزیزم .
    سمیرا59 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    3
    سلام
    روی موهام که رنگ n6 زده بودم مش تیکه ای کردم آرایشگاه خیلی سرد بود طرف چپ سرم که طرف بخاری بوده رنگش روشن تر شده قسمت راست جلوی سرم زردیش بیشتره خانومه کلی سشوار کشید وقتی هنوز تو فویل بود ولی فایده نداشت خیلی بد رنگش ده این تیکه به نظر شما چیکار کنم زردیش بره ؟لطفا" کمک کنید

baran_68_mn آواتار ها
    مرضیه
    میزان امتیاز
    37
    پسند شده
    3158
    پسند کرده
    391
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran_68_mn نمایش پست ها
    بچه ها جون من موهامو شرابی کردم اما تیره اس؛ بخوام دوباره روش شرابی بذارم برم همون آرایشگاه یا خودمم میتونم؟ آخه نمیدونم مارک رنگ و ترکیبش چطور بوده. اگه بگم با فویل هایلایت شرابی روشنتر کنه روی پایه ی شرابی تیره زشت میشه؟ اونوقت روی شرابی رنگ ان 3 میگیره؟
    هیچکیییییییی جواب نمیده؟!!!!!!
    --------------------

سمیرا59 این نوشته را پسندیده.
    دنیا بدون مادرم چه سرد و تاریکه

bestmother آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    129
    پسند کرده
    170
    خانمها کسی از رنگ. فیتو استفاده کرده؟ آیا رنگهاش قشنگ در میاد؟ قرمزی نداره؟
    14حرف مقطعه قران در عبارت"صراط علی حق نمسکه"جمع شده یعنی"راه علی حق است و باید به او تمسک جوئیم"

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    117
    پسند کرده
    560
    سلام من مهر پارسال موهامو دکلره کردم و زیتونی گذاشتم و تا الانم رنگ نکردم زمینه موی خودم تا کتفمه و مشکی هم نیس و از کتفم تا پایین کمرم دکلره هست.نمیدونم واسه عید چ رنگی کنم. از زیتونی هم خوشم میخواد.دکلره هم نمیکنم.بگید چ رنگی کنم؟

سمیرا59 آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    2761
    پسند کرده
    1559
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان فاطمه حورا نمایش پست ها
    سلام
    روی موهام که رنگ n6 زده بودم مش تیکه ای کردم آرایشگاه خیلی سرد بود طرف چپ سرم که طرف بخاری بوده رنگش روشن تر شده قسمت راست جلوی سرم زردیش بیشتره خانومه کلی سشوار کشید وقتی هنوز تو فویل بود ولی فایده نداشت خیلی بد رنگش ده این تیکه به نظر شما چیکار کنم زردیش بره ؟لطفا" کمک کنید
    دوست عزیز واریاسیون نقره ای با اکسیدان ومقدارخیلی کمی اب قاطی کن مثل شامپو به همه موهات بزن مخصوصا جاهایی که زرده بعد با دست ماساژبده خودت کنترل کن که کی تغییر رنگ میده فکر کنم 5 تا 10 دقیقه زمان میخواد بستگی به جنس و ضخامت موهات داره بعد موهاتو بشور هر موقع هم زردی موهات دوباره خودشو نشون داد همینکارو بکن
    زیباترین لباسی که زن را میتواند بپوشاند اغوش مردیست که دوستش دارد

سمیرا59 آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    2761
    پسند کرده
    1559
    نقل قول نوشته اصلی توسط baran_68_mn نمایش پست ها
    هیچکیییییییی جواب نمیده؟!!!!!!
    n3روی همه مویی جواب میده منتها قهوه ای تیرس مگه شرابی نمیخوای؟ ببین قطعا ارایشگاه چند نوع رنگ رو قاطی کرده که معمولا اینکارو میکنن مخصوصا برای شرابی میتونی خودت رنگ از روی کاتالوگ انتخاب کنی بگیری که فکر نمیکنم خیلی فرق داشته باشه یا اینکه میتونی بری مغازه هایی که رنگای ترکیبی میفروشن رنگ موهاتو نشون بدی خودشون برات میسازن
    baran_68_mn این نوشته را پسندیده.

سمیرا59 آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    2761
    پسند کرده
    1559
    نقل قول نوشته اصلی توسط آدریانا20 نمایش پست ها
    سمیرا 59 عزیز خیلی ممنونم که جوابم و دادی عزیزم منم خودم مارک بس مد نظرم بود .... به نظرت شماره 4 یا 5 روی زمینه موی من خیلی تیره نمیشه ؟
    بعدشم واسه اینکه یه تن بنش خوشرنگ داشته باشه باید چیکارکنم ؟آهان یه چیزی اگه من ریشه و ساقه موهامو باهم بذارم اشکالی نداره ؟ خیلی ممنون اگه جوابمو بدی عزیزم .
    دوست گلم چون روی موهات رنگ شماره یک بوده الان شرابی شماره 5 بگیر که بیشتر روشن کنه . صد البته که باید اول ساقه موهاتو رنگ بذاری چونکه قطعا ریشه موهات دراومده و رنگ طبیعی خود موهاته که راحت تر رنگ میگیره اول ساقه موهاتو رنگ بذار بعد ریشه با فاصله زمانی حداقل 5 دقیقه. برای اینکه بنفش خوشرنگی داشته باشی واریاسیون بنفش بگیر البته اگر باشه چون راستش من نمیدونم واریاسیون بنفش هست اصلا یانه در غیر اینصورت فقط باید به خدا توکل کنی که رنگ مورد علاقت دربیاد
    آدریانا20 این نوشته را پسندیده.

• بانک بند ناف