نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 441 به 448 از 5407
صفحه 56 از 676 نخستنخست ... 465354555657585966 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط mona87
    سلام باران جون :من امسال دو باری رنگ شماره 5 .............قسمت جلوی سرم به خاطر سفیدی رنگ کردم...پشت موهام رنگ طبیعی ........واسه عید دوست دارم کمی روشنتر کنم ......جایی خوندم خانمی گفت رنگ n6 و بدون اکسیدان باانگشت روی موهای سفید زده سپس رنگ مورد نظرتان را روی تمام مو گذاشته؟ایا این درسته...........بعدش من میتونم اینجوری رنگ کنم؟واگه بخوام میتونم با ریموور رنگهای قهوای رو از موم پاک کنم و موهام یکدست بشه بعد رنگ کنم..............میخوام رنگ بس یا اورال استفاده کنم چه شماره ای بگیرم ؟ممنون از راهنماییت عزیزم .مرسی
    بله دوست عزیز میشه اینکارو انجام داد ولیمن تا حالا با این روش رنگ نزدم ودرمورد پاک کردن هم میشه انجام بدید ورنگ 1/7 اورال خیلی رنگ قشنگی درمیاد یا همون شماره از مارک بِس....
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hilan
    سلام باران جون من موهامو سه ماه پیش زیتونی کردم و ریشه موهام خیلی بلند شده و موهام خیلی دورنگ شده می خوام برای عید خودم تو خونه رنگ کنم می خواستم کمکم کنی چه رنگی کنم تا موهام یدست بشه و رنگ زیاد تیره دوست ندارم
    دوست عزیزمیتونی رنگهای 3/8 یا 2/8یا1/7 روبا واریاسیون نقره ای ودودی از کمی سبز ترکیب اول با اکسیدان 2ترکیب وبه ریشه های دراومده که تیره هستش بزنی وبعداز نیم ساعت دوباره همین ترکیب رنگ و ولی بااکسیدان 1 به ساقه ها بزنی تا یکدست بشه ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا2465
    سلام باران جان.من عضو جدیدم.تقریبا همه ی صفحات مربوط به رنگ مو رو خوندم.چن تا سوال داشتم عزیزم: رنگ طبیعی موهای من الان قهوه ای تیره است.اندازه ی 5 سانت نوک موهام هم های لایته که مال 2 سال پیش هست.رنگ پوستم هم روشنه.چشمهام هم قهوه ای تیره است.خیلی دوست دارم نسکافه ای رنگ کنم.اما نه نسکافه ای تیره که به قهوهای می زنه.می خوام نسکافه ای تقریبا روشنی در بیاد.سوال اول : آیا این فرمول ترکیب رنگ نسکافه ای با مارک ایگورا برای من مناسبه: شکلاتی 6.65 یک تیوپ-گلد8.3 نصف تیوپ-2سانت آنتی یلو
    سوال دوم : آیا احتیاج به دکلره است؟
    سوال سوم : اگر یه ترکیب رنگنسکافه ای مناسب که برای موهای من خوب باشه سراغ دارید بفرمایید.با مارک رنگ
    اگر یه عکس از رنگ نسکافه ای که زیاد تیره نباشه دارید بی زحمت بزارید خیلی خیلی ممنونم.بوس بوس
    دوست عزیزبرای رنگ نسکافه ای روشن حتما باید دکلره انجام بشه وفرمول رنگی که نوشتی هم خوبه درمورد عکس درهمین تاپیک برای دوستان دیگه این رنگ و گذاشتم ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gazelle
    سلام دوستان من میخوام موهامو یه کم رنگ کنم (مثلا تنوع بدم) ولی یه رنگ می خوام که هم رو موهام قشنگ باشه هم دخترونه باشه رنگ موهام خرمایی تیرس نمیدونم چه رنگی کنم از خیلیا پرسیدم رنگ بهم پیشنهاد دادن ولی اون رنگا رنگای روشنه که به سن من نمیخوره خووووبب(من 20 سالمه)میشه کمک کنین؟
    دوست عزیزم روی موهای خودت رنگ 0-7 روبا کمی 1/7 ترکیب وباواریاسیون نقره ای وسبز 1 سانت +اکسیدان شماره 2 اولساقه ی مو وبعد ریشه هارورنگ کن بعدازنیم ساعت که ساقه روشن شد ریشه هارو بزن.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bitaJOON
    سلام باران جون.میخواستم بپرسم ببینم میشه برای رنگ و های لایت برای عید بیام پیش شما؟ فکر میکنید برای چه زمانی وقت آزاد دارید؟و میشه حدود قیمت رنگ و های لایت را بفرمائید؟
    دوست عزیز من فعلا کار نمیکنم.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلي*
    سلام باران عزيزم
    من پوستم روشنه وچشماي قهوه اي عسلي دارم رنگ موهام قهوه اي روشنه در ضمن ل - خ - ت وبلنده.فقط يک بار موهامو کمي روشنتر
    (بدون دکلره)کردم که الان حدود5سانت ريشه هاش درامده.ميخوام موهامو رنگ ومش کنم .خودم رنگهاي زيتوني ودودي دوست دارم
    شما چه رنگ ومشي رو پيشنهاد ميديد؟(لطفا عکس هم بذاريد) درضمن ميترسم موهامو دکلره کنم خراب شه اخه کار رنگ موي ارايشگرمو نديدم.به نظرتون چه موادي مثل پودر دکلره رنگ مو و...را خودم ميتونم بخرم وبراش ببرم تا خيالم راحتر شه لطفا مارکشم ذکر کنيد.ببخشيد سوالهام خيلي کلي بود چون در زمينه رنگ مو بي تجربه ام.ممنون ميشم راهنمايم کنيد.
    دوست عزیز درمورد پودر دکلره مارک okeeaوپودرسفید رنگ خارجی خیلی بهتره با اکسیدان 3 ورنگها اول زمینه موبا رنگ 1/7 رنگ بشه وبهد روی اونو مش کن وبرای رنگساژمش هم چند رنگ لازمه که ترکیب بشه رنگ n9 یاn10+واریاسیون نقره ای واگر خواستی مش هات تن دودی یا زیتونی باشه که واریاسیون دودی و سبزهم کمی لازمه درضمن برای رنگ پایه هم این واریاسیون ها لازمه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=Maryam Banoo][quote="باران7":16vw25l5]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "Maryam Banoo":16vw25l5
    باران عزيز
    ميشه رنگ ابرو هم معرفي كني
    حداقل اين يه كار رو تو خونه انجام بديم
    :)
    حتما بانوی عزیز... بهترین شماره برای رنگ ابرو که قرمزی هم نداشته باشه 1/9 یاc9 میباشد که به اندازه یک بند انگشت با اکسیدان 2 ترکیب وبعداز کمی چرب کردن ابروها به رنگ آغشته وخوب با فرچه رنگ درهمه جا رنگ رو پخش کرده وبعداز 5 تا 6 دقیقه مشویید اگر روشنتر خواستید تا 10 دقیقه بیشتر تایم رواضافه کنید....[/quote:16vw25l5]

