نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,209 به 4,216 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    * نــازنین* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    12
    پسند کرده
    4

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام...میخوام موهامو بادمجونی کنم.شنیدم رنگش بعد از 2هفته تبدیل به قهوه ای میشه..حقیقت داره؟
    وروی موهای سیاه خوب رنگ میگیره یا روی موی رنگ روشن؟
    نردبان دلم شکسته است
    میشود برای من دعا کنی؟؟

یا اگر خدا اجازه میدهد اندكي به جای من خدا خدا کنی؟

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

biuck جون هلپ . من هفته پیش موهامو رنگ زدم . قبلش رنگ زیتونی روشن پایه 7 بود یه 5ماهی رنگ نکرده بودم ریشه موهام خرمایی که رنگ موهای خودمه شده بود 5سانت و ساقه مو پایه 7 بود نارنجی زرد بود. از مارک ایگورا بلوند طلایی و قهوه ای زدم شماره 7 با اکسیدان 9% واریاسیون نقره ای و سبز در حد یه نخود زدم 45مین رنگه روی موهام بود بعد شستمش و ریشه و ساقه هم باهم زدم. . روشن شده و چون مجردم فکر میکنم خیلی زنونه هس الان موهام یه دست شده و عسلی که قرمزیم داره.

میخوام یه رنگی روش بزنم که با توجه به اینکه سفیدم بورم چشمامم رنگیه سنم و بالا نبره. و اینکه تیره هم نمیخوام باشه. خاله م ارایشگره بهم این فرمول و گفت بزنم نظر شما چیه؟ اها خودم همیشه چون بورم و ابروهام زیتونی رنگه و چشمامم سبزه زیتونی میزنم. که خاله م هم این فرمول و گفتن روی این رنگ فعلی که یه هفته شسته شده بزنم.

نصف تیوپ سری زیتونی همون اِم شماره 6 مارک ایگورا (چون زیتونیاش خوشرنگه و تا پایه 11 داره +نصف تیوپ سری سی مارک ایگورا شماره 6 +واریاسیون سبز و نقره ای و دودی در حد یه نخود

ممنون عزیزم. نمیخوام تیره بشه فقط میخوام این قرمزیش گرفته بشه و از زنونگی در بیاد.نظر شما چیه؟ پیشنهاد شما چه رنگی هست؟ با توجه به یونیک چهره ام که توضیح دادم. سنم هم 31 ساله مه. ممنون

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

جون این عکسیه که دوستمون صفحه قبل گذاشته بودن. با توجه به صحبتای پست بالا این رنگ روی موهای من خوب جواب میده؟بهم میاد یعنی؟ترکیب رنگش رو بدون دکلره و روی موهای من ممنون میشم بذارید. biuck

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بیوک عزیز من موهام سفید زیاد داره هرکاری کردم ولی بازم سفیداش رنگ نمیگیره الان موهام تقریبا قهوه ای دودی متوسطه میخوام روشن کنم مش هم دوست دارم اما راستش یکی دوبار با مش موهام بدجوری اسیب دیده وچون موهام یکم نازکه میترسم دوباره اسیب ببینه لطفا اگه ارایشگاه خوب سمت غرب میشناسی بهم معرفی کن یا اگه خودت کار میکنی با ایمیل یا ادرس یا تلفن بگو باها تماس بگیرم masy_donya@yahoo.com ممنون از راهنماییت
    [HIGHLIGHT=#ccc1d9]شکر نعمتهای الهی هنگامی عملی میشود که بهتر و مفیدتر زندگی کنیم [/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام بیوک عزیز
    من 31 سالمه و همیشه موهام بلوند بوذه ولی امسال غیدموهام ارابشگره سوزند و قرار بوذ تا کرم رنگ باشه ولی تا پایه سفید شدن رفت.الان از ماسک و سرم ریتون استفاده میکنم .حدود8سانت موهام رشد کرده.وای الان میخوام رنگ موهامو تقییر بدم.با توجه به اینکه پوستم سفیذه و جشمهام قهوه ای تیره . وموهام مشکی جه رنگی ترکیبی ومارکی پیشنهاد میکنید.هزینه اش مهم نیست.اگه امکان داره عکس هم بذاریدوبووووووووووووووووو وووووووووووووووووووووس

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بیوک جان کمممممممممممک آخر هفته عروسی دعوت شدم بهم بگین از چ رنگایی استفاده کنم تا اون رنگ در بیاد مرسیییی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    3

بیوک عزیز
    موهای من با رنگ 9 روشن شده رنگ طبیعی موهای خودم روشن بوده و خیلی هم زود رنگ باز میکنه این رنگی که الان رو موهامه رو دوست ندارم احساس می کنم یه کم طلایی داره . از دکلره هم خاطره خوبی ندارم میشه لطف کنید ترکیب رنگ و همینطور مارک رنگ موهای عکسی که عشق آسمانی گذاشته رو بگید اگه یه کم روشنتر هم باشه عیب نداره ...... ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام من رنگ موی art4/80گرفتم به نظرتون خوب میشه از خانواده شرابی هست فقط موندم که اگه دلمو زد بعد چند وقت میتونم رنگشو تغییر بدم یا نه اخه شنیدم که نباد6ماه دیگه رنگ کرد الان هم دودل مونم که رنگ بزارم یا نه جون رو سر دوستم خیلی خوشکل شد راهنمایی کنید لطفا چی کار کنم

• بانک بند ناف