نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 409 به 416 از 5411
صفحه 52 از 677 نخستنخست ... 424950515253545562 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz.a
    سلام
    ازتون درخواست راهنمایی فوری داشتم
    من موهام مشکیه و سفیدی زیادی داره مخصوصا جلوی موهام یه ماه پیش رنگ پرستیژ5/3 آرایشگاه گذاشت خیلیییییییییییییییییییییی یییی کم رنگش باز شد حالا میخوام بگین چه رنگی بزارم که موهام قهوهای عروسکی در بیاد همون عکسی که نیلوفرجون گذهشته تو بحثش فقط رنگ انتهای موهاشو میخوام: قهوه ای تیره.
    ممنونم از لطفتون
    دوست عزیز احتمالاجنس موهای شما مقاومه ودیر رنگ بازمیکنه بهترهازشماره های6 یا7استفاده کنید ولی موهای سفید پوشانده نمیشه.....
    بهتره کل موهارو بااکسیدان شماره 2 بابرس رنگ مو آغشته وبعداز نیم ساعت با پنبه پاک ورنگ روبزنید.
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=آميتيس][quote="باران7":36nqsd71]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "آميتيس":36nqsd71
    باران جون یک سئوال:
    من موهامو از رنگهای لورال(پیشنهاد شما) شماره500زدم که همون تم موهای خودم ، قهوهای تیره شد. دوست نداشتم. تغییری نکرد.رنگ قبلی قهوه ای روشن بود رو گرفت. ولی سفیدیا رو نگرفت.
    رفتم رنگ بس، شماره7 که بلوند بود گرفتم زدم ، هیچ تغییری نکرد. حتی سفیدیا رو نگرفت.
    رو موهای خواهرم که رنگ نشده ، تست کردم، تغییری نکرد.حتی سفیدیا رو نگرفت.
    رو موهای مامانم که سفیده زدم، شد دودی-خاکستری.
    مشکل چیه؟
    رنگش خراب نیست؟
    رنگ مد نظرم هم قبلا عکسشو واست گذاشتم.
    ممنون
    دوست عزیز رنگی که گذاشتی دیدم رنگ 7 روی قهوه ای که زدی جواب نمیده روی مویی که کمی روشن شده باشه خودشو نشون میده ضمن اینکه رنگها ازشماره 6 به بالاسفیدیهارو نمیپوشونه وروی سر مادرتون هم چون اکثرا سفید بوده این رنگی شده ازاین ببعد همین شماره 7 دودی رو با n5بمقدار یک سوم ترکیب وبه موهاشون بزنید....برای خودتون هم بگید دقیقا چه رنگی میخواهید تا بیشتر راهنماییتون کنم....[/quote:36nqsd71]

عزیزم نوشتی شملاره7 رو با n5 بمقدار یک سوم قاطی کنم یعنی اگه 3 سانترنگ 7 میریزم،1 سانت رنگn5[/quote:36nqsd71]

دوست عزیزازشماره n5یک سوم تیوپ بریزید وازشماره 7 نصف تیوپ....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط venus
    سلام : من وقتي رنگ ميذارم جلوي موهام فوري ميگيره اما پشت موهام تيره تر ميشه رنگ رو هم از پشت سر شروع به گذاشتن ميكنم حالا خيلي ناراحتم پشت موهام تيره تر از جلوهاشه شماره رنگ مورد دلخواهم( 7.3 بلوند طلايي متوسط ويلا)5 سانت هم رنگ ريشه موهاي خودم قهوهاي تيره دارم واي چه وضعي شده ؟ حالا رنگمو چه جوري بذارم يك دست بشه؟باران جون كه ديگه از شانس من نيست! شهره جون هم راهنمايم كرده اما بازم سر در گم موندم آيا از واريانس سبز و نقره اي از هر كدام 2 سانت بريزم آخه موهام فقط تن نارنجي داره نه قرمزي؟ شهره جون باران خانم به دادم برسيد كه اورژانسيه؟ بوستان ميكنم
    ونوس عزیز همیشه همینطوره موهای پشت سر دیر تر رنگ میگیره بدلیل فاصله ای که با پوست سر داره وحرارت وگرمای سر کمتر میرسه ودیر تر رنگ میگیره شما اول رنگ زدن رو از پشت سر شروع کنید ووقتی خوب رنگ گرفت از نیم ساعت تا 45 دقیقه بعد جلوی مو رو رنگ کنید.الان برای یکدست شدن شماره 6 رو با واریاسیون نقره ای 5 سانت وسبز2سانت با اکسیدان شماره 2 ترکیب وبه کل مو بزنید تا یکدست بشه.اول قسمت های نارنجی شده رو رنگ کنیدوبعد مشکی هارو....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa82
    سلام باران جان. من رنگ موهام قهوه ای روشن هست. ترکیب دو رنگ 7/1 و 7/0 با اکسیدان 1. الان حدود 5 سانت از ریشه موهام که خرمایی تیره هست هم در اومده و کلا موهام یک کم به نارنجی می زنه. می خوام یک رنگ تیره تر کنم موهامو برای عید. من پوستم روشنه و چشمام هم قهوه ای عسلی هستش. رنگ قهوه ای تیره تر می خوام که براق هم باشه. میشه بگی چه رنگی بذارم؟
    رنگ قهوه ای زیتونی هم خیلی دوست دارم. فرمول اون رو هم زحمت می کشی؟ مرسی عزیزم
    برای سوال اولت ازرنگهای قهوه ای اورال که براقند میتونی استفاده کنی ویا رنگهای بِس
    وسوال دومت:شماره 3/7+واریاسیون سبز 2سانت ونقره ای 2 سانت واکسیدان شماره 2

