نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,473 به 4,480 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط lady baran نمایش پست ها
    Salam dostan.man moham blonde o alan 2rang shode.dg nemikham dekolore bezaram.mishe bedon dekolore range yekdast darbiaram.mamnon misham rahnamayim konin
    با سلام...تیره میخواین یا متوسط؟؟؟؟؟؟بگین تا جواب بدم...
    صدای خنده ی خدا را میشنوی؟دعایت را شنیده و به آنچه محال می پنداری می خندد!!!!

2. بانک بند ناف
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط industry1387 نمایش پست ها
    سلام نیررر جون و تمامی دوستان
    برای بلوند شدن موی عسلی (متوسط)چیکار باید کرد؟بدون دکلره لطفا

خیلی ماهید
    عزیزم بلوند..دکلره میخواد..ولی میتونی با ترکیب رنگهای 12.1 از رنگ دپی یر و آخرین شماره طبیعی و g10 یه رنگ عسلی روشن دربیارین...
    ... رضوان ... این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط NINJA نمایش پست ها
    سلام نیررر جون. ممنون که جوابمو میدی
    1- نیررر جون این ترکیبی که گفتید روی موهای مامانم با اون مشخصاتی که گفتم خوب جواب میده؟ (
    موهای مامانم مشکیه و سفید هم زیاد داره و قد موهاشم تا گردنشه، قبلا موهاش فندقی تیره بود بعد که بلوند طلایی فوق العاده روشنو روش گذاشتیم یه ذره روشنتر شد ولی بعد از چند ماه شست و شو الان قهوه ایه نسبتا تیره شده و حدود 10 سانت ریشه های موهاش هم دراومده
    )
    2- یعنی دیگه از همون رنگی که خودمون خریدیم (
    10/3 بلوند طلایی فوق العاده روشن (ultra light golden blonde) استفاده نکنم؟
    3- اون 000 که گفتی چی بید؟
    4- اکسیدانشو چند درصد باید بگیرم و همه ی رنگ داخل تیوپ ها رو با هم قاطی کنم؟
    ببخشید اینقدر سوال می پرسم
    الهی خیر ببینی
    راستی برات مقدوره که یه عکس از اون رنگی که ترکیبشو بهم گفتی بذاری؟مامانم خیلی سخت گیره
    توضیحات امروز فرق کرده ها....مگه اون رنگ10.3 ر به کل موها نزدین و قهوه ای متوسط داده..؟؟؟؟؟؟مگه سفیدی هاتون نگرفته...؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟ باید یه جواب مختصر و مفید داشته باشم...000 هم روشن کننده ست عزیزم..جواب بده تا ترکیب رنگو بهت بگم..

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    آره دیگه نیررر جون منم همینو گفتم!!! چرا میزنی
    فقط حدود 10 سانت از ریشه اش در اومده که طبیعتا سفیدی هم داره
    نینجا ی عزیزم...توضیحات طولانی بود..خواستم بپرسم و جواب بدم...عزیزم چون ریشه ها سفیدی داره شماره های بالای 6 نمیگیره..مگر اینکه دکلره بشه..شما درکل چه رنگی مدنظرتونه..اگه میتونی برام عکس بذار تا بگم...

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیررر نمایش پست ها
    فاطیماجان سلام...خوب 9 همون 7 میشه روی موی مشکی..000 تا پایه ی 6باز میکنه و 10 دودی زیادمیگیره از روش..من الان مهای خودم 000 داره از روش 7 زیتونی و 8ددی گذاشتم خوب شده..ولی خوب باید بعضا تجدیدکنی دیگه چون رنگ سرده ،زود میره..تا3روز بعد رنگ حموم نرو..اگه تونستی یه هفته بعدهم تکرارش کن دوامش زیادتر میشه..ولی اگه موهات زیاد رنگدانه ی قرمز نداشته باشه میتونستی12.1 از رنگ دپی یر و 12 طبیعی ر باهم مخلوط کنی و بزنی...خیلی روشنتراز رنگ قبلی میشه ولی کمی به نارنجی میزنه دیگه...موفق باشی..
    ........................فاطیما جان اول 000بذار بعد روز بعدش رنگهایی که گفتم...یعنی همزمان مخلوط نکن..جواب بهتری میگیری

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    ببخشید که اذیت شدی
    مثلا این:
    فایل پیوست 10604

فایل پیوست 10606

فایل پیوست 10605

اگه میشه یه عکس از همون ترکیبی که خودت گفتی هم بذار،ممنونم عزیزم
    نینجای نازنینم اذیت نشدم..دوست دارم اطلاعات بدم و چند نفرو خشحال کنم...امیدوارم شما هم از توضیحاتم بهره ببرید...ببین عزیزم..حتما باید برای گرفتن سفیدی ها از شماره های 6 به پایین استفاده کنی..
    ترکیب رنگت اینه:نسکافه ای 6+طلایی 6به نسبت مساوی و n6 به اندازه ی نصف دورنگ قبلیت برای پوشش بهتر سفیدی ها...البته با عکسها شاید کمی تفاوت درجه داشته باشه...ولی قشنگ میشه

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط azita.bitarafi نمایش پست ها
    با سلام ببخشید دوباره مزاحمتون شدم گفتین عکس را دوباره اپلود کنم .
    سلام دوست عزیزم..این رنگ یه قهوه ای هستش که به قرمزی میزنه..شما میتونی تنباکویی 7رو با نصفشn7 مخلوط کنید وبذارید روی موهاتون...عکس خانم ژاپنی

مثل اینکه یه عکس هم بالای این عکسه؟تو پستون کم افتاده..نمیتونم تشخیص بدم...لطفا اون عکستون رو بذارید تا بگم...

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    الهی فدات شم. ممنون که اینقدر صبوری و توضیح دادی
    این ترکیب مال کدوم عکسه؟ عزیزم من همین ترکیبی رو که دادی رو ببرم مغازه بدم به فروشنده خودش بهم میده؟ منو که شناختی سر در نمیارم الان اگه این ترکیبو استفاده کنم مشکل سفیدی هاش حل میشه؟ n6 چیه؟ همون اکسیدانه؟
    عزیزم n6 یعنی رنگ طبیعی6..این ترکییب نزدیک به عکس سومی و اولی هست...گفتین روشن دربیاد اینوگفتم...از فروشنده رنگهایn6..نسکافه ای 6....و طلایی 6 بخواین ...اکسیدان2

- - - Updated - - -

بچه ها جون این چیه ؟ چطوری کار میکنه؟ واقعا همینطور قشنگ موهارو رنگ میکنه؟ اصلا اینجاها پیدا میشه؟

فایل پیوست 10682

فایل پیوست 10683
    من ندیدم...