نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,513 به 4,520 از 5408
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط اگه میشه زود جواب بدین نمایش پست ها
    سلام من موهامو عید دکلره کردم الان پایین موهام دکلره داره موهای خودمم قهوه ای سوختست میخوام دیگه دکلره نکنم موهامم نمیخوام کوتاه کنم دوست دارم موهامو رنگ قهوه ای روشن بزارم چیکار کنم؟
    با سلام...قهوه ای روشن اگه بذارید طبیعتا تفاوت رنگ خواهید داشت..میتونید ریشه هاتون رو 000بذاریدبعد از روش دودی و زیتونی 6 رومخلوط کنید و بذارید ،این ترکیب اگه روی دکلره بخوره دودی زیتونی قشنگ میشه..یا اینکه اگه بدون 000 میخواین،میتونید ،دودی و زیتونی 8 رو بذارید روی ریشه هاتون که میشه یه قهوه ای متوسط و دکلره ها هم باز میشه دودی زیتونی...
    راه حل سوم اینه که،اول روی قسمتهای دکلره دارتون رنگn3خالی یعنی بدون اکسیدان ،فقط با آب ،بذارید تا تیره بشه..بعد رنگ دودی زیتونی 8 رو با اکسیدان2 بذارید روی ریشه ها بعداز 20 دقیقه بذارید روی دکلره دارها و بشورید..شاید یکدست بشه..من از نزدیک موهاتونو نمیبینم و جوابهای تخمینی میدم..امیدوارم راضی باشید..
    صدای خنده ی خدا را میشنوی؟دعایت را شنیده و به آنچه محال می پنداری می خندد!!!!

2. بانک بند ناف
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط PLEIADES AS نمایش پست ها
    سلام
    اساتید میشه کمک کنید
    من موهامو با رنگ 7 رنگ کردم قهوهای تیره شده
    چه طور بدون دکلره هایلایت یا مش کنم؟
    الان دو روزه رنگ کردم
    با رنگ 000 میشه؟
    کرم دکلره چیه؟موهام ضعیفه میشه؟
    با سلام...عزیزم میتونید تکه هایی از موهاتونو از کلاه یا فویل دربیارید وبعد روشون 000 بذارید تا پایه ی 6 باز میشه وکمی تفاوت رنگ داره با زمینه ی موهاتون..میتونید از روی 000رنگ طلایی 7بذارید یا مسی وطلایی7 ..قشنگ میشه..با کرم دکلره هم میتونید باز کنید که موهاتون تا پایه ی 7 بازمیشه و یک درجه روشنتر از 000 میشه

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط coquet نمایش پست ها
    سلام موهامو با دکوکرم به پایه 8 رسوندم بعدش به جای رنگساژ از شامپو رنگ تونیکا قرمز استفاده کردم که با آب مخا.ط شد و به مدت 5 دقیقه روی سرم موند که با شامپوی مخصوص موهای رنگ شده موهامو شستم الان به رنگ صورتی کم رنگ در اومده
    دوست عزیزممن زیاد اطلاعات درمورد شامپوهای رنگی ندارم..ولی در کل رنگ قرمز چون فانتزیه همیشه زود پاک میشه..در مورد رنگهای قرمز کلا به مشتری ها میگیم باید شارژ بشه درمورد شامپو نمیدونم
    coquet و minimona این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    مرسی عزیزم
    کدومش بهتر میشه؟
    کرم به مو آسیب نمیرسونه؟
    چه مارکی بخرم؟
    چه اکسیدانی؟میزانش؟
    ببخشد انقدر سوال می پرسم تازه کارم
    دوست عزیز...اگه میخواین هایلایتها خیلی روشن بشه باید دکو کرم بذاری..ولی 000 هم پایه رو تا 6 باز میکنه...برای هایلایتهای مسی و ماهاگونی و عسلی تیره خوبه...بسته به رنگی که میخواین دربیارین ،خودتون انتخاب کنید..000 ر وبا اکسیدان3 بذارید..دکوکرم رو بااکسیدان2 اگه نمیخواین زیاد موهاتون ضعیف بشه..مارک دکوکرم رو هم از محل خریدتون بپرسید میگن..000 مارک "دوپی یر" عالی باز میکنه...
    minimona این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    گلم رنگ موهام الان این رنگه
    فایل پیوست 13912
    000 که گذاشتم بعدش چه رنگی بذارم بشه این یکی
    فایل پیوست 13913
    سلام...بعداز 000 ...رنگ دودی و زیتونی 6 +یک چهارمشونn6بریز ین وباهم مخلوط کنین...خیلی نزدیک میشه به این عکس..موفق باشید

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط lady baran نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.من الان موهام بلوند طلایی .ریشه هاش به اندازه 10 سانت مشکی شده.بدون دکلره میشه موهامو یکدست در بیارم?چه رنگی بزارم خوب میشه?ممنون از راهنماییتون

با سلام...منطورتون از بلوند طلایی با دکلره هست یا بی دکلره؟؟؟؟اگه بی دکلره هست باید همون طلایی 10 بذارید..توضیحات رو کاملتر بدید تا بتونم بهتر جواب بدم دوست عزیز...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط دلبر نمایش پست ها
    دوست عزیز از سری آلبالویی4+v5+اکسیدان 6%رنگ موی مشکی رنگی هست که بعد از رنگ کردن نمیتونینن تا چندین ماه از دکلره استفاده کنین c1+اکسیدان6%+واریاسیون ابی2سانت
    .

سلام دلبرجان. امیدوارم به من نخندی. یادت باشه من فرمول این رنگو از پرسیدم خواستم موهامو رنگ کنم که به اتفاقی افتاد و بی خیالش شدم. چند وقت دیگه عروسی داریم و تصمیم گرفتم رنگشون کنم اما باز مرددم. من رنگ آلبالویی5 خریدم. دلم میخاد یه رنگ خاص و شیک ازش در بیاد. بنظت با سری v مخلوطش کنم یا نه؟و اینکه چه اکسیدانی استفاده کنم و نسبت رنگا چطور باشه. ببخشید عزیزم خیلی اذیتت میکنم من

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیررر نمایش پست ها
    با سلام...دوست عزیز پایین موهاتون چه رنگی داره؟؟؟؟اگه قهوه ای یا فندقی متوسط میخواین میتونین یا شکلاتی وطبیعی 6 رو به نسبت مساوی با اکسیدان2مخلوط کنین و بذارین..برای فندقی هم رنگ فندقی دلخواهتون رو از روی کاتالوگ انتخاب کنی و بذارین...اگه موی سفید دارین فندقی رو با طبیعی 6حتما مخلوط کنین...
    این فندقی....

اینم قهوه ای شکلاتی تیره...
    نیر جان ممنون که وقت گذاشتی و به سوالم جواب دادی. موهام سفیدی اصلا نداره ولی یکم فر و ضخیمه برای رنگ فندقی فقط باید از رنگ کاتالوگ استفاده کنم لازم نیست با رنگ دیگه مخلوط کنم ؟و برای رنگ کردن اول باید قسمت رنگ شده را رنگ بزارم یا قسمت مشکی؟رنگ قسمت پایین مو نمیدونم بهش میگن نسکافه ای یا قهوهای؟6 ماه پیش رنگ کردم