نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,529 به 4,536 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط th13 نمایش پست ها
    http://www.8pic.ir/images/98205121889386023106.jpg
    نیررجان میشه ترکیب این رنگ مورو بهم بگی.
    اسلام..عزیزم..شرابی 5 رو با آلبالویی 5 یا4 بزنید ..با اکسیدان1..
    صدای خنده ی خدا را میشنوی؟دعایت را شنیده و به آنچه محال می پنداری می خندد!!!!

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186
    نیرر جان عزیزم من میخوام 000 رو با روشنترین رنگ دودی حالا از مارک لورئال یا هر مارک دیگه مخلوط کنم . موهام هم الان رنگ 7 طبیعیه تقریبا ممنون میشم راهنماییم کنی عزیزم
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

mamanilia آواتار ها
    میزان امتیاز
    195
    پسند شده
    6178
    پسند کرده
    5562
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیررر نمایش پست ها
    سلام...ناراحت نباشین..این کارا رو نباید میکردین...حالا کاریس که شده..شما یک پیمانه اکسیدان2 رو با یک پیمانه شامپو مخلوط کنین هفته ای1بار به موهانون بزنین...ولی بازم ریسک داره..اگه موهاتون زیاد خراب نشده هفته ای 2باربزنید..انشالله کمی رنگ باز میکنه...

یعنی شامپوهای معمولی یا نه متوجه نشدم من غیر از الان کهع مجلس داریم مجلس داداشم عیده تا اون موقع یعنی اینکارئ بکنم بعدش میشه رنگ کرد الان موهام 4 سانت در اومده ولی بقیه همونجور که گفتم داغونه میشه بگین سرم مو چهه مارکی بهتره من کریستال میزدم یه سری هم مای زدم ماسک موهم مای زدم اگه مارک بهتری سراغ دارین بهم معرفی کنین ممنون می شم
    دیزی

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanilia نمایش پست ها
    یعنی شامپوهای معمولی یا نه متوجه نشدم من غیر از الان کهع مجلس داریم مجلس داداشم عیده تا اون موقع یعنی اینکارئ بکنم بعدش میشه رنگ کرد الان موهام 4 سانت در اومده ولی بقیه همونجور که گفتم داغونه میشه بگین سرم مو چهه مارکی بهتره من کریستال میزدم یه سری هم مای زدم ماسک موهم مای زدم اگه مارک بهتری سراغ دارین بهم معرفی کنین ممنون می شم
    سلام...بله عزیزم منظورم شامپوی معمولیه...ماسک موی لورآل بخر...عالیه..ببین عزیزم قشنگ دقت کن به این چیزی که میگم...روی یه تیکه از پایین موهات از رشد ریشه به پایین که میگی خرابه000 با اکسیدان2بذار..بعد 30 دقیقه ببین رنگ باز کرده؟؟؟؟زود بهم خبر بده ..البته اگه وضعیت موهاتون خیلی خرابه نذار...ولی یه تیکه ی خیلی کوچیک تست کنین وبگین..من از یکشنبه نیستم ...

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط ستاره برفی نمایش پست ها
    سلام نیر جون من چند باری موهامو رنگ کدم مشم کردم ورو مش هم رنگ کردم حالا میخوام برا عید رنگ خوشگلی بزنم پوستم روشنه با چشمایه درشت وعسلی لطفا راهنمایی کنید که چه رنگی وبا چه ترکیبی بزنم که زردی وقرمزی نداشته باشه فقط مش وهایلایت نباشه مرسی
    چون پوست روشن و چشمهای روش داری میتونی از رنگهای سرد مثل دودی زیتونی استفاده کنی...بدون دکلره اول000 بذار با اکسیدان3 بعدش رنگ زیتونی 7+دودی 7 رو به نسبت مساوی با اکسیدا2 بزن خیلی خوشگل میشه..تا3روز حموم نرو و اگه موهات سالمه هفته ی بعدش یه بار دیگه همین رنگهارو تکرارکن خیلی عالی میشه..منم چوستم روشنه وچشمام سبزه فقط این رنگکو میذارم..همه میگن عالیه..

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط asali66 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من چندتا سوال دارم اگه جواب بدید ممنون میشم
    من موهام مشکیه و تا حالا موهامو رنگ نکردم و اصلا از رنگ کردن هیچ سر رشته ای ندارم
    حالا میخوام موهامو دارچینی، شکلاتی یا یه رنگی تو رنج قهوه ای کنم. این رنگ ها بدون دکلره روی موی من در میاد؟
    یا هایلایت این رنگها روی موی من قشنگ میشه؟ هایلایت بدون دکلره هم میشه؟
    برای رنگ کردن ابرو از چه رنگی باید استفاده کرد آخه میگن با رنگی که مو رو رنگ میکنید ابرو رو رنگ نکنید
    در ضمن من چشم و ابرو مشکی با پوست تقریبا روشن هستم این رنگها به من میاد؟
    ممنون
    با سلام...حتما بهتون میاد....تمام رنگهایی که گفتین تا شماره ی متوسط روی موهی مشکی درمیاد...اگه قهوه ای بدون قرمزی میخواین باید دودی وزینونی و خاکستری 8 رو بزنید به موهاتو میشه یه قهوه ای متوسط تقریبا بدون قرمزی...برای رنگهای بعدی هم اگه خواستی بگین فرمولشو بگم....برای رنگ ابرو زیتونی 7 قشنگ میشه...از همون رنگ مو ..چیزی نمیشه نگران نباشین
    asali66 این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    عزیزم میشه بگی نسبت رنگا چقدر باشه؟ و اینکه رنگ ابروی متناسب با این رنگ مو چی بذارم؟
    به نسبت مساوی باشه عزیزم...رنگ ابرو مشکی قشنگ میشه ...برای رنگ ابرو نمیدونم بسته به سلیقتون داره...چون رنگتون فانتزیه...با مشکی تست کنید ..

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نیررجان از راهنماییهات ممنونم. دوست من از روی کاتالوگ یه رنگ 5.4 مارک ویلا دیده خوشش اومده و خریده با یه رنگ شماره7. حالا با این رنگا چه ترکیبی پیشنهاد میدین که روی موهاش دربیاد. موهاش مشکی مایل به قهوه ای و نازکه که زودم رنگ باز میکنه. ازت ممنونم عزیزم
    5.4 نمیدونم چه رنگیه..بگید تا راهنمایی کنم..من اکثرا با مارکهای ایرانی کار کردم..

• بانک بند ناف