نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,441 به 4,448 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    196
    پسند کرده
    155
    نقل قول نوشته اصلی توسط z_saeideh نمایش پست ها
    سلام ، لوفطا منو راهنمايي كنين،
    پارسال واسه عيد موهامو دكلره كردم و رنگ شكلاتي روشن، حالام طبق انتظار جنس موهاموخييييلي بد و زبر و آسيب ديده شده، نشون آرايشگرم دادم گفتش كه موهات كارش از ماسك و سرم و ... گذشته ، واسه بهتر شدنش بايد كراتينه كني ، و گفت كه هزينش ٤٠٠ تومن ميشه اندازه بلندي موهامم يه پنج سانت پايينتر از شونه هست

.اول اينكه كسي تجربه كراتينه داره؟ چه جوريه راضي بودين؟ اثرش چقد ميمونه؟

و دوم اينكه آيا هزينش واقعا اينقد زياده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط z_saeideh نمایش پست ها
    سلام ، لوفطا منو راهنمايي كنين،
    پارسال واسه عيد موهامو دكلره كردم و رنگ شكلاتي روشن، حالام طبق انتظار جنس موهاموخييييلي بد و زبر و آسيب ديده شده، نشون آرايشگرم دادم گفتش كه موهات كارش از ماسك و سرم و ... گذشته ، واسه بهتر شدنش بايد كراتينه كني ، و گفت كه هزينش ٤٠٠ تومن ميشه اندازه بلندي موهامم يه پنج سانت پايينتر از شونه هست

.اول اينكه كسي تجربه كراتينه داره؟ چه جوريه راضي بودين؟ اثرش چقد ميمونه؟

و دوم اينكه آيا هزينش واقعا اينقد زياده؟

عزیزم من موهامو 2 سال پیش کراتینه کردم ..کلا تا 4-5 ماه اثرش میمونه ..اصلا طوری نبود که بگم واای معجزه کرد ! اولش فقط موهای من که فر بود حالت دار درشت شد ..یعنی از فر موهام کم شد..سر 4 ماه هم عین روز اولش شد ..اثر خاصی نداشت حقیقتش ..
    در مورد قیمت هم من پیش یکی رفتم از دوستان مادرم هست ..خودش میره جنساشو همه رو از دبی و مالزی میاره ..کراتینه رو خوب میگیره 2 سال پیش موهای منو که تا پایین کمرم هست 100 گرفت اون موقع ارایشگرای دیگه 300 میگرفتن ..جنس محصولاتشم خیلی خوبه ...خواستی شمارشو بهت میدم ..البته چون تفننی برا خودش کار میکنه بیشتر برای آشنا کار انجام میده اما فک کنم قبول کنه..

2. بانک بند ناف
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط پریسا. نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    من میخوام موهامو این رنگها کنم http://www.xum.ir/images/2014/01/05/...esbpbwkirg.jpg
    http://www.xum.ir/images/2014/01/05/...864F5516F6.jpg
    http://up98.ir/uploads/1386421505023.jpg
    میشه فرمول و پایه هاش رو بهم بگین
    بدون دکلره میشه؟
    اینم موهایه الانه خودمه
    http://www.xum.ir/images/2014/01/05/IMAG0085.jpg
    مرسی عزیزم
    باسلام...عزیزم عکس اولی دومی یکیه با این تفاوت که تو رنگ دوم فلش دوربین ،رنگو خیلی روشن نشون داده..
    رنگ اولی:از روی 000 میتونی این رنگو بدست بیاری..اول000 با اکسیدان2بمدت 40 دقیقه،بعد دودی و زیتونی6+یک دوم رنگهای قبلیتون n6..
    رنگ دومی:همون رنگ اولیه ،ولی چون روشن افتاده ،دکلره پایه 8 بعدc10+m10 به نسبت مساوی
    رنگ سوم:دکلره پایه ی 8،بعدn6+یک سوم رنگ قبلی c7
    موفق باشی...
    صدای خنده ی خدا را میشنوی؟دعایت را شنیده و به آنچه محال می پنداری می خندد!!!!

