نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree524Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,969 به 3,976 از 5407
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

می خوام موهام رو بلوند دودی تیره کنم، فکر کنم به رنگ چشمام هم بیاد ولی می ترسم بدون دکلره در نیاد چون موهام به طور طبیعی خیلی مشکیه. از رنگای با تناژ قرمز و نارنجی هم بدم میاد
    گفتم عکس صورتم رو بذارم شما بگید چه رنگی بهم میاد؟ 24 سالمه و نمی خوام رنگ موهام سنم رو بالا نشون بده
    اگه میشه سریع جوابمو بدید. می خوام برم مهمونی و میخوام زودتر رنگ کنم
    ممنونم

http://www.8pic.ir/images/26876227573735030647.jpg

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

دلبر جان خیلی شرمنده از اینکه دائم زحمتت میدم ٰ؛ من بلدنیستم عزیزم اینجا عکس بزارم ولی عکس نیوشا ضیغمی صفحه 12 از انجمن اموزش مش و های لایت است میشه عزیزم یه زحمتی بکشی و بگی اسم اون رنگ چیه و چه جوری در میاد ؟ یه دنیا ممنونم . خیلی از تن رنگش خوشم اومده .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

گه
    نقل قول نوشته اصلی توسط دلبر
    نقل قول نوشته اصلی توسط nadi56
    دلبر عزیزم یه دنیا ممنون از اینکه محبت کردی و جوابمو دادی من موهام شش طبیعی است البته شقیقه هام هم سفید داره میشه لطف کنی و فرمول بلوند دودی را بهم بدی با توجه به اینکه همیشه ساقه موهام رنگ داره فکر میکنی بدون دکلره رنگ روشن بهم بده ؟راستی من موهام زود رنگ میگیره باید از چه اکسیدانی برای سفیدها و بقیه مو استفاده کنم ؟ و باعرض شرمندگی میشه بگی تو رنگ موهای ایرانی کدوم بهتره ؟بازم از مهربونیت ممنونم
    عزیزم اگه میخوای روشن بشه با این ترکیبی که بهت میدم باید سرعت عمل داشته باشی که یک رنگ روشن بدون دکلره بدست بیاری
    ابتدا اونجاهایی که سفیدی داره با اکسیدان9% تنها اغشته کنید بعد از 10مین با پنبه پاک کنید
    از ترکیب7/1+8/2به نسبت مساوی+واریاسیون دودی 2بند انگشت +واریاسیون نقره ای 1بند انگشت +اکسیدان 9%
    ابتدا روی تیره ترین قسمت موها میزارین بعد موقعی که رنگ باز کرد روی قمست های روشن میذارین در اخر ریشه موها را رنگ میکنین
    بین رنگهای ایرانی رنگ های دوگاری،تونی،مارال ،الما خوب هستن
    دلبر جان با عرض پوزش اگه شماره رنگ ها رو بالاتر بگیرم ؛ رنگ روشن تری بهم میده ؟ اخه دلم رنگ خیلی روشن میخواد . ممنون از زحمت هاتون

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط sheida4788
    سلام
    ممنون میشم جواب سوالم رو بدید
    من 24 سالمه و موهام به طور طبیعی خیلی مشکیه و به سختی رنگ می گیره. تا حالا دو بار با زحمت زیاد موهامو رنگ کردم و هر دوبار بعد از دو سه هفته رنگ موم به قرمزی رفته. این دفعه می خوام موهامو این رنگی کنم. اسم این رنگ چیه و از چه ترکیب رنگی استفاده کنم؟ واریاسیون سبز استفاده کنم یا نقره ای؟ چیکار کنم که به قرمزی نزنه بعدش؟ چه جوری می تونم هایلایت درش بیارم؟
    http://www.google.com/imgres?q=%D8%B1%D ... x=85&ty=85
    دوست عزیز رنگ بلوند دودی تیره هست که روی پایه دکلره شده انجام شده
    اما بدون دکلره فقط تن دودی خواهد داشت از این ترکیب استفاده کنید
    7/1+6/2هرکدام به نسبت مساوی+واریاسیون دودی ونقره ای هرکدام2بند انگشت واریاسیون سبز1بند انگشت+اکسیدان9%
    -------------------------------------------------------
    ممنونم که وقت گذاشتید و جواب دادید
    ینی به هیچ وجه نمیشه بدون دکلره بگیره؟ آخه من موهام خیلی ضعیفه و ریزش شدید داره نمی تونم دکلره کنم.
    چیکار کنم این رنگ خوب در بیاد؟
    چه مارک رنگ مویی خوبه بگیرم؟