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ترانـــــــه
    دوستان من یه سوالی داشتم بخاطر سفیدی زودرس موهام ناچرا ریشه موهام رو ماهی یبار یا دو ماه یبار رنگ می کنم بعد اونوقت برای تقویت موی رنگ شده چیکار باید بکنم؟؟؟
    ترانه عزیز اول که حتما ازشامپوهای مخصوص موی رنگ شده استفاده کن وبعداز شامپو از کِرِم بناول یا لوسیونهای مخصوص تقویت مو مثل کریستال یا سینره ومارکهای خوب دیگه....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط *SAHRA*
    سلام باران جان من حدود یک سال و نیم موهام دکلره بود و رنگ زیتونی دودی هم بود 4 ماه پیش رنگ شماره 7 گذاشتم و اما الان انتهای موهام خشک و وز شده ریشه هام 2 سانت در اومده یعنی در اصب الان موهام 3 رنگه
    میخواستم راهنماییم کنی و یه رنگ بهم معرفی کنی بعد از کوتاه کردن بذارم در ضمن رنگ های روشن متوسط به من بیشتر میاد می خوام کاملا یه دست بشه عزیزم چیکار کنم
    باتشکر فراوون
    دوست عزیز چون الان موهاتون 3 رنگ شده بنظرمن بهتره موهاتونو با یک رنگ قهوه ای تیره یکدست کنیدمثلا شماره 5 وبعداگه دوست دارید لایتهای روشن عسلی بزنید تا ازاون تیرگی دربیاد.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

[quote=الهام 63][quote="باران7":1pc65ci9]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "الهام":1pc65ci9
    دوست عزیز قهوه ای متوسط باتن دودی

[/quot

سلام بران جون از این رنگ دوم خوشم اومده خواستم ببینم این فقط رنگه ؟؟؟ من یه بار موهامو های لایت کردم داغون شد تار موهام نازکه و زود رنگ میگیره ... بعد از اون تجربه دیگه هیچوقت رنگ نزدم . یعنی الان موهام نه رنگ داره نه مش و تقربیا قهوای روشنه ..
    [/quote:1pc65ci9][/quote:1pc65ci9]
    الهام عزیز بنظر سایه روشنه وهایلایته ولی اگه زمینه ی موهاتون روشنه ونمیخواهیددکلره کنید رنگ 2/8 ویا A8وبا واریاسیون نقره ای وکمی دودی ترکیب کنید وبه موهاتون بزنید.....

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط آميتيس
    عزیزم رنگ مورد نظر خودم هم یکی ازاین سه تا هست.فکرمیکنم اولی کمی تن زرد داره.دومی طبیعیتره.میشه برای ریسیدن به هر کدوم راهنماییم کنی؟
    ضمنا خواهرم هم موهاش رنگ نشده و همین رنگها رو میخواد.موهای خودم هم که تیره شده.

http://www.loreal-paris.co.uk/hair-colo ... uffle.aspx

رنگ اول قهوه ای طلایی اگه روی موی طبیعی بخواهید بزنید شماره 6یا7
    رنگ دوم قهوه ای فانتزی شماره های 7/7
    رنگ سوم هم مشابه رنگ دومه....
    موقع خرید رنگ کاتالوگ رنگوبدقت نگاه کنید وقهوه ای های تن فندقی که خوشرنگتروانتخاب کنید...
    موهای خودتون هم میتونید با کرم روشن کننده 000 اون رنگو پاک کنید واین شماره هارو بزنید تازه این رنگها روی موی کمی روشن تن واقعی خودشو بهتر نشون میده.....

صفحه 52 از 677 نخستنخست ... 424950515253545562 ... آخرینآخرین