نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,073 به 4,080 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=باران7]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "ستایش من":2iixlhd3
    سلام دوست عزیزم میخواستم بدونم ترکیب این رنگ رو ی موی طبیعی چه طوری هست نمیخوام دکلره کنم تروخدازود جوابمو بده خیلی عجله دارم
    رنگ زمینه ترکیبی از N5+ یک سوم G5 +اکسیدان 2 وروشم مش روشن کرم بادکلره روشن ورنگساژ N9+واریاسیون نقره ای 3 سانت....[/quote:2iixlhd3]

بادرود
    سوالی داشتم بی زحمت ... ساقه موهام بلونده وسطش تقریبا قهوهای هست و یه خورده هم ریشه موهای خودم که خیلی تیرس . می خواستم بدونم با این فرمولی که دادین می شه یکدستش کرد؟؟؟؟

اگه لطف کنید جوابمو سریع بدید یک دنیا ممنون می شم
    ای آفتاب پاک صداقت در من غروب کن

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

سلام دوستان و اساتید تاپیک
    چندتا سوال دارم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین چون خیلی پرتم و تا حالا همه کارامو رفتم آرایشگاه

اول اینکه آیا رنگ مشکی رو موهایی که دکلره دارن آسیب زیادی میزنه؟ می خوام موهامو از توش فویلی چندتا تیکه قهوه ای در آرم بقیه که زمینه میشه و حتما توش موهای دکلرم هست مشکی کنم، بنظرتون کار خوبی هست اصلا؟ همه میگن تیره بیشتر از دکلره بهم میاد

دوم اینکه یکی از اقوام داره میره دبی می خواستم ببینم بهترین مارکای رنگ مو چی هست؟ و اگه بخوام مشکی و قهوه ای که زیاد روشن نباشه ولی ترکیبی با زمینه مشکی شیک بشه بهم معرفی کنید لطفا

و در آخر برا موهای سفید که کم کم دارن هویدا میشن(سنی ندارما ) راه ریگه ای جز رنگ کلی وجود نداره عایا؟
    پروردگارا...من در كلبه ي فقيرانه ي خود چيزي دارم كه تو در عرش كبرياييت نداري...من چون تويي دارم و تو چون خودي نداري...

نازلی7 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    53
    پسند کرده
    10

سلام دوستان ممنون میشوم کمکم کنید موهایم رنگ قهوه ای دارند که حدود ده سانت ریشه ان بلند شده که بیشتر سفیدی دارد.برای عروسی درجه یک چه رنگی خوبه رنگ پوستم گندمی و صورتی تپل دارم
    معلم می دانست که فاصله ها چه به روز ادم می اورد که به خط فاصله می گفت خط تیره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

سلام دوستان.میخوام موهامو رنگ کنم البته با مواد طبیعی مثل بابونه یا....میشه کمکم کنید.کپی پیست اینترنت نباشه لطفا . تجربه ی خودتونو میخوام.ممنون

eshgheasemani آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    730
    پسند کرده
    1075

سلام دوستان. یه راهنمایی فوری ازتون میخوام. چون فردا میخوام برم بیرون اگر نیاز باشه رنگ بخرم. و جمعه صبحم مهمونی داریم. فقط تا فردا عصر وقت دارم رنگ کنم موهام رو. حدودا 5ماه پیش رنگ زیتونی پایه 8 زده بودم روی موی طبیعی. الان ریشه مو حدودا 5سانت دراومده و رنگ خرمایی که رنگ طبیعی موهای خودم هست و ساقه مو پایه 7 هست.

پوستم سفیده اما نه مهتابی - رنگ چشمام سبزه و ابروهام زیتونیه. 31 سالم هست و مجردم. شما پیشنهاد میکنید چه رنگی بزنم؟

خودم رنگ موی ایگ.را شماره 7.34 که بلوند عسلی هست رو گرفتم و نه تیره س نه روشن. حالا میخوام ببینم موهام رو باید یکدست کنم بعد رنگ اصلی رو بزنم؟ یا اینکه نه مستقیما رنگ مو رو بزنم؟.

و ایا ترکیبش کنم یا همین شماره 7.34 ایگورا رو بزنم؟ میشه لطفا ترکیبش رو بذارید هم در صورت اینکه بخوام همین ایگورا رو که خریدم بذارم . هم اگر بخوام ترکیبش کنم؟. مرسی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط *paradise*
    سلام دوستان و اساتید تاپیک
    چندتا سوال دارم خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین چون خیلی پرتم و تا حالا همه کارامو رفتم آرایشگاه

اول اینکه آیا رنگ مشکی رو موهایی که دکلره دارن آسیب زیادی میزنه؟ می خوام موهامو از توش فویلی چندتا تیکه قهوه ای در آرم بقیه که زمینه میشه و حتما توش موهای دکلرم هست مشکی کنم، بنظرتون کار خوبی هست اصلا؟ همه میگن تیره بیشتر از دکلره بهم میاد

دوم اینکه یکی از اقوام داره میره دبی می خواستم ببینم بهترین مارکای رنگ مو چی هست؟ و اگه بخوام مشکی و قهوه ای که زیاد روشن نباشه ولی ترکیبی با زمینه مشکی شیک بشه بهم معرفی کنید لطفا

و در آخر برا موهای سفید که کم کم دارن هویدا میشن(سنی ندارما ) راه ریگه ای جز رنگ کلی وجود نداره عایا؟
    در مورد دبی بگم دوست جونم : من خودم اونجا که رفتم مارکای معروف از ایران خیلی گرون تر بودن و منم راستش نخریدم .شاید دوست بتونه پیدا کنه ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نازلی7
    سلام دوستان ممنون میشوم کمکم کنید موهایم رنگ قهوه ای دارند که حدود ده سانت ریشه ان بلند شده که بیشتر سفیدی دارد.برای عروسی درجه یک چه رنگی خوبه رنگ پوستم گندمی و صورتی تپل دارم
    دوستم من می گم این شکلی کن . منم سوال کردم و منتظر جواب هستم به نظرم شیکه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

باسلام موهای هالیوودیا چه جوریه که یکدسته واصلا کوتاه یابلندی کوچیک نداره یه جوریه