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط hobab نمایش پست ها
    سلام نیر جون
    من موهام مشکیه و مدلش اینطوره:
    جلوشو پسرونه زدم و پشتمو بلند گذاشتم و همین تسکه پشتم که بلنده دکلره داره و تقربیا تا پایه 7 یا 8 باز شده.
    الان میخوام این تیکه پشتمو شرابی تیره کنم
    یه فرمول توپ ازت میخواستم
    ممنون میشم اگه زودتر پاسخمو بدی عزیزم
    میخوام حسابی تیره باشه چون اگه خواستم یه تیکه از جلومم شرابی کنم با هم همخونی داشته باشن(چون موهام مشکیه پرکلاغیه)
    حباب عزیز سلام...ببین اگه پایه ت 8 باشه رنگهای قرمز از روش فهوه ای میشه..یه فرمولی بهت میگم انجامش بده..اول روی دکلره هاترنگ n2+اندازه ی یه نخود کوچیک واریاسیون قرمز بزن منتها.....بدون اکسیدان.......با آب مخلوط کن طوری که مثل ماست سفت بشه..بعد که دکلره هات تیره شدشرابی شماره ی3+اکسیدان 1 قشنگ میشه...موفق باشی عزیزم

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari tajik نمایش پست ها
    سلام ، من اصلا راجع به رنگ مو اطلاعات ندارم و حالا برای رنگ مو کمی کمک می خوام
    موهام بلنده تا کمرم
    مشکی ، فکر کنم دیر رنگ می گیره آخه ابروهام رو که آرایشگر رنگ گذاشته بود می گفت خیلی دیر رنگ می گیره
    دلم نمی خواد موهام دکلره بشه
    یه رنگی هم باشه که زود بره و رنگ موهای خودم بمونه ( یعنی مجبور نباشم هی ریشه موهام رو رنگ کنم ) یا بعدا بشه روش رنگ مشکی زد
    چی کار کنم بعد رنگ موهام لطیف باشه و وز وز نشه و آسیب نبینه
    باسلام...عزیزم هیچ رنگی زود نمیره...من دقیقا متوجه نشدم..اگه میخوای موهای خودت بمونه چه کاریه میخوای رنگ کنی؟؟؟؟شما دقیق بگو مثلا چه پایه ای میخوای تا من راهنماییت کنم یا عکسشو بذار..از روی رنگهای متوسط به تیره میشه مشکی گذاشت...

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط tature نمایش پست ها
    سلام
    من یه بچه 4 ماهه دارم. رنگ کردن تو دوره شیر دهی مشکلی داره؟
    سلام...اشکالی نداره ولی بهترش اینه نذارین چون جذب بدن میشه...
    tature این نوشته را پسندیده.

*سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    24446
    پسند کرده
    30047
    نیرر جان سلام

موهایی من دوماه پیش ارایشگاه شرابی +قرمز اتشین برام گذاشت که یه بارمجونی روشن خوشگل دراومد
    الان تون قرمزش هست که با پایه رنگ موی خودم ترکیب شده یه جور البالویی خیلی تیره یا قهوه ای دارچینی (ترکیب یه همچین رنگایی شده)
    رنگهای نارنجی پخته رو خیلی دوس دارم
    میخوام یه رنگ مویی بخرم که مو رو وز نکنه قبلا بس زدم خوب بوده همون ارایشگرم بیول رو معرفی کرد که قیمتش مناسبه و کیفیتشم مث بس ئه ..

موهام دکلره نداره و خرمایی تقریبا
    1 یه فرمولی میخوام که نارنجی تیره یا قرمز روشن بده
    2بیول یا بس یا ... کدومو امتحان کردید که لطیف باشه
    3 میتونم تو خونه خودم بزنم ؟؟ مثلا تو حموم مث شامپو ؟

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    سلام...نیوشای عزیزم..اگه نارنجی میخوای میتونی مسی و طلایی رو ترکیب کنی..اگه قرمز روشن میخوای، بلوطی یا ماهاگونییا شرابی یا آلبالویی همه قرمزی دارن میتونی شماره ی دلخواهت ر از کاتالوگ انتخاب کنی و بزنی..
    2-بیول استفاده کردم خوبهلی برای رنگهای گرم اگه هزینش برات مهم نیست ویلا بخر زیاد هم گرون نیس ولی فوق العاده براق درمیاد...
    3-اگه موهات کوتاه باشه میتونی خودت بزنی ولی برای موی بلند،باید یه نفر برات رنگو بذاره..
    اینوببین..اول000بذار بعد ترکیب کنارعکس...اگه بتونی دکلره کنی تا پایه 7 بهتره..
    *سایه روشن* این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نیوشاجان اینم مسی 7
    *سایه روشن* این نوشته را پسندیده.