نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,993 به 4,000 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

[quote=باران 1389][quote="دلبر":2dbqscts]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران 1389":2dbqscts
    با سلام من موهام رو رفتم آرایشگاه برام دکلره کرد اما نمیدونم چرا رنگش زود میره و مجبور به تمدید پیدا میکنه یعنی سر یک هفته رفت حالا میشه یکی ترکیبات رنگ ساژهای مختلف رو برام بذاره مثلا رنگ ساژی که رنگ کرم براق رو بهم بده
    دوست عزیز از این ترکیب استفاده کن
    رنگساژکرم کاهی10/0+واریاسیون نقره ای1سانت +اکسیدان6%کمی+اب مقطر+000به اندازه3بند انگشت[/quote:2dbqscts]

این رنگهایی که نوشتی مارک چی باشه و همچنین اکسیدان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن همین مقدار کفایت میکنه برای موهام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثل شامپو به موهام بمالم یا با قلمو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟چند دقیقه روی موهام باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟[/quote:2dbqscts]

سلام دوست خوبم
    اولا بایدبگم که رنساژها همیشه فرارن و با چند بار شستشو با شامپو از بین میرن و باید دوباره تمدید کنیش . و دیگه اینکه اگه موهاتون پایه بالا داره مثلا 9/5و10 یعنی خود کرم دیگه احتیاج به رنساژ نداری .بعد هم میتونی از هر مارکی استفاده کنی هیچ فرقی نمیکنه فقط باید ترکیب درست انجام بشه . اکسیدان رو هم 3% انتخاب کن تا موهات کمترین اسیب رو ببینه به جای اب مقطر هم از یه کم اب جوشیده سرد شده استفاده کن .از n9 یا n8 استفاده کن با واریا نقره ای شماره رنگها در دکلره همیشه باید 1 تا 2 درجه پایین تر انتخاب بشه. موفق باشی عزیزم . راستی حتما موهات رو بعد از رنساژ تا 2 روز شامپو نزن و بعدش با شامپو مخصوص یا بچه بشور.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=دلبر]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "نیلوفربانو":3f0ba583
    سلام
    عزیزم من رنگ موهام فندقی تیره است میشه برای تغییر تناژ برای یه مدت موقت از شامپو رنگ یا واریاسیون استفاده کنم؟
    دوست عزیز منظورتون از تغییرتناژچیه ؟میخواهین یه رنگ دیگه روی موهاتون بذارین؟اگه منظورتون همینه باید با دکوپاژجرم موهاتونو بگیرین بعد رنگ دلخواه تونو روی موهاتون بذارین[/quote:3f0ba583]

نه عزیزم دیگه فعلا نمیخوام موهامو رنگ کنم اما میخوام مثلا موهام ته رنگ سبز بگیره ... اینو میشه با مخلوط شامپو و واریاسیون و یا یه رنگ موقت بدست آورد؟ یا اینکه موهام تیره است هیچ کاری نمیشه کرد
    ممنونم واسم وقت میذاری

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

[quote=باران 1389][quote="دلبر":4s8vfxy1]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "باران 1389":4s8vfxy1
    با سلام من موهام رو رفتم آرایشگاه برام دکلره کرد اما نمیدونم چرا رنگش زود میره و مجبور به تمدید پیدا میکنه یعنی سر یک هفته رفت حالا میشه یکی ترکیبات رنگ ساژهای مختلف رو برام بذاره مثلا رنگ ساژی که رنگ کرم براق رو بهم بده
    دوست عزیز از این ترکیب استفاده کن
    رنگساژکرم کاهی10/0+واریاسیون نقره ای1سانت +اکسیدان6%کمی+اب مقطر+000به اندازه3بند انگشت[/quote:4s8vfxy1]

