نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,185 به 4,192 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    1

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط biuck
    نقل قول نوشته اصلی توسط sevda67
    [-WEBKIT-CENTER][HIGHLIGHT=#ececec]biuck جان [/HIGHLIGHT][/-WEBKIT-CENTER][-WEBKIT-CENTER]یک سوال این عکس چه ترکیبیه؟ احتیاج به000 داره ممنون اگر راهنمایی کنی
    [/-WEBKIT-CENTER]
    سلام ببخش اگه دیر شده

تو این عکس روشنی موهاش یکدست نیست پس من فرمول رو نسبت به روشن ترین قسمت میگم!!!اگه موهات رنگ نشده تا حالا بجای 000صفر از رنگ 9 طبیعی و اکسیدان %9 و اگه تار موهات کلفته از 12% استفاده کن تا پایش روشن بشه

بعد از ترکیب مساوی 10 عسلی و 6 شکلاتی یا نسکافها ی رنگتو بزن هر وقت رنگ گرفت سریع بشور.(بسته به مقدار روشنی پایه موهات از اکسیدان 6% یا 9% استفاده کن) البته باید رنگ شور بشه موفق باشی عزیزم
    مرسی از راهنماییتون چرا از 000 استفاده نکنم؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

با سلام و تشکر
    رنگ موهای من قهوه ای شماره 4 هست که 1 سانت رشد ریشه کرده،اگه ترکیب یه رنگ قهوه ای نسبتاٌ روشن و خوشرنگ رو به من بگید ممنون میشم
    در ضمن رنگ پوستم روشن هستش

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242

نقل قول نوشته اصلی توسط biuck
    سلام ببخشید من موهام نازکه درحال حاضر یه دکلره ضعیف روش شده و زمینه زرد شد .ارایشگربرام رنگ بز گذاشت که زردیهارو بپوشونه ولی این رنگ تقریبا شبیه رنگهاییه که خانومهای مسن روموهاشون درمیارن و احساس میکنم با توجه به سفیدی پوستم سنمو برده بالا. ساقه موهام هم تقریبا سوخته و امکان دکلره مجدد و حتی 000 و اینها رو هم ازبین برده .ایا امکانش هست که بشه رنگ روشنتر روی موهام زده بشه که بلوند خوشرنگ بشه؟ و اگه میشه چه فرمولی بگذارم روشون که ازاب خوب دربیاد.ممنون
    سلام پایه موهات چنده؟؟؟؟قرمزی هم داره؟؟؟؟امکانش هست عکس بزاری؟؟؟؟اگه نمیشه بگو زردش رو به لیمویی هست یا زرد زرد؟؟؟؟آخه پایه خیلی مهمه

تناز گرم دوس داری یا سرد؟؟؟؟؟

ولی واقعا برا کسی که با یک بار دکلره کردن مو رو میسوزونه متاسفم فقط میتونم همینو بگم.[/quote]

بیوک جان سردی و گرمی رنگ زیادبرام فرقی نمیکنه فقط میخوام به رنگ پوست سفیدم بیاد مخصوصا که الان با چندبارشستشو رنگ بژ داره کم کم ازروی موهام پاک میشه و زردی مو داره نمایان میشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sa.mi
    سلام اگر میشه من رو راهنمایی کنید:
    من یکسال پیش موهام رو بلوند کردم بعدش با رنگ تیره و 6ماهه که موهام رنگ نشده و الان یکرنگ مشکیه. رفتم آرایشگاه موهام رو هایلایت کنم گفت نمیشه:-( چون دکلره کردی الان با رنگ روشن نمیشه و دکلره هم موهاتو آسیب میزنه.
    حالا من چیکار کنم؟ هیچ راهی نداره؟
    سلام عزیزم اونم تا حدودی درست گفته>ولی با سوختن توسط دکلره موافق نیستم!!!اگه مشکی پرکلاغی نرده باشی میتونی با فویل قسمت دکلره نشده رو دکلره بکنی و قسمتی از مو که قبلا دکلره شده رو از فویل بندازی بیرون که دکلره بهش نخوره!!!!!بعد اون قسمت باقی مونده رو با ریموور پاک کنی.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط حلقه عشق
    ببخشی ندیدم بیشتر زمینش اونطوره مشم داره اما کمتر
    به 3تا رنگ نیز داری: 7شکلاتی بس و 7/16(مرواریدی مارک پرسونال) و 8/38 (طلایی پژ مارک بس)

برا زمینه موهات هر چقد که شکلاتی ریختی یک سومش 8/38 میریزی(اگه روشنی زمینه موهات واقعا همینه که تو عکسه از اکسیدان 6% استفاده کن که موندگاری رو بالا میبره ولی اگه 2 پایه پایین تره از 9% استفاده کن)

مش ها هم رو پایه 8 با فویل بصورت صاف از پیشونی تا فرق سر با 2تا ترکیب___ رنگساژ اولی:8/38(دو سوم) و 7/16(یک سوم) و رنگساژ دومی:این دفعه 8/38(یک سوم) و 7/16(دو سوم) با اکسیدان 6%

اگه با فویل میتونی کار کنی اول مش هاتو بزن و بعد که تو فویل گذاشتی رنگ زمینه رو بزن

ولی اگه با کلاه میزنی که اول رنگ زمینه بزن بعد مش

نظر من اینه که با فویل بزن که بعدا برا تغییر رنگ دست باز باشه و علاوه بر این که به موهات آسیب نمیرسه همون مشای قبلی خودتو دوباره میتونی تو فویل بزاری رنگ کنی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

سلام بر اساتید خصوصا بیوک جون که حوصله به خرج میدن و جواب سوالا رو میدن
    سوالم اینه که من موهام تا کمرمه و یه وجب بالاش یه کوچولو فویلی دکلره داره ولی پایینش بس که مش پشت مش کردم تقریبا کامل دکلرس، می خواستم بدونم آیا رنگ مشکی رو موهایی که دکلره دارن آسیب زیادی میزنه؟ یعنی از اینی که هست بیشتر آسیب می بینه؟ می خوام موهامو از توش فویلی چندتا تیکه قهوه ای در آرم بقیه که زمینه میشه و حتما توش موهای دکلرم هست مشکی کنم، بنظرتون کار خوبی هست اصلا؟ همه میگن تیره بیشتر از دکلره بهم میاد
    چند وقت دیگم عروسی داداشمه گیج شدم از طرفیم موهام تازه داره شروع به سفید شدن می کنه
    ضمنا پوستم سفیده و چشم و ابروم مشکی لباسمم صدری و نارنجیه
    کلا چی پیشنهاد میدین برام
    پروردگارا...من در كلبه ي فقيرانه ي خود چيزي دارم كه تو در عرش كبرياييت نداري...من چون تويي دارم و تو چون خودي نداري...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام بیوک جان خسته نباشی
    ریشه موهام مشکی شده پایین موهام هنوز مش هست میخام کل موهامووو یکدست روشن بزنم تیره نمیخام بشه میشه راهنماییم کنی مرسی
    ترکیب این رنگاروو میخام رو موهامم فقط از این دو سه درجه روشنتر باشه
    ترکی ب این رنگم میخاممم فقط توروخدا قرمزی نداشته باشهه که موهام کلا بد میشه

کالاهای من
    2
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    1

سلام من عاشق این رنگ شدم کسی میدونه چه رنگی بخرم این دربیاد البته بدون دکلره میشه ترکیبشو استادهای عزیز بگن؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون

• بانک بند ناف