نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 425 به 432 از 5411
صفحه 54 از 677 نخستنخست ... 445152535455565764 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط fao_83
    سلام باران جونم
    ايشالله كه سفر بهت خوش گذشته باشه
    من موهامو عسلي كردم و خيلي بهم مياد و درست رنگ چشمهام شده ولي دوست دارم كه روش رو هايلايت كرم كنم مثل يكي از عكسهايي كه گذاشته بودي
    چون مش و هايلايت خيلي بيشتر بهم مياد تا رنگ يكدست
    چه جوري بزنم؟ چه رنگهايي با چه اندازه هايي؟
    من خودم قبلا چند باري موهاي خودمو- مامانمو و خوهرامو مش كردم و خيلي خوب شده و حوصله آرايشگاه رفتن هم ندارم اگر بتوني كمكم كني ممنون ميشم
    اگر بتونم اون عكس رو هم شماره صفحشو پيدا ميكنم و بهت ميگم
    عكس صفحه 42 . البته با رگه هاي روشنتر و كرم تر فكر ميكني كه خوب بشه؟
    ممنون عزيزم از زحمتي كه ميكشي
    ممنونم آذین جون ....موهاتم مبارکه .آره میتونی با کلاه یا فویل لایتهای روشن دربیاری بعدازدکلره رنگساژn8یاn9با کمی واریاسیون نقره ای واکسیدان 1
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط venus
    سلام باران عزيز :
    مرسي كه مرا راهنمايي كرديد اميدوارم هميشه موفق و مويد باشي
    باران جون من ميخوام همون رنگ قبليمو كه شماره اش 7.3 ويلاست بگذارم و با سفارش شما خانم مهربون 2 سانت وارياسيون سبز و 2 سانت وارياسيون نقره اي......... رنگ من گندمي روشن مايل به قرمزه ! سوالم اينه اگه از روي رنگم موهام رنگ شماره 10.1 ويلا كه دودي پلاتينه است با كلاه كمي هايلايت در بيارم چه جوري ميشه بهم مياد؟با كدوم اكسيدان و وارياسيون قاطي كنم من رگه هاي طلايي ميخوام تو موهام داشته باشم. از دور مي بوسمت
    ونوس عزیزبله میتونی اینکار وانجام بدی فقط داخل رنگساژت کمی واریاسیون نقره ای هم بریز وبا اکسیدان2 به موهات بزن ولی اگه بتونی بجای 1/10 ازرنگ روشنتریک شماره بالاتراستفاده کنی بهتره رنگ 1/11

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=آميتيس]
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7":u7xzo2mo][quote="آميتيس":u7xzo2mo]عزیزم رنگ مورد نظر خودم هم یکی ازاین سه تا هست.فکرمیکنم اولی کمی تن زرد داره.دومی طبیعیتره.میشه برای ریسیدن به هر کدوم راهنماییم کنی؟
    ضمنا خواهرم هم موهاش رنگ نشده و همین رنگها رو میخواد.موهای خودم هم که تیره شده.

[url=http://www.mamipic.com/share-8EDD_4D5BFFD8.html][/url]

[url="http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/casting-creme-gloss/515-chocolate-truffle.aspx
    http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colo ... uffle.aspx[/url]

رنگ اول قهوه ای طلایی اگه روی موی طبیعی بخواهید بزنید شماره 6یا7
    رنگ دوم قهوه ای فانتزی شماره های 7/7
    رنگ سوم هم مشابه رنگ دومه....
    موقع خرید رنگ کاتالوگ رنگوبدقت نگاه کنید وقهوه ای های تن فندقی که خوشرنگتروانتخاب کنید...
    موهای خودتون هم میتونید با کرم روشن کننده 000 اون رنگو پاک کنید واین شماره هارو بزنید تازه این رنگها روی موی کمی روشن تن واقعی خودشو بهتر نشون میده.....[/quote:u7xzo2mo]