این رنگهایی که نوشتی مارک چی باشه و همچنین اکسیدان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟در ضمن همین مقدار کفایت میکنه برای موهام؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثل شامپو به موهام بمالم یا با قلمو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟چند دقیقه روی موهام باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟[/quote:4s8vfxy1]
    دوست عزیز از رنگهای اولیو بس ایگورا لایف ژینوس اوکتای دوگاری میتونی استفاده کنی
    رنگساژباید روان باشه مثل ماست شل 1چهرم رنگ برای مویی با قد متوسط کافیه
    میتونین از هردوروش استفاده کنی هرکدوم برات راحت تره ولی از پشت سر شروع کن مدت مکث هم از5تا15دقیقه باید خودت چک کنی هرموقع رنگ گرفت موهاتو ابکشی کنی
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

[quote=kimia sabet][quote="دلبر":1470s5rb]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "kimia sabet":1470s5rb
    سلام من موهامو مدتی رنگ کردم اما موهام خیلی وقته که دو رنگه یعنی 4سانت ریشه همیشه نارنجیه، رفتم آرایشگاه سعی کرد با رنگ برام یکدست کنه یکم تفاوت ساقه و ریشه کمتر شد اما باز هم نارنجیه و تفاوت داره دیگه تصمیم گرفتم بدم برام دکوپاژ کنم خواستم بپرسم دکوپاژ اصلا چجوریه؟ یعنی مثل دکلره اگه دکوپاژ بشه موهام بعد روش رنگ بزاره رنگ بعد چندبار شستشو پاک میشه؟و اینکه موهارو مثل دکلره زبر می کنه؟ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چون اگه ضرر داره میخوام قبلش بدونم ولی واقعا از این دو رنگ بودن موهام خسته شدم میخوام یکدست بشه 5 ماهه اینجوری دورنگه.
    دوست عزیز دکوپاژ یا ریمورعمل خارج کردن دانه های رنگی و پاک کردن موها گفته میشه و چون با موادی مثل دکلره کار میشه موها اسیب میبینن و خشک و زبر میشن
    به نظرم اگه می خواهین اون تن نارنجی را فقط از بین ببیرین از این ترکیب استفاده کنین
    از چارت رنگ سری خاکستری5+واریاسیون دودی2سانت+اکسیدان6% اول به قسمت ریشه ها بزنید 15مین بعد به ساقه هازده و20مین صبرکنید بعد کل موهارا شانه بکشید10مین دیگه صبر کنید بعد ابکشی کنید موهاتون رنگش تیره میشه ولی اون تن نارنجی از بین میره[/quote:1470s5rb]

آخه تیره بهم نمیاد الانشم خیلی روشن نیست، از طرفی نمیخوام خودم رنگ کنم میترسم بدتر شه ، آرایشگر گفته به تدریج میتونه با رنگ کردن ساقه رو با ریشه یکدست کنه ، آیا واقعا میشه ؟[/quote:1470s5rb]

دوست عزیز پس بهتره به حرف ارایشگرت اعتماد کنی بله با انتخاب صحیح رنگ میشه موهاتون یک دست بشه
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

دوستان عزیز میخوام موهامو شرابی کنم شرابی خوش رنگ میشه بگین چه رنگ مویی بگیرم و مدل هم ممنون میشم بذارین.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام عزیزم من موها مو با دکلره به پایه 9 رسوندم حالا 1 رنگ کاراملی حوشرنگ میخوام لطفا منو راهنمایی کنید مرسی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط درسا جون

سلام عزیزم میشه ترکیب این رنگ رو با جزییات بگید؟مرسی بوس
    لطفا سوال منو رو هم جواب بدین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

[quote=Maman Hoomani]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "rooshi marmari":lj7ngo0f
    دوستان سلام لطفا روش کار این عکس رو بهم میگید

ممنونم
    به نظر من اول همه موها رو باید دکلره یکدست بزنین . بعد کلاه مش رو طوری روی سر بذارین که قسمت پایین موها بیرون باشه و رنگ مورد نطرتون رو روی موها بزنین .[/quote:lj7ngo0f]

مرسی عزیزم ولی من فکر کنم با فویل باشه ولی روشی که انقدر صاف دربیاد رو نمیدونم

• بانک بند ناف