نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,169 به 4,176 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط biuck
    نقل قول نوشته اصلی توسط talia
    سلام ببخشید من موهام نازکه درحال حاضر یه دکلره ضعیف روش شده و زمینه زرد شد .ارایشگربرام رنگ بز گذاشت که زردیهارو بپوشونه ولی این رنگ تقریبا شبیه رنگهاییه که خانومهای مسن روموهاشون درمیارن و احساس میکنم با توجه به سفیدی پوستم سنمو برده بالا. ساقه موهام هم تقریبا سوخته و امکان دکلره مجدد و حتی 000 و اینها رو هم ازبین برده .ایا امکانش هست که بشه رنگ روشنتر روی موهام زده بشه که بلوند خوشرنگ بشه؟ و اگه میشه چه فرمولی بگذارم روشون که ازاب خوب دربیاد.ممنون
    سلام پایه موهات چنده؟؟؟؟قرمزی هم داره؟؟؟؟امکانش هست عکس بزاری؟؟؟؟اگه نمیشه بگو زردش رو به لیمویی هست یا زرد زرد؟؟؟؟آخه پایه خیلی مهمه
    پایه زردی موهام زرد لیمویی بود قرمزی هم نداشت روشو بژ گذاشته
    پوست پیازی تا حالا دیدی؟؟؟[/quote]

اگه هزینش برات مهم نیست بگو تا چندتا رنگ ترکیبی بهت بگم
    1_رنگ دودی طلایی شماره 9 50میل+7طلایی 50میل+3بند انگشت مرواریدی شماره 8+به اندازه 3تا نخود هم شماره 6شرابی قرمز
    و5بند انگشت بژ شماره7

خانمی فرمزلای من تخصصی و اصولیه اگه با هزینش مشکل داری بگو تا فرممول ساده تر بگم

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sa.mi
    سلام.اگر میشه منو راهنمایی کنید
    موهام رو یکسال پیش دکلره کردم و بعدش با رنگ تیره اش کردم و الان 6 ماهه که موهام بدون رنگ رشد کرده و البته تقریبا یکرنگه( مشکی) . رفتم آرایشگاه واسم های لایت کنن گفت نمیشه چون قبلا دکلره کردی با رنگ روشن نمیشه و با دکلره هم موهات آسیب میبینه.............. حالا چیکار کنم؟ هیچ راهی نداره؟

سلام 2تا سوال میپرسم دقیق جواب بده:
    1_اون رنگ تیره ای که به موهات میزدی چی بوده؟؟؟

2_الان وضعیت موهات چطوره؟؟؟زیادی زبر و خشن؟؟؟؟توضیح کامل بده

این گونه موارد باید با فویل کار کرد که قسمت سالم و نا سالم با هم دکلره نشن...چون اگه با هم زده بشه قسمت سوخته زیاد آسیب میبینه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

چون میدونم تو این انجمن آرایشگر زیاده از تمامی ارایشگران عزیز خواهش میکنم ایقد با دکلره کردن ناسالم ذهنیت مردم رو نسبت به دکلره خراب نکنید""" باور کنید میشه مو رو به بالاترین پایه رسوند بدون آسیب!!!!!!!!!خواهش میکنم انصاف کاری داشته باشید آخه همه کس پول کراتینه کردن ندارن!!!!!با صبر و حوصله حتما به نتیجه میرسید>>هنر رنگ زدن در سالم به پایه رسوندنه..شب همگی خوش.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط marzyeh♥
    سلام میخواستم منو هم یه راهنمایی کنین ممنون میشم من موهامو ماهگونی رنگ کردم ارایشگاه البته اما اصلا اونی که میخواستم نشد انگار نه انگار رنگ کردم موهام مشکی بود الان میخوام موهامو دوباره رنگ کنم میخوام تناژ قرمزیو رو داشته باشه رنگ عسلی که به نارنجی بزنه به پوست سبزه میاد یه عسلی خوش رنگ میخوام ؟

حتما یه عکس از موهات برام بزار اگه اکی دادم کار زیر رو انجام بده- یه دودی عسلی جالبه:

1_اول موهاتو با رنگ های دودی پایه 10 یا 11 (به نسبت 2) و 000(به نسبت 1) واکسیدان 12 با رعایت ریشه و ساقه روشن کن که نتیجش یه رنگ عسلی با قرمزی زیاده(اگه موهات آسیب دیده یا پوست سر حساسی داری از اکسیدان 12 استفاده نکن)

