نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,497 به 4,504 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheida sheida نمایش پست ها
    سلام دوست جونیااااا این که میبینید منم حالا یه سوال : به نظرتون روی رنگ موی خودم که همینه میتونم بدون دکلره یک یا دو درجه روشنتر هایلایت در بیارم؟ کلا به نظرتون چیکار کنم واسه تنوع قشنگتر میشه؟ هایلایت کنم یا موهامو از این مدلا که جلوش تیزه تو صورت پشتش کوتاه بزنم یه تکه ی پایینشو روشن کنم؟ تونستم منظورمو برسونم آیا؟ببخشید که عکس واضحتر نداشتم
    فایل پیوست 11457فایل پیوست 11458
    باسلام...بستگی داره به سلیقه ی شخصی خودتون..میتونید هایلایت داشته باشید..اگه پایه ی موهای خودتون 6 باشه برای هایلایت باید دکلره بشه..ولی میتونید برای تنوعش و برای اینکه بدون دکلره باشه اول تکه هایی که میخواین هایلایت داشته باشه از کلاه یا فویل دربیارین بعد 000 بذارید..از روش یه رنگ مسی 6+طلایی 6 بذارید..تا لایتهای مسی داشته باشید..قشنگ میشه..
    صدای خنده ی خدا را میشنوی؟دعایت را شنیده و به آنچه محال می پنداری می خندد!!!!

2. بانک بند ناف
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    [QUOTE=sh.maryam;820822]سلام نیرررجان مرسی از راهنماییهای خوبت .من شکلاتی شماره 6بااکسیدان 2روی موهام گذاشتم ولی ازترسم که زیاد روشن نشه خیلی کم اکسیدان ریختم الان خیلی تیره شده حتا نزدیک به مشکی شده میخوام یه درجه روشن تر بشه باید چکارش کنم درضمن میشه ترکیب این عکس روبهم بگی هرکاری بکنم دلم پیش این رنگیهفایل پیوست 11485[/UOTE]
    باسلام...عزیزم شکلاتی 6 تیره نمیشه یه رنگ متوسطه نزدیکه همین عکس خودتون..اولا اکسیدان باید2 میریختین کم هم نه ..همیشه اکسیدان درحدی باید باشه که مخلوط مثل یه ماست شل بشه..خوب الان شما اکسیدان 2 رو با شامپو مخلوط کنید و روی موهاتون ماساژ بدیدکمی روشن میکنه..وبه مرور با شستشو هم روشنتر میشه..یه مدت صبرکنید اگه روشن نشد دوباره پست بذارید تا جوابتونو بدم.....

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط ♥marzyeh♥ نمایش پست ها
    سلام منم یه سوال داشتم نیر جون این که من موهام و با رنگ ایگورا شماره 5-89 اگه اشتباه میگم ببخش چون من اصلا وارد نیستم رنگ کردم موهام قهوهای قرمز بود الان چند وقتیه میگذره میخوام موهامو فندقی عسلی کنم به نظر شما باید چه شماره ای هم چه مارکی بگیرم که بتونم انجام بدم خودم میتونم یا باید برم حتما ارایشگاه در ضمن سبزه هستم میخوام ابروهامم یکم روشن کنم به رنگش بخوره باید چیکار کنم باید حتما رنگ کنم یا میتونم پودر ابرو بگیرم روشنش کنم اگه میشه یکم راهنماییم کنید لطفا ممنون از لطفتون پیشاپیش
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    باسلام...خوب عزیزم برای فندقی-عسلی میتونی رنگهای آماده ی عسلی فندقی بگیری ..فقط نگفتی چه شماره ای..حالا در هر چه شماره ای که دوست داشته باشید و بذارید...مارکش بسته به هزینه ی شما هست..اگه موهاتون بلند بود باید برید آرایشگاه ،خودتون نمی تونید..برای ابروهاتو هم طبیعی 8 بذارید تقریبا عسلی میشه ولی زیاد نمونه..مفق باشید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasti89 نمایش پست ها
    نیرجان سلام، من موهای مشکی دارم و انتهای موها رنگ داره میخوام موهامو یه رنگ قهوه ای تیره یا فندقی خوشرنگ کنم اگه امکان داره فرمول این دو رنگ را با عکس برام بزارید البته چون صفر کیلومتر هستم لطفا فرمول را به همراه نسبت دقیق رنگ بگید و همچنین یه مارک خوب هم برام معرفی کنید
    لطفا به سوال منم جواب بدید

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط shima_yegane نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    من الان موهام این رنگیه

و میخوام این رنگیش کنم

میشه بگی از چه ترکیب رنگی استفاده کنم؟؟

یا یه فرمول رنگیو بگین که شکلاتی خوشرنگ بشه و اصلا تن زردی یا زیتونی نداشته باشه؟؟؟ مرصی
    با سلام...شکلاتی اصلا تن زردی یا زیتونی نداره عزیزم،ای رنگ پایینی دکلره میخواد..بدون دکلره میتونید ترکیب شکلاتی 6+ یک سومش دودی 7 رو مخلوط کنید و بذارید..موفق باشید

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    با سلام.. دوس عزیز شما باید حتما در ترکیب رنگهاتون حتما از واریاسیون نقره ای که ضد زردی هست ،استفاده کنید...وکلا از رنگهایی که به زردی میزنه مثل طلایی استفاده نکنید...موفق باشید

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط part نمایش پست ها
    سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اام دوستان سوالمو میپرسم امیدوارم 1جوابمو بده تا حالا که کسی جواب نداده سوال پرسیدمفایل پیوست 11573میشه راهنماییم کنین این رنگ مو رو چطوری میشه در اَورد
    باسلام...عزیزم این رنگ پایه ی 9 دکلره میخواد..بعد رنگساژش دودی 7+ بژ8+یک دوم n7...داخلش هم لایتهای با پایه ی 9 و دنگساژ کرم روشن داره..یعنی n9...موفق باشید
    فاطمه دوستی این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط marjan nn نمایش پست ها
    من عکس از سه رنگ مو کنفی و ماسه ای و دودی زیتونی می خوام یکماهه دیگه عروسیمه کمک
    باسلام..دوست عزیز تو گوگل سرچ کنی برات میاره..متاسفانه من ندارم..