نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 33 به 40 از 5412
صفحه 5 از 677 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

با سلام

واییییییییییییی تو رو خدا اگه میشه جواب منو بدید تو رو خدا ( در بالا )

عجله دارمممممممممممم

یه سواله دیگه هم می پرسم .. اونم اینه که برای اینکه رنگ قهوه ای تیره من طبیعی تر نشون بده و قرمزی نداشته باشه ؛ از کدوم گروه بگیرم یعنی گروه N یا M و یا ... ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط SHADI
    سلام ميشه منو هم راهنمايي كنيد من پوست صورتم سفيده و موهاي خودم هم قهوه اي .يكم دير اينجا رو پيدا كردم چون رنگ مو رو 4 روز پيش خريدم اسمش هم colorego هستش 7/7ايتاليايي ( قهوه اي تيره ) به قيمت 5000 تومان مي خوام روش مش دودي بزنم به نظرتون چجوريه ؟ بهم مي ياد؟
    اگه ميشه زودتر بهم بگين يه وقت نرم هركي نگام كنه
    شادي جان عزيزم به نظرم اگه ضمينه مو هاي خودت قهوهاي هست رنگ نكني و مشو بزني بهتر باشه به نظر من واسه پوست روشن رنگ هاي فانتزي خيلي شيك تره مثل شرابي ... در ضمن 7/7 تيره نيست بلند روشنه

ماندگار جان يه سري شامپو هست كه زردي مو رو ميگيره از لوازم اريشي ميتوني بگيري يه ذره گرون هست اما به نظر من ميارزه ولي اگه كلا ميخواي رو موهاتو رنگ كني زياد تيره نكن تا جايي كه من ميدونم تو رنگ هاي اگورو رويال رنگ هايي كه تمي توش نداره با n يا 0 نشون داده ميشن يعني تمي توش نداره وسري مات زيتوني با m or 3 حالا اين n6 كه گفتي فك ميكنم منظورت اينه كه رنگ شماره 6 بدون تم كه اگه موهات سفيد داره بهتره همينو بزني و پوشش سريn از همه بيشتره
    دز موزد مش هم اگه با فان بزني از همه تميز تر در مياد سوزني به نظرم زيادي قديمي شده سر ادم خيلي شلوغ ميشه (اين نظر شخصيم بود) واسه گرفتن قرمزي رنگ ژايتم ميتوني يه ذره وارياسون سبز بزني تو رنگت
    ديگه چي بگم؟
    اميدوارم تونشته باشم كمك كنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام هیون جون
    من خارج از کشور زندگی می کنم و اینجا یک آرایشگاه ایرانی نیست تو رو خدا به من بگین موهای shakiraخواننده در شوی جدیدیش به نام she wolf چه رنگی است و فکر میکنم مش هم داره من همین رو می خوام چیکار کنم مرسی منتظر هستم اینجا یک آرایشگاه ایرانی نیست این خارجیها می ترسن دکلره قوی کنند تا پایه زرد ولش می کنند اصلا نمی فهمن من چی می گم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

سلام
    براي من 1 اتفاق بد افتاد رفتم آرايشگاه و كلي هم پول دادم موهامو رنگ و هايلايت كردم ، ولي اصلا خوب نشده. هر كي ديده، گفته چه زشت شده خواهشا كمكم كنين
    من زمينه مو رو قهوه اي تيره زدم. شكلاتي، فندقي. رنگش خيلي خوب شد. مش رو هم گفتم برام دودي در بياره، منظورم از دودي بين خاكستري و قهوه اي بود. ولي حالا به نظرم رنگش كاهي شده. خيلي اختلاف رنگ داره رنگ زمينه و رنگ هايلايتم. علاوه بر اينكه رنگاش اصلا هماهنگ نيست حالا ميخوام برم دوباره آرايشگاه و بگم برام رنگساژ كنه. ميخوام بگم رنگ هايلايت رو برام كرمي يا نسكافه اي در بياره. البته هنوز 5 روز نشده كه مش كردم. به نظرتون اگه الان برم موهام خراب ميشه؟؟ اين رنگ هايلايتي كه گفتم خوبه، به زمينه قهوه اي مياد يا 1 رنگ ديگه بكنم؟؟؟
    تورو خدا زود جواب بدين. با اين رنگ مو اصلا جرات نميكنم جائي برم. اعتماد به نفسمو از دست دادم
    راستي رنگ پوستم هم سفيده. چشام قهوه اي تيره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    0

دوست جونا لطفا زودتر جواب منو بدين. وضعيتم خيلي اورژانسي ه .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام هیون عزیزم.
    من یه سوال داشتم:
    من میخوام موهام و رنگ بنفش (بادمجونی) رنگ کنم . و فروشنده مارک bes شماره 5.20 رو بهم پیشنهاد کرد.2 تا اکسیدان آتوسا بهم داد و یه واریاسیون بنفش مارک آلبورا. شماره e12-0.99 . رنگ موهای خودم خرماییه و قبلا" موهام و مش زده بودم و الان که موهام و کوتاه کردم خیلی کم از مشم مونده.
    من اولین بارم هست که موهامو رنگ میکنم و هیچ تجربه ای ندارم . ممنون میشم اگه بهم کمک کنید در مورد نحوه رنگ زدن و نکته ها. و همین طور نظرتون رو در مورد انتخاب رنگم بهم بدین. با توجه به این که موهام زیاد بلند نیست و تا پایین گردنم میرسه چه مقدار رنگ اکسیدان و واریاسیون رو باید استفاده کنم.

یه سوال دیگه هم داشتم : مارک vindella آیا مارک با کیفیتی هستش یا نه؟
    همین مارک و به رنگ شرابی(nr06) دارم . میخواستم بدونم روی موهای من جواب میده ?
    مرسی عزیزم . خیلی لطف میکنی.

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10428
    پسند کرده
    1258

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سولماز
    عزیزم
    من رنگ مو لورال کاستینگ گرفتم نرم کننده اش رو بعد از این که رنگ رو شستم بزنم دوباره بشورم یا بزنم به موهای رنگی و بشورم
    بعد از رنگ کردن ، موهارو با آب ولرم فراوان بشویید بعد تو همون حالت خیس تثبیت کننده رنگ و یا نرم کننده رو روش بزنید ، حدود یک دقیقه موها رو با نرم کننده و یا تثبیت کننده ماساژ بدید و دوباره با آب ولرم فراوان آبکشی کنید.
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    104
    پسند شده
    10428
    پسند کرده
    1258

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط SHADI
    سلام ميشه منو هم راهنمايي كنيد من پوست صورتم سفيده و موهاي خودم هم قهوه اي .يكم دير اينجا رو پيدا كردم چون رنگ مو رو 4 روز پيش خريدم اسمش هم colorego هستش 7/7ايتاليايي ( قهوه اي تيره ) به قيمت 5000 تومان مي خوام روش مش دودي بزنم به نظرتون چجوريه ؟ بهم مي ياد؟
    اگه ميشه زودتر بهم بگين يه وقت نرم هركي نگام كنه
    شادی جون ، فکر کنم برای جواب دادن یه کم دیر شده ولی حد اقلش اینه بقیه دوستامون که سوال مشابه شما رو دارند میخونن.
    من این مارک رنگ مو رو نمیشناسم. ولی رنگش یه رنگ تقریبا روشنه، چون رنگ پوستتون سفیده بنابراین حتما قشگ میشه، ما رو از تجربه ای که میکنی بی خبر نذار .!
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

صفحه 5 از 677 نخستنخست ... 234567815 ... آخرینآخرین