نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,377 به 4,384 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    38
    پسند کرده
    14
    نام: images.jpg نمایش: 402 اندازه: 4.9 کیلو بایتنفیسه جان این چه رنگیه مگه ماهاگونی نیست؟من دقیقا این رنگی میخوام مایل به صورتیه؟باهمون ترکیبی که گفتی این رنگی میشه؟

2. بانک بند ناف
    لیلی 65 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    2
    سلام
    بچه 8 تنباکویی و8 طلایی رو ترکیبش روی موهای ان 2 قشنگ از اب درمیاددددددد؟؟؟
    من به آمار زمین مشکوکم !!! اگر این شهر پر از ادمهاست پس چرا این همه دلها تنهاست ؟؟!!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    88
    عکست ماهاگونی مایل به صورتیه.روی موهات در میاد اما احتمالا صورتی در نیاد.متمایل به قرمز میشه.چون موهای خودتم قرمز داره با ماهاگونی ترکیب میشه و قرمزیش بیشتر و تیره تر میشه...اون قسمتای دکلره به خواسته ات نزدیکتر میشه.شما ماهاگونی متوسط mahogany 7(من فعلا فقط کاتالوگ بیول رو دارم که توش از متوسط روشنتر نداره.شما اگه رنگی که خواستی بخری روشنتر داشت اونو بخر.چون متوسط تیره تر از عکسیه که گذاشتی).واسه روشنتر شدنش به نظرم با بلوند تنباکویی خیلی روشن T9قاطی کن که هم از قرمزیش کم کنه هم ماهاگونیت روشنتر بشه.تازه تنباکویی تناز ماهاگونی هم داره.با اکسیدان 9 درصد و میتونی کمی هم (یه نخود) واریاسیون ضد قرمزی (یعنی سبز) بریزی
    ویرایش توسط nafise64 : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴ در ساعت ۰۹:۱۵ قبل از ظهر
    سوگند92 و شب مهتاب این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    88
    بچه ها من آرایشگر نیستم.اینا همش نتیجه تحقیقاتم تو نته..بسکه رفتم تو آرایشگاه پول خرج کردم آخرشم ناراضی اومدم بیرون تصمیم گرفتم خودم دست به کار شم.در کل 4 تا چیز تو انتخاب رنگ مهمه.یکی پایه مو هست .پایه مو میزان روشنی یا تیرگی مو . و یکی هم تناز رنگ.یعنی رنگهارو بشناسید و بدونید بیس رنگ انتخابیتون به چه رنگی متمایل میشه(مثلا بیس رنگ عسلی : طلایی و مسیه. مسی هم که میدونید بیسش قرمزه). یکی هم باید بدونید از ترکیب رنگها چه رنگی به وجود میاد.مثلا اگه پایه موتون(رنگی که الان روی موهاتونه) به زردی میزنه و رنگ انتخابیتون به آبی رنگ حاصله سبزه.یعنی بعد رنگ کردن موهاتون به سبزی میزنه.یکیهم مثلث رنگهای اصلیه.مثلا بخواید قرمزی موهاتون کم بشه باید یه رنگ با بیس آبی انتخاب کنید مثه بنفش.
    ویرایش توسط nafise64 : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴ در ساعت ۰۹:۲۸ قبل از ظهر
    سوگند92 و sevda67 این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    88
    لیلی
    رنگت با اینکه پایه اش خیلی روشنه اما روی موی شما به این روشنی نمیشه.شما 5 در نظر بگیر.یعنی پایه (میزان روشنی ) رنگ حاصله حدود5 میشه.و تناز طلایی و دودی و کمی ماهاگونی داره.اگه دوتا رنگت تناز مشابه داشته باشن بهتره.مثلا بین این دوتایی که گفتی اگه طلایی بیشتر دوس داره بهتره با بز(سه تا نقطه داره) یا کاپوچینویی ترکیب کنی که همشون تناز طلایی رو دارن.
    اگه روشنتر میخوای شماره های بالاترشو بخر که البته در هر صورت شما 3 تا کمتر از پایه انتخابیت روی موهات در میاد.مثلا 8 انتخاب کردی 5 در میاد
    ویرایش توسط nafise64 : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴ در ساعت ۰۹:۴۸ قبل از ظهر
    لیلی 65 این نوشته را پسندیده.

sany_h آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    593
    پسند کرده
    131
    سلام دوست عزیز میشه منم راهنمایی کنید؟؟
    من موهام رنگ نداره تیره ست و ریزش خیلی شدید داره . به نظرتون با این ریزش می تونم موهامو رنگ کنم ؟ آسیب نمیبینه؟روشن ترین و قشنگ ترین رنگی که می تونم بزنم چه رنگیه ؟ بهترین مارک یا مواد رومیشه بهم معرفی کنید؟خودم میخوام بزنم یه دفعه آرایشگاه رفتم از اون به بعد ریزش شدید گرفتم ، شاید موادش خوب نبوده یا ...
    مرسی دوستم خیلی سوال پرسیدم ببخشید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    88
    رنگ مو تا جایی که من میدونم فقط موهارو خشک میکنه.رنگ پرسونال خوب بود.من که گذاشته بودم اصلا سرم خارش نگرفت.بری واسه خرید فروشنده راهنماییت میکنه.ببین کدومش بدون آمونیاکه.
    روشن ترین رنگ شماره 10 که روی موی شما در حد پایه 6 روشن میشه.حالا هر تنازی که دوس داری شماره 10 رو بخر .مثلا بز10 یا شکلاتی 10+ اکسیدان 9 درصد
    خواهش میکنم عزیزم.فقط اینم بگم اطلاعاتم در حد تئوریه.تجربه ام خیلی کمه.
    ویرایش توسط nafise64 : ۱۳۹۲/۰۹/۲۴ در ساعت ۰۴:۱۸ بعد از ظهر
    sany_h این نوشته را پسندیده.

لیلی 65 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    2
    عزیزم بین این ترکیبا کدومش بهتره:
    6زیتونی +6 دودی
    6 تنباکویی +6 طلایی
    6شکلاتی + 6 طلایی
    ویرایش توسط لیلی 65 : ۱۳۹۲/۱۰/۰۱ در ساعت ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
    من به آمار زمین مشکوکم !!! اگر این شهر پر از ادمهاست پس چرا این همه دلها تنهاست ؟؟!!!!