نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,049 به 4,056 از 5412
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

عسل بادوم سلام.من رنگ موی مارال گرفتم شماره3-7 بلوند زیتونی متوسط تست کردم خیلی تیره اس مث پیرزنا شده بودم نمیخوام......... چجوری روشن ترش کنم؟چیکارش کنم؟؟؟تو رو خدا جواب بدید.یه دنیا ممنون.

2. بانک بند ناف
    فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186

با سلام من حدود یکماه پیش موهام رو مشکی کردم اما الان دوست دارم روشنش کنم .به نظر شما خودم میتونم با دکوکرم یا ریموور یا چیز دیگه توی خونه این کار رو انجام بدم یا حتما باید برم ارایشگاه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید . بوس
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    195
    پسند کرده
    0

شرک جون من روی موهای خودم جواب داد ولی برای خواهرم بد شد وبه نارنجی زد من جنس تار موهام نازکه وخرمایی وبرای خواهرم تار موهاش کلفته ومشکی نسبت به جنس موهات بسنج من دوبار تاحالا گذاشتم بعد از شستن نارنجیه روشن میشه ولی وقتی رنگ اصلی رو می زارم قشنگ میشه حالا مونده به موهات ،نذاری بد بشه منو فوش بدیا
    زندگی کن حتی اگر بهترینهایت را از دست دادی ،چون این زندگی کردن است که بهترینهای دیگربرایت میسازد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0

با درود و خسته نباشید .
    چرا سوالات رو جواب نمی دید ، باران جان نیستی عزیزم ؟؟؟؟؟
    ای آفتاب پاک صداقت در من غروب کن

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط haleh81
    سلام خانمها
    من تازه عضو شدم،یه مشکل دارم میشه کمکم کنید؟
    من موهام خودش قهوه ایی روشنه،پوستم سفیده و چشمام عسلی
    قبلا موهامو عسلی کرده بودم حالا 10 سانتی از ریشه موهای خودم دراومده،البته خیلی فرقی هم با عسلیه نداره،اما خودم رفتم رنگ گرفتم و میخوام رنگ کنم؛رنگM8 وC7 پادینا و اکسیدان9%،موهام پره و پایینتر از شونه ام هست،چقدر از هرکدوم رو ترکیب کنم و چقدر نگه دارم؟کلا چطوری رنگ کنم و چجوری میشه بنظرتون؟اگه عکس بزارین که چه بهتر
    ببخشید اینقدر سوال میپرسم چون اولین باره میخوام موهامو رنگ کنم میترسم خرابکاری کنم
    مرررررررررسی
    دوست عزیز اگه تجربه ندارید حتما از کسی کمک بگیرید که لااقل چند باری مو رنگ کرده باشه تا به قول خودتون خرابکاری نشه
    من عکسی از روش رنگ امیزی ندارم ولی براتون توضیح میدم
    شماره رنگهایی که گرفتین روشن هستن پس باید حتما از واریاسیونهای سبز و دودی و نقره ای استفاده کنید تا به موهاتون تن قرمزی و زردی نده
    رنگهای پادینا غلظت کمی دارن پس هردوتا تیوپ رنگ لازمتون میشه همشو توکاسه غیرفلزی بریزید از واریاسیونها هرکدوم 2سانت داخل رنگ ریخته با برس رنگ مخلوط کنیدبعد اکسیدان را اضافه کنید تا غلظت رنگ مثل ماست نه زیاد سفت نه شل بشه
    بعد از انتهای موهای سر 2سانت مونده یه ریشه ساقه هارا رنگ بزنید ولایه لایه به همین صورت رنگ کنید تا جلوی سر بعد 25مین صبر میکنید دوباره ریشه هارا از انتهای سر رنگ میکنید تا جلوی سر بعد از10دقیقه مکث کل موهارا با شانه دندانه درشت شانه بکشید بعد5مین دیگه صبر کنید و موهاتون ابکشی کنید وبانرم کننده بشورید
    مر جان این نوشته را پسندیده.
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط آتسا

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید....
    عکس موهای منه که حدود 6 سانت ریشه در اومده(قهوه ای تیره)...بقیه موهام قهوه ای متوسط متمایل به روشنه...بدون دکلره (اصلا تحمل دکلره ندارم )با چندین رنگ شدن در آرایشگاه بدست امده...رگه هایی سفید هم تو موهام بخصوص یک نیمه از سرم هست حدود 20 درصد.....
    حالا اگه بخوام کل موهام قهوهای روشن بشه چه فرمولی را پیشنهاد می دهید؟اصلا تن قرمزی دوست ندارم
    اول ساقه ها را بزنم و بعد ریشه را؟
    توضیح این که رنگ موی اورال ..کاراملی گرفتم و 30 دقیقه طبق دستور به ریشه زدم و بعد 10 دقیقه به کل مو...ولی هیچ تغییری نکرد !!!! و ریشه هام همون تیره موندند وبرعکس ساقه هام کمی تیره تر شدند..

جسته گریخته در این تاپیک این فرمول زیررا از باران جون دیدم .... آیا مناسب است؟ چه مارک رنگی؟
    رنگ های روشن پایه 10 از سری دودی و خاکستری و زیتونی به نسبت یکسان +3 واریاسیون نقره ای+1 واریاسیون سبز+
    1 واریاسیون دودی + اکسیدان 2

پیشاپیش از زحمات و وقتی که می گذارید سپاسگزارم
    سلام دوستز عزیز
    اره فرمول رنگ روشن خوبه فقط واریاسیونها 2سانت سبزودودی و2سانت هم نقره ای بهتره
    خوب اول به قسمتهای تیره موها رنگو بزنید بعد از اینکه دیدیدروشن شده به قسمتهای روشن تر
    رنگ اولیو و بس و ایگورا و ولا خوب هستن
    چون رنگ روشن موهای سفید را کاور نمیکنه بهتره قبل از رنگ امیزی با اکسیدان 9%به تنها موهای سفیدتونو بهش اغشته کنید بعد از10مین رنگ کنید

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

دوستان مشکلی کامی حل شد اگه اون دوستانی که سوالشونو بی جواب گذاشتم چون تاریخش مال چند هفته پیشه وفکر کردم شاید خودشون یه راه حلی پیدا کردن اگر نه لطفا دوباره بپرسین تا جواب بدم مرسی و از مدیران معذرت به خاطر اسپم

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط فاطیما 361
    با سلام من حدود یکماه پیش موهام رو مشکی کردم اما الان دوست دارم روشنش کنم .به نظر شما خودم میتونم با دکوکرم یا ریموور یا چیز دیگه توی خونه این کار رو انجام بدم یا حتما باید برم ارایشگاه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید . بوس
    دوست عزیز اگه تجربه رنگ کردن داشته باشید بله اگه نه بهتره برین ارایشگاه