باران جون
    رنگ ابرو با رنگ مو فرق داره يا يكيه؟
    آخه اين آرايشگرا يه چيزايي ميگن
    بعد اين شماره چه رنگي ميده؟[/quote:16vw25l5]
    مریم عزیز برای رنگ ابروهمیشه یک رنگ استفاده میشه ولی برای موباید چند رنگ ترکیب بشه تا رنگ خوشرنگ تر بشه وتفاوتش برای همینه شمارهc9بلوند خیلی روشن دودی است که ابرو رنگ قشنگی درمیاد که مناسبه وتن قرمزی نداره بعضی ها ازN10هم استفاده میکنند که بنظر من اصلا جالب نیست وابروها رو نارنجی میکنه.....

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط mona87
    سلام باران جون :من امسال دو باری رنگ شماره 5 .............قسمت جلوی سرم به خاطر سفیدی رنگ کردم...پشت موهام رنگ طبیعی ........واسه عید دوست دارم کمی روشنتر کنم ......جایی خوندم خانمی گفت رنگ n6 و بدون اکسیدان باانگشت روی موهای سفید زده سپس رنگ مورد نظرتان را روی تمام مو گذاشته؟ایا این درسته...........بعدش من میتونم اینجوری رنگ کنم؟واگه بخوام میتونم با ریموور رنگهای قهوای رو از موم پاک کنم و موهام یکدست بشه بعد رنگ کنم..............میخوام رنگ بس یا اورال استفاده کنم چه شماره ای بگیرم ؟ممنون از راهنماییت عزیزم .مرسی
    بله دوست عزیز میشه اینکارو انجام داد ولیمن تا حالا با این روش رنگ نزدم ودرمورد پاک کردن هم میشه انجام بدید ورنگ 1/7 اورال خیلی رنگ قشنگی درمیاد یا همون شماره از مارک بِس....
    ممنونم باران جون. داخل این رنگ واریاسیون بریزم؟
    در زندگی هیچ چیز مهمتر از این نیست که با قلب خود در صلح باشی.

صفحه 56 از 676 نخستنخست ... 465354555657585966 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف