نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 4,025 به 4,032 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام من موهام مشکیه رنگم نشده.پوستم هم سبزست.میخواستم فرمول این 2 تا رنگ رو بهم بگید و اینکه به نظر شما با توجه به سبزه بودنم کدوم واسم بهتره ؟ آیا نیاز به دکلره دارن ؟ من میخوام بی دکلره در بیا. با تشکر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242

نقل قول نوشته اصلی توسط mahnooshin
    من چون مرتب مجبورم ریشه موهامو رنگ کنم رنگ مویی با اسیب کمتر و مواد شیمیایی کمتر معرفی میکنید؟

با اجازه اساتید خانومی فعلا تنهارنگهایی که مطمئنترن رنگهای کستینگ اورال هستن که بدون امونیاک هستند فیتو هم یکسری رنگهاداده به بازار که میگن گیاهیه وبرای مو مضرنیست قیمتش ازاورال بیشتره ولی اینو من خودم امتحان نکردم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242

نقل قول نوشته اصلی توسط باران 1389
    با سلام خانوما من موهامو دکلره کردم با سه بار شستن رنگش میره و نیاز به رنگ ساژ داره میشه یکی بیاد بگه چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟
    بازم بااجازه دلبرجون و اساتیدفن .باران جونی منم همیشه همین مشکلو داشتم کلا رنگهای روشن که روی دکلره گذاشته میشه همینطوری میشه مگه اینکه دکلره کاملا به پایه سفید رسیده باشه اگه رنگ پایه زرد باشه باید هفته ای یکباررنساژکرد .میتونی برای اینکار از شامپو رنگهایی که توبازارهست بگیری و استفاده کنی یا اینکه خودت رنگ و اکسیدان و یکم ابو رقیق درست کنی بمالی به موهات و چنددقیقه ماساژشون بدی بعدهم ابکشی اگه بعدش از شامپو تثبیت کننده استفاده کنی رنگ دیرترازروموهات پاک میشه امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم.حالاباز اساتید میان و بهتر راهنماییت میکنن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242

نقل قول نوشته اصلی توسط باران 1389
    خانوما شامپو رنگها چقدر دوام دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شامپورنگ هم دوام چندانی نداره حدودا دوسه هفته .ولی بهترازرنگساژه اگه نمیخواین دایم ازرنگ استفاده کنین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام. من موهام مشکی است. کاملا مشکی.6 ماه پیش موهام رو کاهی روشن کردم. حالا ریشه موهام سیاه دراومده. خود موهام هم نسوخته اما خیلی شکننده است. میترسم رنگ کنم.چون شنیدم رنگ هم روش نمیمونه و دوباره مجبور میشم رنگ کنم. از طرفی مهمونی هم میخوام برم. میشه راهنمایی ام کنین؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام.عزیزم ممنونم بابت راهنمایی که فرمودین..من رنگ موهامو طبق فرمایش شما انجام دادم البته رنگaوm هم اضافه کردم با واریاسون دودی....الان عالی شده رنگش یه قهوه ای روشن خوشگل واقعا سپاسگذارم از لطفتون میخواستم بدونم الان که زردی موهام از بین رفته میشه یک رنگ ترکیبی دیگه بذارم که به زیتونی نزدیک بشه ......واینکه جلوی مو هامو چه رنگی بدارم که روشن بشه بدونه قرمزی ویا زردی ؟(از واریاسون دودی پلاتینی میتونم برای این منظور استفاده کنم) الان از ترکیبc7.3&m9.2&a8.1& supper p;atinumبا اکسیدان 2 استفاده کردم
    ممنون از این که زمان میذارید و به سوال ها پاسخ میدین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام.من 21 سالمه و تا حالا رنگ نزدم.موهامم قهوه ای تیره ست.واسه یه رنگ شکلاتی طلایی با درجه روشنی متوسط چیکار باید بکنم؟ دوست دارم یه رنگ گرم خیلی شیک و دخترونه باشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    1

خواهش میکنم جواب سوال منم بدین؟ رنک موهام مشکیه ساقه موهامم ضخیمه دو سال پیش برای عروسیم دکلره و رنگ کردم خیلی هم طول کشید تا موهام رنگ بگیره از اون به بعد هم هر رنگی میذارم تو مایه های قهوه ای تیره در میاد دیگه خسته شدم میخوام یه رنگ روشن تر بذارم بدون دکلره ممنون میشم اگه کمکم کنید

• بانک بند ناف