نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,193 به 4,200 از 5408
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

Re: رنگ ومش کار عاللللللیییییی هم کرج هم تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط ainazbagherpoor
    سلام میخوام بهت یه رنگ ومش کار خوب معرفی کنم کارش عاللللیییی با مواد عالییییی قیمت مناسب اسمش مهشید اینم شمارش09126187404
    هم کرج هم تهران
    ببخشید میپرسم این مهشید خانوم فامیلیشون بهرامیان نیست احتمالا
    توی فردیس کرج و شهرک غرب هستن درسته؟؟؟؟
    [HIGHLIGHT=#ffffff]دخترم نبض زندگیم[/HIGHLIGHT][HIGHLIGHT=#ffffff][/HIGHLIGHT]

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamparsarad
    . من رنگ موی خودم خرمایی تیرس. میخوام بدون دکلره با 000 رنگ موهامو روشن کنم. رنگ اورآل شماره 9/3 و 9/1 و واریاسیون سبز،دودی و نقره ای خریدم. حالا باید چکار کنم. چجوری ترکیبشون کنم که به قرمزی نزنه. اگه 000 بزنم با اکسیدان 3 اونوقت با این رنگایی که خریدم چه رنگی درمیاد؟؟؟؟
    slm azizam man ta hala ba oreal kar nakardam va ashenai ham bahash nadaram

age mishe lotf kon esme rango begu ta komaket konam

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط najmehk
    سلام ببخشید من تا حالا خودم این کارو نکردم! می خوام موهامو ماهاگونی رنگ کنم میشه راهنماییم کنین. ممنون میشم.
    سلا عزیزم اگه موهات رنگ نشده با 000 واکسیدان 12% نیم ساعت بزار البته با رعایت ریشه و ساقه رنگتو بزن از من میشنوی یه خورده شرابی هم قاطیش کن

اینم ترکیب خوبیه:

6/62بس (یک سوم) + 6/45بس (دو سوم)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط romina95
    از این دو سه درجه روشنتر میخاممم
    فقط قرمزی نداشته باشه
    سلام عزیزم باید تست کنم بعد بهت فرمولش رو بهت بگم....چشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بانوی بهار
    سلامی دوباره...
    مدیر عزیز من در مورد موهای مشکیم سوال کردم....
    باید بگم که رنگ پر کلاغی موهام طبییعیه... رنگ موهای خودمه.... رنگ نذاشتم روش...
    میخوام بلوند بلوند کنم...
    با بهترین مواد دکلره و بقیه سوالاتی که پرسیدم... منتظر جوابتون هستم...

سلام بانوی بهار سعی کن موهاتو تو چند مرحله طی چند روز یا یک هفته بلوند کنی که به موهات آسیب نرسه در کل دکلره تجربه میخواد

از دکلره آبی ویلا و رولن بصورت ترکیبی استفاده کن از سشوارم استفاده نکن>>>بار اول فقط از 12% استفاده کن اونم بصورت نصف
    9% و نصف 12% برا اولین بار که میخوای دکلره کنی دفعه دوم هم 9% و دفعه سوم هم 6%

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

خانمهایی که موهایشان را مرتب به رنگ شرابی یا بادمجانی و رنگهایی با بیس قرمز در می آورند باید بدانند که این رنگ موها مثل رنگ مشکی و مشکی پر کلاغی عمل کرده و کار را برای روشن کردن موها سخت خواهد کرد .
    بنابراین حداقل زمانی که برای پاک شدن قرمزی از روی موها آن هم برای تغییر رنگ مو به رنگهای روشن بخصوص گروه زیتونی و مش و هایلایت که نیاز به دکلره خواهند داشت شش الی هشت ماه خواهد بود و به دلیل آسیب جدی که ممکن است با دکلره به مو وارد شود بهتر است این مدت زمان را گاهی به یکسال هم رساند و در این مدت یا ریشه ها رنگ نشوند و یا در صورت داشتن سفیدی و تمایل به رنگ کردن با رنگ قهوه ای متوسط از گروه زیتونی رنگ شوند .
    قهوه ای متوسط به این دلیل که با شسته شدن رنگ شرابی و بادمجانی از روی مو کم کم رنگ موها به سمت قهوه ای متوسط خواهد رفت و شما برای اینکه از رنگ قبلی گروه قرمز استفاده نکنید تا در این مدت زمان کاملا رنگ قرمز و بنفش از روی مو پاک شود با این رنگ می توانید به یکدست بودن موها کمک کنید.
    البته پاک کننده هایی هم موجود است که می تواند رنگهای تیره را از روی مو پاک کند ولی خود آنها نیز در آسیب رساندن به مو بی تاثیر نخواهند بود چرا که یک عمل شیمیایی بوده و مثل تمام اعمال شیمیایی که روی موها انجام می شود می تواند برای مو ضرر داشته باشن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

