نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,417 به 4,424 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    الهه جون سومی یادم رفت.از روی دکلره پایه ی 8 باید شکلاتی 6بذاری عزیزم....
    صدای خنده ی خدا را میشنوی؟دعایت را شنیده و به آنچه محال می پنداری می خندد!!!!

2. بانک بند ناف
    نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361 نمایش پست ها
    سلام عزیزان . من موهام الان رنگش قهوهای 6 هست حالا میخوام تا هر جا که امکان داره با دکلره روشن کنم . به نظر اساتید اگه رنگ 000 رو با روشنترین رنگ دودی بزنم تن نارنجی پیدا نمیکنه و قشنگ میشه . اگه رنگ اورئال بزنم 000 خرابش نمیکنه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید . بوسس
    فاطیمای عزیز،میتونی با 000 روشن کنی،منتها 000تا پایه ی 7 باز میکنه ،میتونی از روش دودی و زیتونی 8یا 7 بذاری به کل تناژ نارنجیشو میبره ولی خوب رنگ فراریه...ولی خیلی قشنگ میشه...الان موهای منم این رنگیه...

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafise64 نمایش پست ها
    خوب خدارو شکر یه کار بلد اومد.حالا اون موقع که من میخواستم رنگ کنم اینجا متروکه شده بود.کسی نبود کمکم کنه..حالا که رنگ کردم اومدی ولی حالا چرا
    البته من از رنگم راضیم

نفیسه جان..من به دلایلی بعضی وقتها نمیتونم بیام،بعضی وقتها هم دخیل اینجا میشم...خداروشکر که از رنگت راضی هستی...حالا چه رنگی هست موهات؟؟؟؟؟؟؟
    nafise64 این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361 نمایش پست ها
    لطفا رنگ موهای این عکس رو هم بهم بگید. لطفا

افاطیما جان عکس زیاد واضح نیست... شبیه شکلاتی 4 هست +فندقی 5 هم داره...دقیق نگفتم...عکس اوضحتر بذار عزیزم...
    ویرایش توسط نیررر : ۱۳۹۲/۱۰/۰۹ در ساعت ۰۷:۲۲ بعد از ظهر

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط cma نمایش پست ها
    سلام دوستان . به نظر شما چه تون و شماره از رنگ شرابی مد تر و شیک تره . باید برم موهامو تمدید کنم رنگش قبلا آلبالویی بود . الان به نطرتون چه رنگی کنم ؟
    این رنگی کن عزیزم..اگه پوستت سفیده محشر میشه

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    راستی بچه ها یه نکته ی ظریف آرایشگری بهتون میگم...اومدم اینجا بدون بخیلی هرچی میدونم یادتون بدم...

دوستهایی که میخوان از رنگهای شرابی...فندقی...بلوطی...آلبال یی...ماهاگونی..استفاده کنن...حتما در ترکیب رنگهاتون از یه آب مقطر استفاده کنین...دام رنگتون بالا میره....
    nafise64, akram. و faranbanoo این نوشته را پسندیده.

نیررر آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    58
    پسند کرده
    25
    نقل قول نوشته اصلی توسط ازیتا گلی نمایش پست ها
    واسه تقویت موهای دکلره چه کار کنم

- - - Updated - - -

نفس جان منم تاذه ئ واردم

محلولی برای تقویت موهای آسیب دیده با دکلره و رنگ!

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که همه ی موهایتان را یا دکلره روشن و یا آنها را مش کرده و با آسیب دیدگی شدیدشان روبرو شده باشید و برای رفع آن کراتینه کردن و یا تقویت با انواع ماسکها ، کوتاهی و…به شما پیشنهاد شده باشد که البته جدای از اینکه هر کدام از راهکارهای شیمیایی درصد تاثیر منفیشان بیش ازمفید بودنشان است شما برای انجام آنها اقدام نکرده باشید.
    حال برای اینکه آسیب دیدگی موهای پوسیده و دمیج را تا حدودی بدون دخالت مواد شیمیایی و با یک محلول کاملا طبیعی و موثر رفع کنید به این توصیه ی ما توجه و عمل کنید:
    اگر موهایتان بلند است یک تشت را از آب پر کرده و با نمک بسیار مخلوط کنید تا محلول بسیار شوری بدست آید، سپس در حمام موهای بلندتان را یکی دو دقیقه در این تشت قرار داده و با دست آب نمک را از بالا به پایین موها بریزید تا همه جای آنها به این محلول آغشته شود .
    برای موهای متوسط یا کوتاه هم آب نمک غلیظ کمتری درست کرده که هم می توانید با آب پاشهای کوچک آن را لابه لای موها بپاشید و هم آرام آرام با مشت روی موها بریزید .توجه داشته باشید که خیلی باید مراقب چشمانتان باشید تا این محلول داخل چشم نرود.
    هر چه زودتر پس از آسیب دیدن موها این کار را انجام دهید تاثیر بهتری خواهد داشت.
    شاید لازم باشد این عمل چندین و چند بار تکرار شود و شما بدون نگرانی برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب آن را تکرار کنید.
    هنگام انجام این کار حتما مراقب چشمانتان باشید .
    برگرفته شده ازسایت *****

مامان مرجان و akram. این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0
    میدونم این مطلب جاش اینجا نیست ولی فکر کنم اینجا بیشتر دنبالشن .این تو یک سایت دیدم اگه دوستان متخصص دیدن اشتباه پاکش کنن.

روش های جدید برای پاک کردن رنگ های تیره و شرابی

برای بلوند کردن و روشن کردن این موها نباید از دکلره قوی یا اکسیدان قوی استفاده کنیم چون با این کار موها مقاومت خودشون رو از دست میدهند و قبل از اینکه به رنگ دلخواه برسند ممکنه بسوزند. لوازم کار تفاوتی ندارند ولی نوع مواد متفاوتند.باید بسته به مقاومت مو و میزانی که میخوایم روشن کنیم از اکسیدان 1 یا نیم و پودر دکلره ضعیف با قدرت روشن کنندگی 5 یا 7... درجه استقاده می کنیم .

در هر مرحله میتوانیم اکسیدان رو قوی تر کنیم و بعد از شستن موها رو با نرم کننده یا ویتامینه بشوریم و خوب خشک کنیم و دوباره مواد درست کرده و به مو می زنیم. بهتره برای این کار از حرارت استفاده نکنیم چون این کار مو رو ضعیف میکنه و ما برای کار کردن روی موهای شرابی و تیره و ضعیف به مقاومت مو احتیاج داریم در مراحل آخر وقتی مو تا حدی جواب داد و روشی شد از رنگ ها به صورت رقیق شده با آب برای شک وارد کردن به مو و از بین بردن قرمزی یا زردی میتونیم استفاده کنیم مثلا برای از بین بردن زردی رنگ بنفش (v5) را با آب زیاد و چند قطره اکسیدان مخلوط کرده و روی مو میزنیم و ماساژ داده و سریع میشوریم و داخل رنساژ هم میتونیم از رنگ 000 برای روشن تر شدن استفاده کنیم و یا بصورت جداگانه با اکسیدان 3 مخلوط به صورت خیلی غلیظ و روی مو زده بعد از یک ربع تا نیم ساعت بشوریم.برای کم کردن قرمزی هم از رنگ زیتونی تیره (m3)میتونیم استفاده کنیم.
    ویرایش توسط elahe23 : ۱۳۹۲/۱۰/۱۰ در ساعت ۰۱:۴۸ بعد از ظهر
    نیررر و akram. این نوشته را پسندیده.