عزیزم برای رنگ دوم یعنی چی 7/7هست؟
    واسه کرم روشن کننده هم برم به مغازه بگم کرم روشن کننده000میخوام؟
    مارکش مهم نیست؟
    نحوه زدنش خاص نیست؟
    با این کرم رنگ قبلی رو پاک کنم،رنگ 515 لورال یا7/7 رو بزنم؟ خودش درمیاد؟[/quote:u7xzo2mo]
    سوال اول:رنگ قهوه ای فانتزی متمایل به شکلاتی
    سوال دوم:بله روشن کننده 000 مثلا بس یا ایگورا با اکسیدان شماره 3 ترکیب میشه وچون موی شما تازه رنگ شده ریشه وساقه باهم رنگ میشه.
    باااینکار جرم رنگ قبلی از موهاتون کمی پاک میشه ونتیجه بهتری از رنگ جدید خواهی داشت اگر این شماره رو پیدا نکردی میتونی از مارک های دیگه مشابه این رنگو بگیری.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    cma آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1319
    پسند کرده
    3981

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط آميتيس":2naf7y5x][quote="باران7":2naf7y5x][quote="آميتيس":2naf7y5x]عزیزم رنگ مورد نظر خودم هم یکی ازاین سه تا هست.فکرمیکنم اولی کمی تن زرد داره.دومی طبیعیتره.میشه برای ریسیدن به هر کدوم راهنماییم کنی؟
    ضمنا خواهرم هم موهاش رنگ نشده و همین رنگها رو میخواد.موهای خودم هم که تیره شده.

[url=http://www.mamipic.com/share-8EDD_4D5BFFD8.html][/url]

[url="http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colour/all-over-color/casting-creme-gloss/515-chocolate-truffle.aspx
    http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colo ... uffle.aspx[/url]

رنگ اول قهوه ای طلایی اگه روی موی طبیعی بخواهید بزنید شماره 6یا7
    رنگ دوم قهوه ای فانتزی شماره های 7/7
    رنگ سوم هم مشابه رنگ دومه....
    موقع خرید رنگ کاتالوگ رنگوبدقت نگاه کنید وقهوه ای های تن فندقی که خوشرنگتروانتخاب کنید...
    موهای خودتون هم میتونید با کرم روشن کننده 000 اون رنگو پاک کنید واین شماره هارو بزنید تازه این رنگها روی موی کمی روشن تن واقعی خودشو بهتر نشون میده.....[/quote:2naf7y5x]

عزیزم برای رنگ دوم یعنی چی 7/7هست؟
    واسه کرم روشن کننده هم برم به مغازه بگم کرم روشن کننده000میخوام؟
    مارکش مهم نیست؟
    نحوه زدنش خاص نیست؟
    با این کرم رنگ قبلی رو پاک کنم،رنگ 515 لورال یا7/7 رو بزنم؟ خودش درمیاد؟[/quote:2naf7y5x]
    سوال اول:رنگ قهوه ای فانتزی متمایل به شکلاتی
    سوال دوم:بله روشن کننده 000 مثلا بس یا ایگورا با اکسیدان شماره 3 ترکیب میشه وچون موی شما تازه رنگ شده ریشه وساقه باهم رنگ میشه.
    باااینکار جرم رنگ قبلی از موهاتون کمی پاک میشه ونتیجه بهتری از رنگ جدید خواهی داشت اگر این شماره رو پیدا نکردی میتونی از مارک های دیگه مشابه این رنگو بگیری.[/quote:2naf7y5x]

يعني کرم روشن کننده رو قبل از رنگ کردن بزنيم ؟؟؟؟؟؟
    رنگهاي فانتزي زود تغيير نميکنن ؟؟/

