نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,457 به 4,464 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh.maryam نمایش پست ها
    سلام نیرررجان میشه ترکیب رنگی که برات میزارم روبرام بگی رنگ شکلاتی متوسط روبه تیره بشه میخوام بدون مش یاهایلایت تن شکلاتیش روخوب نشون بده .شوهرم از رنگ روشن روبه عسلی بدش میاد.درضمن رنگی میخام که ثابت بمونه و باشست وشو ازبین نره مرسی عزیزم از راهنماییات
    مریم عزیزم شکلاتی درکل رنگ گرم قشنگیه ،دیرهم میره...اگه نمیخوای به عسلی بزنه نباید با رنگهای طلایی و کاراملی ترکیب بشهمنتها اینم بگم شکلاتی یه کم قرمزی داره ولی به عسلی نمیزنه...یه عکس یرات میذارم با فرمول ترکیبش..شبیه همین درمیاد..دودی رو حتما بزن برای اینکه کمی از فرمزیش گرفته بشه..اگه موی سفید داری کمی هم n5 اضافه کن...موفق باشی...
    marie این نوشته را پسندیده.
    صدای خنده ی خدا را میشنوی؟دعایت را شنیده و به آنچه محال می پنداری می خندد!!!!

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط NINJA نمایش پست ها
    سلام دوستان
    از الان بهتون بگم با یک آدم صفر کیلومتر که اصطلاحات آرایشگری رو هم خوب بلد نیست طرفید
    موهای مامانم مشکیه ولی سفید خیلی زیاد داره
    با هم رفتیم رنگ فروشی از توی پالت رنگ موی تونی یه رنگی رو انتخاب کردیم که روش اینا رو نوشته بود
    10/3 بلوند طلایی فوق العاده روشن (ultra light golden blonde)
    یه اکسیدان 6% هم بهمون داد
    رنگش توی پالت اگه اشتباه نکنم این بود
    فایل پیوست 9481
    خوده خانومه هم گفت موهای مامانت بدون دکلره به این روشنی نمیشه
    ما هم وقتی رنگو گذاشتیم شد قهوه ای که انگار به قرمز هم میزنه یه چیزی شبیه این شده البته بد رنگ تر!!
    فایل پیوست 9482
    دیگه به بزرگیه خودتون ببخشید که اینقدر طولانی شد،اومدیم اینجا چیز یاد بگیریم دیگه
    راستی الان حدود 6 یا 7 سانت ریشه های موهاش هم دراومده
    حالا سوالام اینه که چیکار کنیم که به رنگ اصلی نزدیک بشه؟باید رنگ دیگه ای بخرم و باهاش قاطی کنم تا یه رنگ قشنگ دربیاد؟ تورو خدا یه جوری راهنماییم کنید که حالیم بشه و موهاش خوشرنگ بشه وگرنه دیگه نمیذاره موهاشو رنگ کنیم
    راستی هروقت موهاشو رنگ میکنه تا دو سه روز سر درد داره چاره ای براش دارید؟ رنگ موی تونی خوبه؟
    دم همتون گرم
    نینجای عزیزم چرا به خودت میگی بدبخت؟؟تایپ کردن و عکس گذاشتن طول میکشه عزیزم...شرمنده..
    اولا برای مویی که سفیدی داره 9.3 نمی ذارن..بیشرموهای سفید شماره های بالاتر از 6 رو به زور میگیرن..حالا چطورموهای مامان شما گرفته یه قهوه ای تیره شده نمیدونم..برای در آوردن رنگهای روشن مثل9.3 حتما حتما باید دکلره کنید ولی چون میگین مامانتون سردرد میگیرن بهتره نذارید...ولی اگه رنگ دیگه ای مد نظرتون هست بگید تا فرمولش رو بگم..

