نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,465 به 4,472 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط آدینا نمایش پست ها
    عزیزم واقعا خوشگلوشیکه منم پوستم سفیده وموهام پایینش دکلره داره بالاشم بژروشن یک سانت هم ریشم دراومده روی موهام با همین وضعبت این رنگو بزارم خوب میشه میخواستم مشکی بزارم پشیمون شدم اگه خوب نمیشه یه ترکیب قهوهای تیره خمشگل بهم بگو.
    عزیزم...با این شرایطی که مهات داره قهوه ای تیره بذاری یکدست تر درمیاد...
    اول روی قسمتهای دکلره دارت n3بذار بدون اکسیدان..یعنی با آب مخلوط کن بذار تا تیره بشه..تیره که شد بشور..بعد شکلاتی 6بذار..اگه خواستی براقتربشه یه کم طلایی 6یا7 هم بهش اضافه کن..فقط این رنگها کمی قرمزی داره...اگه رنگ سرد بذاری زودمیره ومشهات میزنه بیرون..موفق باشی
    صدای خنده ی خدا را میشنوی؟دعایت را شنیده و به آنچه محال می پنداری می خندد!!!!

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط NINJA نمایش پست ها
    این چه حرفیه دشمنت شرمنده
    نیر جون می دونم که مثل مثل اون رنگ در نمیاد در ضمن روی جعبه ی رنگش نوشته 10/3 ، مهم هم نیست،حالا که خریدیمش ،حداقل بگو یکاری کنیم تا بشه قهوه ای روشن
    یا اینکه خودتون لطف کنید یه رنگ روشن تر از قهوه ای که براتون گذاشتم بهم معرفی کنید که روی موهای مامانم با اون مشخصات قشنگ بشه،الهی خیر ببینی ننه
    دوست عزیزم سلام..برلی قهوه ای روشن میتونی 10دودی و10زیتونی رو مخلوط کنی و بذاری یه قهوه ای خوشرنگ میشه..فقط 3روز بعداز رنگ حموم نرن مامان گلتون..اگه بخوای رنگت روشنتربشه کمی هم به ترکیبت 000 اضافه کن..
    NINJA این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط آدینا نمایش پست ها
    نیر جون کجایی عزیزم
    سلام....من ماقعی که بیکارم اینجام عزیزم..امرتونو بفرمیایید..

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط azita.bitarafi نمایش پست ها
    با سلام عکس که قبلا گذاشتم پفتین باز نشد دوباره گذاشتم من موهام 6 شکلاتی است و 5 سانت ریشه مشکی داره بازم ممنون از توجهتون آپلود عکس » مشاهده تصویر » 79469183441784608398.jpg
    عزیزم بازم عکستون باز نشد..بعداز آپلود گزینه ی "لینک مستقیم برای انجمن" را بذارین...

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط smart_bto نمایش پست ها
    سلام نیر جون من ترکیب این رنگ رو میخوام روی موهای مادرم دربیارم..3سانت ریشه هاش دراومده که سفیدی زیاد نداره با 000 روشن میکنم..رنگ ساقه موهاشم الان پایه 7 دکلره هست یعنی رنگش رفته فقط دکلره هاش مونده.
    لطفا هم رنگ بالای موها هم پایینشو بگین یه دنیا ممنون
    چون مبتدی هستم یه جوری یادم بده که بازم بزاره موهاشو رنگ کنمفایل پیوست 9964
    سلام عزیزم...اگه به ریشه هاش 000 زدید بعدش دودی و زیتونی 7+n7 بذارید..شاید روز اول کمی تیره باشه ولی با شستشو روشنترمیشه..n7نصف دودی زیتونی باشه...اگه این رنگ به پایین موهاشون بخوره خوب میشه و با شستشو میره..ولی اگه میخواین شبیه رنگ بالاشون بشه..همون n7خالی رو بذارین...فقط تا3روز بعد رنگ حموم نرن مامان گلتون..چون رنگها سرده ...

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361 نمایش پست ها
    نیر جون اگه ممکنه به من ای دفعه جواب بده . موهای من دیشب موهام رو 9 طبیعی زدم ولی خیلی روشن نشده حدود 7 طبیعی شده .اگه روشنترین رنگ دودی رو با 000 مخلوط کنم بزنم قشنگ میشه میخوام تا اونجا که ممکنه بدون دکلره روشن بشه فقط نارنجی نشه . لطفا جوابمو بده
    فاطیماجان سلام...خوب 9 همون 7 میشه روی موی مشکی..000 تا پایه ی 6باز میکنه و 10 دودی زیادمیگیره از روش..من الان مهای خودم 000 داره از روش 7 زیتونی و 8ددی گذاشتم خوب شده..ولی خوب باید بعضا تجدیدکنی دیگه چون رنگ سرده ،زود میره..تا3روز بعد رنگ حموم نرو..اگه تونستی یه هفته بعدهم تکرارش کن دوامش زیادتر میشه..ولی اگه موهات زیاد رنگدانه ی قرمز نداشته باشه میتونستی12.1 از رنگ دپی یر و 12 طبیعی ر باهم مخلوط کنی و بزنی...خیلی روشنتراز رنگ قبلی میشه ولی کمی به نارنجی میزنه دیگه...موفق باشی..
    فاطیما 361 این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط marie نمایش پست ها

من اولین بارمه توی این تاپیک اومدم
    خیلی جالب بود
    ممنون از دوستای عزیزم
    موهای خودم قهوه هی تیره ست (بدون رنگ)
    میخوام این رنگی در بیارم
    فرمولش چیه؟[/quote]

ماری عزیز سلام...چون مهاتون قهوه ای تیره ست باید شکلاتی 7یا8 رو با دودی 7 مخلوط کنین و بزنید..موفق باشید..

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط الی_مجی نمایش پست ها
    سلام عزیزم آخه من میخوام فر چند ماه روی موهام بمونه با بابلیس و بیگودی که باید بعد از هر حمام دوباره فر کنم.آسیبی که به مو میرسونه در چه حده؟همین که موهام جنسش خشک تر نشه برای من کافیه
    به نظر من برید آرایشگرتو از نزدیک ببینن..از راه دور نمیشه چیزی گفت..چون رنگ داره یه کم ریسک داره...
    الی_مجی این نوشته را پسندیده.

• بانک بند ناف