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar89
    نقل قول نوشته اصلی توسط باران7
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahar89
    سلام باران جون خوبی؟خسته نباشی. راستشو بخوای موندم که واسه چند روز دیگه که جشن داریم موهامو چیکار کنم شنیدم در سال جدیدهایلایت و مش مد نیست درسته؟ خودم در حال حاضررنگ موهام بژ روشن با تن زیتونیه که البته الان بعد از گذشت چند ماه یه تن نارنجی طلایی پیدا کرده پنج شش سانت هم ریشه موهام دراومده که مشکیه و خیلی تیره تر از رنگ موهامه حالا از شما راهنمایی میخوام با توجه به رنگ پوستم که سبزه اس به نظرتون چه رنگی بذارم که هم جدید باشه و هم شیک و جذاب و هم سنمو بالا نبره اینو هم بگم که فکر کنم به خاطر تن تقریبا زردی که پوستم داره رنگ به تنهایی زیاد بهم نمیاد ممنونم که با حوصله به سوالاتمون جواب میدی یه دنیا تشکر
    دوست عزیزبنظرم کل موهاتونو یه قهوه ای خوشرنگ تیره بزنید ورش لایتهای عسلی روشن....
    باران عزیز سلام ببخشید که با سوالاتم خستتون میکنم یه راهنمایی میخوام ازتون و اون هم اینه که اگه میشه ترکیب این رنگ و لایت رو بهم بگید یعنی اینکه چه شماره رنگی و چقدر واریاسیون در ضمن دوست دارم موهام براق بشه چه مارک رنگی پیشنهاد میدید با توجه به اینکه موهای خیلی پری دارم و رنگ لوریال واسم مقرون بصرفه نیست خیلی ممنون از راهنماییتون.
    دوست عزیز مارک بِس هم خوبه من استفاده کردم وازش راضیم ولی شماره هاشو از حفظ نیستم یک رنگ قهوه ای یاشکلاتی روانتخاب کن وکل موهاتو رنگ کن وبرای لایت ها هم که یا با کلاه یا فویل اول دکلره باید انجام بدی ولی لازم نیست خیلی روشن بشه 5 تا 6 درجه که روشن شد رنگساژرو میزنی البته بعد از شستن وخشک کردن از رنگ 3/8+0/7+واریاسیون نقره ای 3سانت واکسیدان شماره 1

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نارسيس ف
    سلام باران عزيز ميشه منو راهنمايي كنيد رنگ موهاي خودم الان قهوه اي با تن يه مقدار كم قرمزه .رنگ پوستم گندميه .رنگ چشام قهوه اي روشنه .مخوام براي عيد رنگ كنم به نظر شما چه رنگي بهتره و چه ماركي ؟ قهوه اي دودي چطوريه ؟ خو به؟ ممنون ميشم چواب بدين .
    دوست عزیزرنگی که نوشتی خوبه شماره 1/7 قهوه ای دودی متوسط هست که با 3 سانت واریاسیون نقره ای و2 سانت دودی واکسیدان 2 ترکیب کن واول به ساقه ها وبعداز 30 دقیقه به ریشه ها بزن وبعداز 20 دقیقه کل مو روشانه وبعد هم با آب گرم بشور....
    مارک رنگ که بارها گفتم اورال خیلی خوبه ولی قیمتش نسبت به رنگهای دیگه بالاتره بعدش هم رنگهایی مثل بِس رو من استفاده کردم وراضی بودم....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط *SAHRA*
    باران عزیز خسته نیاشی چند روز پیش راهنماییم کردی گفتم موهام سه رنگ شده وقرار شد یه رنگ تیره بذارم می خوام بدونم شکلاتی هنوز مد هست یا نه ؟ بعد می خوام شماره رنگ یهم بگی بگیرم از رنگ های شامپویی اورال می خوام بزنم اگه عکس داری برام بذار چو ن تا حالا از اورال اسنفاده نکردم و نمی دونم چیکارش کنم در ضمن احتیاجی هست با رنگ دیگه ترکیبش کنم یا نه

ممنون از لطفت باران جون
    دوست عزیز اورال مارک معروفیه واکثر فروشگاه های لوازم آرایشی معتبر دارند رنگ قهوه ای تیره که به فندقی یا شکلاتی میزنه هم داره میتونی استفاده کنی ولازم نیست با رنگ دیگه ای ترکیب کنی فقط روشن نباشه چون موهای شما چند رنگه وباید خوب در همه جا یکسان بشه اول قسمتهای روشن رو رنگ کن وبعداز 20 دقیقه قسمت های تیره.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhan
    یک نظر میشه بدید ؟به نظرتون رنگ مشکی یا قهوه ای خیلی تیره با لایتهای بنفش خیلی از مد افتاده؟
    دوست عزیز من جدیدا ندیدم زیاد این رنگ وبا این لایتهارو بذارن.....

صفحه 54 از 677 نخستنخست ... 445152535455565764 ... آخرینآخرین