2_حالا با ترکیب 8/38بس (به نسبت 2) و 7/16 پرسونال(به نسبت 2) و 7 طبیعی (به نسبت 3) و به میزان روشنی که دوس داری از اکسیدان 9 درصد یا 6 درصد استفاده کن
    marzyeh a این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ELI61
    نقل قول نوشته اصلی توسط ELI61
    سلام دوستان
    ميخوام موهاي خواهرمو قرمز کنم. الانم روي موهاش رنگ نسکافه ايه 10 بدون دکلره است. اگه ميشه برام توضيح بديد که چيکار بايد بکنم و از چه فرمول رنگي استفاده کنم. پيشاپيش ممنون

رنگ قرمز مسی رو بهت پیشنهاد میکنم..اگه امکانش هست یه عکس از زمینه موهات بزار تا بهت بگم چیکار کنی.
    دوست جونم آخه الان خواهرم در دسترس نيست که عکس بزارم ولي رنگ نسکافه ايه 10 بدون دکلره روي موهاش تقريباً پايه 6 و 7 شده
    حالا اگه فرمول کلي رو بگي که از اول چي کار کنيم خيلي خوبه اگه تونستم حتماً حتماً عکس ميزارم. در مورد اين دکلره قرمز هم که گفتين يه توضيح بدين که اگه بشه از اون استفاده کنيم. از اين که با حوصله پاسخ سوالاتمون رو ميديد خيلي خيلي ممنونيم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

سلام دوستان من امروز خیلی کار دارم سرعت اینترنت هم خیلی پایینه""" اگه کسی سوالی داره تا قبل از 12 شب بزاره تا من از سالن که برگشتم جواب بدم!!!!حتما بزارید چون فردا دارم میرم شیراز سمینار دعوت شدم!!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط *ساناز*
    سلام بیوک جان من قبلا یه عکس گذاشته بودم که می خواستم بدون دکلره موهامو رنگ کنم اما خوب کسی پاسخ نداد و مجبور شدم موهامو رنگ کنم . به آرایشگر گفتم تا جایی که می تونه برام روشن کنه اما تقریبا قهوه ای روشن در آورد و گفت از این روشنتر نمیشه بعد بهم پیشنهاد داد برای اینکه می خوام تغییر کنم موهامو مش کنم و چند تیکه مش کاهی کردم که قسمت جلوی سر بیشتره . تازه فکر کنید که دو سه سانتی از هر تیکه از ریشه مش نداره...یعنی فکر می کنم خوب از کلاه درنیاورد. آخرای کار هم حسابی هول کرده بود. من که خودم همون موقع چند تا از تار موهامو کشیدم کش میومد.بهش گفتم چرا اینطوریه گفت بخاطره موادشه و این یه موضوع طبیعیه! حالا نمیدونم واقعا اینطوریه یا نه! یه تقویت کننده مو به نام zoom هم بهم داد گفت بعد از شستشو 10 دقیقه بزارم رو سرم تا وز موهام گرفته بشه اما الان بعد از گذشت یک هفته احساس می کنم موهام خیلی خشک شده. به نظرتون این طبیعیه؟
    یکی از دوستام گفته حدود یک ماه دیگه یه رنگ صورتی بادمجونی بزاری رو موهات یا شامپو رنگشو موهات خیلی خوشگل می شه! نظر شما چیه؟ البته تو این زمینه اگه پیشنهادی دارین برای اینکه موهام از این رنگ خیلی روشن دربیاد خوشحال می شم بدونم. نمی تونم با رنگ خیلی روشن کنار بیام
    ببخشید خیلی طولانی شد و سوالات زیاد....ممنون می شم راهنماییم کنید
    اصلا همچین حرفی صحت نداره... و فقط بضعی از موها تا حداکثرا 1 هفته خشک میشه بعد درست میشه....اینطور که شما میگید موهاتون دمج شده!!!!!تا جایی که میتونین از مش با فویل استفاده کنین هر چند که کار سخت و وقت گیریه ولی 2تا مزیت عالی داره که کلاه نداره:

1_جای هر تیکه از مش ها معلومه و برا رنگ مجدد و ریشه گیری هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی تو کار با کلاه اینطور نیست.

2_رنگ مش ها از ریشه تا نوک مو یکدسته و جالب اینجاست که با فویل میشه کار کلاه رو انجام داد

ولی متاسفانه اکثر آرایشگرا بدلیل حساس بودن و وقت گیر بودن ازش فراری هستن.

دوست عزیز یا عکس بزار یا بگو پایه زمینه موهات چنده و همینطور پایه مش هات؟؟؟؟؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

عزیزی که پیغام خصوصی داده_ من علاوه بر آرایشگری مدرس هم هستم تقریبا همه شهرا برا آموزش میرم. فردا شیرازم برا آموزش صاف کننده و کراتین بعدش بوشهر بعدشم برمیگردم تهران>>>اگه چند روزی نبودم نتونستم جواب بدم حتما یا سالنم یا سمیتار>>حالا سعی میکنم سیستم محل کارمم راه بندازم.