نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,433 به 4,440 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط bandarchian نمایش پست ها
    سلام نیرر عزیز ....من موهامو قهوای کردم البته یه کم به زردی میزنه اگه بخوام رو موهام ترکیب یه رنگ تیره بزارم که هم موندگاری داشته باشه و هم خوشرنگ باشه چه رنگی بزارم البته پوستمم سفیده؟؟؟
    این ترکیب روی موی من در میاد؟شرابی 6 +ا بند انگشت دودی یک +اکسیدان 6%

روی رنگ شرابی رنگ میشه گذاشت بعد چند ماه؟؟؟
    بندر چیان عزیزسلام..ببین عزیزم برای رنگهایی با مندگاری بالا باید از رنگهای گرم استفاده کنی..میتونی شکلاتی 5 رو با یک سوم شکلاتی از رنگ طلایی5 و یک سوم n5ترکیب کنی بذاری روی موهات..کلا شکلاتی خیلی خوشگله...برای شرابی هم چرا دودی میزنی؟؟؟؟؟شرابی خوشگلیش به قرمزیشه اگه دودی بزنی کمی ماتش میکنه و قرمزیش رو میگیره..ولی خیلی رنگ قشنگی میشه..اما اینم بگم اگه موهات زیاد زرد باشه ،شرابی کمی به قهوه ای میزنه ها..گفته باشم..از روی رنگ شرابی میشه رنگ گذاشت ولی قشنگ نمیشه مگه اینکه کلا از رنگهای خیلی تیره استفاده کنی..باید جرم رنگت بره تا بتونی یه رنگ قشنگ بذاری عزیزم..البته من بعد از شرابی روی موهای یکی از مشتریها زیتونی گذاشتم زیاد بد نشد ولی زیاد خوب هم نشد..
    bandarchian و الی65 این نوشته را پسندیده.
    صدای خنده ی خدا را میشنوی؟دعایت را شنیده و به آنچه محال می پنداری می خندد!!!!

2. بانک بند ناف
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط fereshtehff نمایش پست ها
    موهای مامانم قهوه ای تیره هست که 40% سفید شده. براش رنک 6 دوددی و 6 زیتونی گرفتم . چجوری ترکیب کنم و با چه اکسیدانی که رنگ زیتونی خوشرنگی در بیاد. میشه لطفا راهنماییم کنید. متشکرم
    فرشته جان سلام...اصولا برای موهای سفید بهتره از رنگهای سری n یا همون طبیعی استفاده بشه چون قدرت پوشانندگیشون زیاده..دودی و زیتونی رنگهای فراری هستن و از روی می سفید هم خیلی زود میرن..حتما حتما به رنگهات n6 هم اضافه کن تا کمی دامش ببره بالا..از همه ی زنگهات به نسبت مسای بریز عزیزم..اگه میخوای زیاد به سبز بزنه خیلی کم درحد یه نخود اریاسیون سبز بزن...بهتره 3روز هم شامپو نزنن مامان گلتون..فقط نرم کننده..
    ویرایش توسط نیررر : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ در ساعت ۰۳:۵۵ بعد از ظهر
    الی65 و fereshtehff این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    فایل پیوست 7068فایل پیوست 7069فایل پیوست 7070

سلام عزیزم میشه ترکیب این 3تا عکس رو برام بزاری یکی از بچه ها گذاشته بود ولی کسی جواب نداده ...منم خیلی خوشم اومد.....موهای من قهوای یه کم به زردی میرنه ....کدومش روی موی من در میاد؟؟؟
    این رنگها هم همون رنگی هست که بهت گفتم بندرچیان عزیز..اولی و دومی n5 و شکلاتی 5 هستن دیگه طلایی میخواد ولی بزنی یه کم براقیتش بیشتر میشه..سومی هم که روش فلش دوربین خورده .یه شکلاتی روشنره میتنونی به ترکیب سومی دودی 6 هم اضافه کنی
    ویرایش توسط نیررر : ۱۳۹۲/۱۰/۱۴ در ساعت ۰۳:۵۷ بعد از ظهر

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط *السا* نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي ميدونه رنگ آرتين از كجا ميشه خريد؟ من تهران هستم به شدت دنبال اين مارك هستم اما نتونستم پيدا كنم تو رو خدا اگه كسي ميدونه راهنمايي كنه خيلي فوريه
    سلام...من ساکن تهران نیستم عزیزم،اطلاع ندارم..

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    فایل پیوست 7271

نیررر عزیز ببخشید همش مزاحم میشم....ترکیب این شرابی ام همونیه که گفتی؟؟؟
    خواهش میکنم عزیز..بله بغلش نوشته..شرابی 6 با یک بند انگشت c1 و اکسیدان 1ووووو آب مقطر حتما..دوام رنگو میبره بالا..
    hengamehh و bandarchian این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط shiva2 نمایش پست ها
    سلام دوست جونا من می خوام موهامو رنگ دارچینی بزارم

الان موهام قهوه ای روشن هست با رگه های زرد چی کارشون کنم چه ترکیب رنگی استفاده کنم تا یه رنگ دلخواهم برسم ممنون می شم جواب بدید و بعد برای براق شدنش چی کار کنم
    باسلام...برای دارچینی ..پایه 8 دکلره وبعدنسکافه ای و تنباکویی 7 با اکسیدان 1 میخواد..بدون دکلره هم اگه تنباکویی و نسکافه ای 8یا9 بذاری میشه دارچینی متوسط ولی یه خورده قرمزی داره..برای رفع قرمزیش میتونی دودی 6 به اندازه ی یک سوم رنگهای قبلیت استفاده بکنی..اون رگه های زردت هم همرنگ موهات نمیشه..برای براق شدنش هم خیلی کم طلایی 7 میتونی اضافه بکنی عزیزم..
    shiva2 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0
    سلام دوست جون
    اره خودم رنگ كردم. اول به جلوي موهام ماهگوني شماره شش زدم ديدم خيلي تيره شد فقط يه سايه ي تيره داره. بخاطر همين براي رنگ كردن كل موهام از ماهگوني هفت استفاده كردم.
    نیررر این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    21
    سلام دوستیا من میخوام موهامو رنگ کنم از عید رنگ نزدم الان ته موهام دکلره بود عید رنگیدم قهو ه ای تقریبن الان اونجاش که دکلره داره یه نمه رنگ مونده روش نصف دیگش رنگ خوده موهامه الان چه رنگی مد؟بدونه دکلره میخواما مرسییییییییی