[quote=ELI61][quote=ELI61]
    نقل قول نوشته اصلی توسط biuck
    نقل قول نوشته اصلی توسط biuck
    نقل قول نوشته اصلی توسط ELI61
    نقل قول نوشته اصلی توسط "biuck":1n0zmp0b
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ELI61":1n0zmp0b
    سلام دوستان
    ميخوام موهاي خواهرمو قرمز کنم. الانم روي موهاش رنگ نسکافه ايه 10 بدون دکلره است. اگه ميشه برام توضيح بديد که چيکار بايد بکنم و از چه فرمول رنگي استفاده کنم. پيشاپيش ممنون

رنگ قرمز مسی رو بهت پیشنهاد میکنم..اگه امکانش هست یه عکس از زمینه موهات بزار تا بهت بگم چیکار کنی.
    دوست جونم آخه الان خواهرم در دسترس نيست که عکس بزارم ولي رنگ نسکافه ايه 10 بدون دکلره روي موهاش تقريباً پايه 6 و 7 شده
    حالا اگه فرمول کلي رو بگي که از اول چي کار کنيم خيلي خوبه اگه تونستم حتماً حتماً عکس ميزارم. در مورد اين دکلره قرمز هم که گفتين يه توضيح بدين که اگه بشه از اون استفاده کنيم. از اين که با حوصله پاسخ سوالاتمون رو ميديد خيلي خيلي ممنونيم[/quote:1n0zmp0b]

ميشه لطف کنين سوال منو هم جواب بدين![/quote:1n0zmp0b]

سلام عزیزم ببخش که دیر شد بخدا منم گرفتارم وگر نه دوس دارم به همتون جواب بدم

اول موهاشو با ترکیب زیر پاک کن که تیره نشه

یک پیمانه دکلره + یک پیمانه اکسیدان 9% + نصف قاشق چای خوری نرم کننده و نصف قاشق چای خوری هم شامپو( ضد شوره و ریزش نباشه) با رعایت ریشه و ساقه بعد رنگش کن

قرمزی به سلیقه خودم بگم عزیزم؟؟؟

آخه رنگ قرمز زیاده:جیغ باشه یا مایل به شرابی یا مایل به بنفش یا مایل به ماهگونی و و و....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamparsarad
    سلام بیوک جون. ممنونم جواب دادی. یک سالو نیمه رنگ نکردم. قسمتایی که رنگ داشتو کوتاه کردم. الان موهام رنگ طبیعی خودمه. یعنی خرمایی تیره. میخوام با 000 بدون اینکه قرمز یا نارنجی بشه روشنش کنم. دوتا رنگ موی اورآل خیلی روشن شماره 9 خریدم. یکی بلوند خیلی روشن طلایی و بلوند خیلی روشن دودی. واریاسیونم سبز و دودی و نقره ای گرفتم. هنوز رنگ 000 نگرفتم. چه مارکی بگیرم و با چه اکسیدانی ترکیب کنم. آخه شنیدم 000 فقط چند درجه روشن میکنه و موها نارنجی میشه. میخواستم بدونم رو موهایی که با 000 روشن شده ترکیب بلوند طلایی روشن+بلوند دودی روشن+واریاسیون دودی+سبز+نقره ای چه رنگی در میاد؟؟؟ نارنجی نمیشه موهام؟؟؟؟؟ ببخشید عزیزم که زیاد شد :-*
    یا 000 به هدفت نمیرسی عزیزم و قرمزی حتما داره!!!اگه موهات نازکه و زیاد مشکی نیست از رنگ شماره 9 طبیعی با اکسیدان 12% استفاده کن از هر کدوم از واریاسیون ها هم یک بند انگشت بریز... اگه موهات بدون قرمزی روشن شد رنگتو بزن البته یه مقدار خیلی کم مشکل نداره ها فقط هر وقت دیدی به پایه رسیده و یکدست شده زود بشور

من تا حالا این رنگو نزدم ولی به نظر یه رنگ دودی طلایی که مابین کف نسکافه باشه باید بیرون بیاد!!!!ولی رنگ مو برا خودش یه دنیایی داره و هر که بگه من رنگو رو یاد گرفتم با تمام کامل واقعا یه نادون بیش نیست

حالا برا رنگت هم با توجه به پایه ای که رسوندی از اکسیدان 12 یا 9 درصد استفاده کن