نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,521 به 4,528 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط lady baran نمایش پست ها
    عزیزم با دکلره بلوند طلایی شده.
    دوست عزیز شما باید اول دکلره هاتون ر با رنگn3بدون اکسیدان،یعنی با آب مخلوطش کنید و بذارید تیره که شد بشورید...بعد از سری رنگهای متوسط و تیره میتونید بذارید...نمیدونم چه رنگی میخواین بذارین...موفق باشین
    صدای خنده ی خدا را میشنوی؟دعایت را شنیده و به آنچه محال می پنداری می خندد!!!!

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti89 نمایش پست ها
    نیر جان ممنون که وقت گذاشتی و به سوالم جواب دادی. موهام سفیدی اصلا نداره ولی یکم فر و ضخیمه برای رنگ فندقی فقط باید از رنگ کاتالوگ استفاده کنم لازم نیست با رنگ دیگه مخلوط کنم ؟و برای رنگ کردن اول باید قسمت رنگ شده را رنگ بزارم یا قسمت مشکی؟رنگ قسمت پایین مو نمیدونم بهش میگن نسکافه ای یا قهوهای؟6 ماه پیش رنگ کردم
    بله عزیزم باید از روی کاتالوگ انتخاب کنید ..تا درجه های 4 با اکسیدان1 بزنید واز شماره های 4 به بالا با اکسیدان 2...اگه سفیدی دارید باید با سری طبیعی مخلوط بشه...اگه رنگ پایین موهاتون متوسط باشه و رنگ انتخابیتون تیره ،میتونید ریشه و ساقه رو همزمان رنگ کنید...ولی اگه رنگ انتخابیتون روشن بود اول 2سانت مونده به ریشه با اکسیدان2 بعداز 20 مین روی ساقه ها با اکسیدان 1..یکدست که شد بشورید..ولی فندقی تیره ش قشنگتره...مثل عکسی که من گذاشتم..فندقی 5
    hasti89 این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanilia نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم اگه کمک کنین خیلی ممنون میشم 8 ماه پیش موهامو پرکلاغی کردم چند روز بعدش هم گلت زدم که موهام کلا داغون شد و انگار که یکم حالت سوختگی پیداکرده بود بعد از 3 ماه رنگ موهام رفت ولی اون حالت وزیش بود رفتم آرایشگاه برام رنگ دودی گذاشت ولی موهام رنگ نگرفت گفت چون احتمالا رنگدانه های موت سوخته یا هم چون پرکلاغی کرده بودی در هر صورت الان مجلس داریم موندم چیکار کنم اگه دوباره رنگ بزارم چی جواب میده رنگ چه رنگی بکنم که برای مجلس خوب باشه پوستمم سفیده و هر رنگی بهم میاد الان موهام درهم شده چند تا قهوه ای تو در تو شده خودمم نیفهمم چیه ولی شدیدا جنسشون خراب شده از ماسک مو و سرم مو هم استفاده می کنم روغن زیتون هم هفته ای یبار میزنم از راهنماییتون خیلی خوشحال میشم
    با سلام....شما بهتره دیگه رنگ نذارید...به موهاتون برسید و با بابلیس فر بکنید برای مراسمتون...قشنگ میشه
    mamanilia این نوشته را پسندیده.

ریحانه پریا آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیررر نمایش پست ها
    بفرمایید...

ممنون نیر جون لطف کردی
    من میخوام موهامو رنگ کنم ولی تا حالا نتونستم رنگ دلخواهمو پیدا کنم
    دلم میخواد یه رنگ روشن به موهام بزنم میشه لطفا چندتا عکس با اسمشون برام بذاری
    درضمن من پوستم گندمیه رنگ چشمامم قهوه ای تیره

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط lady baran نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز که راهنماییم کردی.تو سری رنگ های تیره چه رنگی الان تو بورسه و قشنگه?

با سلام..باران عزیز..رنگهای گرم مثل کاراملی..شکلاتی ..عسلی..دارچینی...فندقی ...مد بودن ومیتونین با شماره های تیره تا متوسط رنگ قشنگی داشته باشین..حالا بسته به سلیقه تون داره..موفق باشین

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamanilia نمایش پست ها
    مرسی از راهنماییتون با شامپو رنگساژ هم نمیشه کاری کرد ؟؟؟؟؟البته من فقط شنیدم تا الان امتحان نکردم
    سلام...ناراحت نباشین..این کارا رو نباید میکردین...حالا کاریس که شده..شما یک پیمانه اکسیدان2 رو با یک پیمانه شامپو مخلوط کنین هفته ای1بار به موهانون بزنین...ولی بازم ریسک داره..اگه موهاتون زیاد خراب نشده هفته ای 2باربزنید..انشالله کمی رنگ باز میکنه...

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه پریا نمایش پست ها
    ممنون نیر جون لطف کردی
    من میخوام موهامو رنگ کنم ولی تا حالا نتونستم رنگ دلخواهمو پیدا کنم
    دلم میخواد یه رنگ روشن به موهام بزنم میشه لطفا چندتا عکس با اسمشون برام بذاری
    درضمن من پوستم گندمیه رنگ چشمامم قهوه ای تیره
    باسلام..دوست عزیز ..شما تو اینترنت رنگهای دلخواهتو رو پیدا کنید وبذارید..تا من فرمولشو بهتون بگم...این کار برای من وقت گیره..من فقط جواب سوالات شما رومیدم چون شاغل هستم..

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط ریحانه پریا نمایش پست ها
    فایل پیوست 14673فایل پیوست 14674فایل پیوست 14676از این رنگا خوشم میاد ولی نمیدونم کدومش بهم میاد میترسم پوستم تیره تر بشه
    عزیزم لطفا نقل قول کنید..من سوالتون یادم نمیاد...

• بانک بند ناف