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط الی_مجی نمایش پست ها
    خانما من یه سوال دارم موهام هایلایت بودن بعد از 2 ماه که ریشه ها در اومد دوباره یه رنگ ساده تیره زدم روشون الان قهوه ای هستن تار موهام هم ظخیمه کلا موهام مقاومت خیلی خوبی دارن و جنسشون هم خشک هست حالا سوالم اینه که الان جوگیر شدم میخوام موهام رو فر 6 ماهه کنم نمیدونم خوب میشه یا نه؟موهام نسوزن؟جنسشون خشک تر نشه؟کلا این کار رو بکنم یا نه برای تنوع
    الی جان برای موهای رنگ شده فر ضررداره...و طبیعتا موهاتون آسیب میبینه...اگه دوست دارین فر بکنین خوب از بیگودی یا بابلیس استفاده کنید..میدونم وقت گیره ولی عوضش موهاتون سالم می مونه..بازم میتونین با آرایشگرتون صلاح مشورت داشته باشید...موفق باشید
    الی_مجی این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط azita.bitarafi نمایش پست ها
    با سلام ببخشید دوباره مزاحمتون شدم من این ترکیب رنگ مو رو میخوام برای موهایی که شکلاتی 6 است و 5 سانت ریشه مشکی داره با تشکر http://upload7.ir/viewer.php?file=64...5168314260.jpg
    آذیتای نازنین سلام..ماسفانه عکستون باز نشد..برای آپلود از آپلود همین سایت استفاده کنین یا سایت:
    آپلود عکس

آدینا آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    134
    پسند کرده
    76
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیررر نمایش پست ها
    فریناز عزیزم واقعا شرمنده که ناراحتت کردم...ولی دلبرجون زحمت کشیدن و جواب دادن...به گفته ی دلبر نازنین شرابی زود پاک میشه ولی چون پوستت سفیده فوق العاده میشه...برات عکس رو با ترکیبش میذارم ولی اگه قبلش بازم به گفته ی دلبرجون یه دکلره ی ضعیف بکنی یا حداقل 000بذاری عالی تر درمیاد...البته میشه به جای بلوطی قرمز از شرابی 4 یا5 استفاده کنی...

عزیزم واقعا خوشگلوشیکه منم پوستم سفیده وموهام پایینش دکلره داره بالاشم بژروشن یک سانت هم ریشم دراومده روی موهام با همین وضعبت این رنگو بزارم خوب میشه میخواستم مشکی بزارم پشیمون شدم اگه خوب نمیشه یه ترکیب قهوهای تیره خمشگل بهم بگو.
    smart_bto این نوشته را پسندیده.

زینب
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    606
    پسند کرده
    1284
    نقل قول نوشته اصلی توسط نیررر نمایش پست ها
    نینجای عزیزم چرا به خودت میگی بدبخت؟؟تایپ کردن و عکس گذاشتن طول میکشه عزیزم...شرمنده..
    اولا برای مویی که سفیدی داره 9.3 نمی ذارن..بیشرموهای سفید شماره های بالاتر از 6 رو به زور میگیرن..حالا چطورموهای مامان شما گرفته یه قهوه ای تیره شده نمیدونم..برای در آوردن رنگهای روشن مثل9.3 حتما حتما باید دکلره کنید ولی چون میگین مامانتون سردرد میگیرن بهتره نذارید...ولی اگه رنگ دیگه ای مد نظرتون هست بگید تا فرمولش رو بگم..
    این چه حرفیه دشمنت شرمنده
    نیر جون می دونم که مثل مثل اون رنگ در نمیاد در ضمن روی جعبه ی رنگش نوشته 10/3 ، مهم هم نیست،حالا که خریدیمش ،حداقل بگو یکاری کنیم تا بشه قهوه ای روشن
    یا اینکه خودتون لطف کنید یه رنگ روشن تر از قهوه ای که براتون گذاشتم بهم معرفی کنید که روی موهای مامانم با اون مشخصات قشنگ بشه،الهی خیر ببینی ننه
    ویرایش توسط NINJA : ۱۳۹۲/۱۰/۱۹ در ساعت ۰۹:۳۵ بعد از ظهر

mahbube آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4479
    پسند کرده
    11232
    ماری عزیز کنارش نوشته شکلاتی 5 یا 6 +نصف دودی 7+اکسیدان2
    خدای خوب من
    زندگی به سختی هایش می ارزد اگر تو در انتهای هر قصه ایستاده باشی....

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط پریسا. نمایش پست ها
    سلام عزیزم خسته نباشی
    ببخشید فرمول این رنگها روی موی مشکی چیه؟

اگه موهای کسی دو ماه پیش n1 خورده باشه این رنگ روش در میاد؟
    مرسی از لطفت
    سلام...فکرنمیکنم دربیاد..باید اول با ریموور جرم گیری بشه عزیزم...شما یه 000بذار روی یه تیکه ازموهات ،تست کن ببین باز میکنه..بهم خبر بده..جوابتوبدم

• بانک بند ناف