نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,577 به 4,584 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    تکتم خانم آواتار ها
    تکتم
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    229
    پسند کرده
    222
    نقل قول نوشته اصلی توسط تکتم خانم نمایش پست ها
    سلام رفتم آرایشگاه رنگ5شکلاتی+5نسکافهای برام زده اما موهام شدیدا روشن شده درحد 10 وقرمز آیا اگر سری nشماره 4 رو بزنم رنگ موهام تیره میشه و از قرمزی در میاد .کلا رنگش وحشتناک نیست اما جلوی صورتم نمای بدی داره
    رفتم رنگn4 رو موهام زدم فعلا که مشکی شده اما ناراحت نیستم بعد از دو سال رنگ کردن احساس میکنم به اصلم برگشتم. خوشم اومده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1
    سلام ..میخواستم موهامو رنگ کنم لطفا اگه کسی اطلاعات دقیقی درمورد رنگ مو داره راهنماییم کنه . رنگ موی عکس زیر از ترکیبه چه رنگهایست؟ نوع رنگ مارک و واریاسیون و هر چی که لازمه را برام بگید لطفا چون ناواردم.. راستی موهام مشکیه. تا حالا فقط یک بار دکلره کردم اونم رنگ زرد مایل به نارنجی دراومد نمیدونم چیکار کنم که دکلره خیلی روشن مایل به سفید بشه.؟ممنون

نام: sssssssssssssss12.jpg نمایش: 3106 اندازه: 34.6 کیلو بایت
    ویرایش توسط paiiz : ۱۳۹۲/۱۱/۲۱ در ساعت ۱۱:۰۱ قبل از ظهر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام دوستان
    من تازه واردم.ممنون میشم منم راهنمایی کنین
    من میخوام برا عید موهامو رنگ کنم.پارسال دکلره کردم بعد هابلات کرد.شش ماه پیش دودی تیره گذاشتم.دو ماه پیش هم طلایی متوسط گذاشتم.حالا میخوام فانتزی باشه رنگش.یه چیزی که زیاد هم جلف نباشه ولی خاص باشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهيلا2 نمایش پست ها
    ميخوام ببينم اين رنگ مو ها چه رنگيه ؟؟؟؟؟
    ممنون ميشم اگه جوابم رو بدين
    فایل پیوست 24646

فایل پیوست 24647
    سلام عزیزم تو این صفحه جواب سوال شما رو دادن
    سوالات کاربران در مورد رنگ مو

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1
    سلام میشه رنگ موی این عکسا رو بگین .... درسته همه عکسا مال یه نفره ولی به دوشکل افتاده عکس اولی تقریبا فقط یک رنگه. ولی بقیه 2رنگ دیده میشه. میخوام هر دو رو بگید لطفا از ترکیب چه رنگهایی و چه مارکی و به چه شکل استفاده شده.؟ با تشکر منتظرم....
    نام: 1-- (1).jpg نمایش: 937 اندازه: 47.5 کیلو بایت
    فایل پیوست 25284
    نام: 1-- (3).jpg نمایش: 1263 اندازه: 110.2 کیلو بایت
    فایل پیوست 25286
    نام: 1-- (5).jpg نمایش: 873 اندازه: 74.9 کیلو بایت

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    87
    پسند کرده
    609
    نقل قول نوشته اصلی توسط mari_64 نمایش پست ها
    سلام
    من موهام رو یک سال پیش با حنا هندی سیاه رنگ کردم. بعد از اون هر چی رنگ روش گذاشتم رنگ نشد. به من گفته بودن که روش رنگی نمی گیره ولی دیگه نه اینجوری!!! از پاک کننده دوتایی که باهم قاطیش می کنیم هم استفاده کردم فایدهای نداشت! کسی می دونه باید چکار کنم؟ رنگی که روش گذاشتم A6 بود. الان بعد از یکسال به نظرتون چی میشه؟ کسی تجربشو داره؟ باید دکلره کنم؟ الان مجبورم همش رنگ سیاه طبیعی بزارم! تا یکدست باشه. یکی کمک کنه!
    دوست گلم نگرانی نداره ولی قبل از همه چیز بگم از رنگهای هندی و چینی اصلا استفاده نکنید شما رنگهای گیاهی که سه رنگ زیتونی و قهوای و مشکی داره رو میتونی استفاده کنی هیچ عارضه ای نداره و حتی قهوه ایش بهترین گزینه برای رنگ ابرو هست چون ریشه ابرو رو نمیسوزونه.ولی اگر میخوای رنگ شیمیایی بذاری اولین کار اینه که از ریمورگندم استفاده کنی که رنگ موتوبه پایه 6میرسونه و البته باید سرعت عمل بالایی داشته باشی و بعد از 20دقیقه موهاتو میشوری و خشک میکنی و بعد از سری رنگهای طبیعی میتونی استفاده کنی که البته هر رنگی رو میخوایی داشته باشی باید دوشماره بالاترشو بذاری تا رنگ دلخواهتو بهت بده و از رنگ مشکی مخصوصا پر کلاغی سعی کن استفاده نکنی چون رنگ کردن و حتی ریمور کردن این رنگ مو خیلی دردسرداره.
    mari_64 این نوشته را پسندیده.

PLEIADES AS آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    128
    پسند کرده
    155
    نقل قول نوشته اصلی توسط mari_64 نمایش پست ها
    سلام
    من موهام رو یک سال پیش با حنا هندی سیاه رنگ کردم. بعد از اون هر چی رنگ روش گذاشتم رنگ نشد. به من گفته بودن که روش رنگی نمی گیره ولی دیگه نه اینجوری!!! از پاک کننده دوتایی که باهم قاطیش می کنیم هم استفاده کردم فایدهای نداشت! کسی می دونه باید چکار کنم؟ رنگی که روش گذاشتم A6 بود. الان بعد از یکسال به نظرتون چی میشه؟ کسی تجربشو داره؟ باید دکلره کنم؟ الان مجبورم همش رنگ سیاه طبیعی بزارم! تا یکدست باشه. یکی کمک کنه!
    عزیز باید با remover رنگ موهاتو پاک کنی
    تهران هستید؟
    اگه آره خصوصی بگو راهنمایت کنم کجا بری
    mari_64 این نوشته را پسندیده.

PLEIADES AS آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    128
    پسند کرده
    155
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلی 65 نمایش پست ها
    دوست گلم نگرانی نداره ولی قبل از همه چیز بگم از رنگهای هندی و چینی اصلا استفاده نکنید شما رنگهای گیاهی که سه رنگ زیتونی و قهوای و مشکی داره رو میتونی استفاده کنی هیچ عارضه ای نداره و حتی قهوه ایش بهترین گزینه برای رنگ ابرو هست چون ریشه ابرو رو نمیسوزونه.ولی اگر میخوای رنگ شیمیایی بذاری اولین کار اینه که از ریمورگندم استفاده کنی که رنگ موتوبه پایه 6میرسونه و البته باید سرعت عمل بالایی داشته باشی و بعد از 20دقیقه موهاتو میشوری و خشک میکنی و بعد از سری رنگهای طبیعی میتونی استفاده کنی که البته هر رنگی رو میخوایی داشته باشی باید دوشماره بالاترشو بذاری تا رنگ دلخواهتو بهت بده و از رنگ مشکی مخصوصا پر کلاغی سعی کن استفاده نکنی چون رنگ کردن و حتی ریمور کردن این رنگ مو خیلی دردسرداره.
    عزیز میشه درمورد رنگ گیاهی بشتر توضیح بدی؟

• بانک بند ناف