می خوام موهام رو بلوند دودی تیره کنم، فکر کنم به رنگ چشمام هم بیاد ولی می ترسم بدون دکلره در نیاد چون موهام به طور طبیعی خیلی مشکیه. از رنگای با تناژ قرمز و نارنجی هم بدم میاد
    گفتم عکس صورتم رو بذارم شما بگید چه رنگی بهم میاد؟ 24 سالمه و نمی خوام رنگ موهام سنم رو بالا نشون بده
    اگه میشه سریع جوابمو بدید. می خوام برم مهمونی و میخوام زودتر رنگ کنم
    ممنونم

http://www.8pic.ir/images/26876227573735030647.jpg
    دوست عزیز چون موهاتون خیلی مشکی هستن اول با3صفرو اکسیدان 12%تن نارنجی به موهاتون بدی البته چون میگی موهاتون ضعیفه و دوباره رنگ میخواهین بذارین شاید موهاتون اسیب ببینه پس بهتره از همون ترکیب استفاده کنین تا یه تم قهوه ای دودی بهتون بده از رنگها اولیو ،بس،ایگوارا خوب هستن
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام.
    من 2هفته پیش موهام 6طبیعی گذاشتم الان یکم به نارنجی و قرمز میزنه که اصلا دوست ندارم!پوستم روشن و 25 ساله ام و موهای خودم قهوه ای خیلی تیره است دوست دارم موهام رو قهوه ای با تن دودی یا بلوند دودی تیره کنم.میشه ترکیب این رنگهارو بهم بگین.درضمن چون موهام آسیب دیده است نمیتونم دکلره یا دکوپاژ کنم .میخوام یه جوری با رنگ این تن قرمزی رو از موهام بگیرم.ممنون
    http://www.google.com/imgres?q=%D8%B1%D ... 66&bih=664
    http://www.google.com/imgres?q=%D8%B1%D ... 176b-rM%3A

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

گه
    دلبر عزیزم یه دنیا ممنون از اینکه محبت کردی و جوابمو دادی من موهام شش طبیعی است البته شقیقه هام هم سفید داره میشه لطف کنی و فرمول بلوند دودی را بهم بدی با توجه به اینکه همیشه ساقه موهام رنگ داره فکر میکنی بدون دکلره رنگ روشن بهم بده ؟راستی من موهام زود رنگ میگیره باید از چه اکسیدانی برای سفیدها و بقیه مو استفاده کنم ؟ و باعرض شرمندگی میشه بگی تو رنگ موهای ایرانی کدوم بهتره ؟بازم از مهربونیت ممنونم
    عزیزم اگه میخوای روشن بشه با این ترکیبی که بهت میدم باید سرعت عمل داشته باشی که یک رنگ روشن بدون دکلره بدست بیاری
    ابتدا اونجاهایی که سفیدی داره با اکسیدان9% تنها اغشته کنید بعد از 10مین با پنبه پاک کنید
    از ترکیب7/1+8/2به نسبت مساوی+واریاسیون دودی 2بند انگشت +واریاسیون نقره ای 1بند انگشت +اکسیدان 9%
    ابتدا روی تیره ترین قسمت موها میزارین بعد موقعی که رنگ باز کرد روی قمست های روشن میذارین در اخر ریشه موها را رنگ میکنین
    بین رنگهای ایرانی رنگ های دوگاری،تونی،مارال ،الما خوب هستن
    دلبر جان با عرض پوزش اگه شماره رنگ ها رو بالاتر بگیرم ؛ رنگ روشن تری بهم میده ؟ اخه دلم رنگ خیلی روشن میخواد . ممنون از زحمت هاتون
    بله دوستم من هرچی شماره بالاترباشه رنگ روشن تری بهتون میده البته اکسیدان12%ضد قرمزی بگیرید با رنگنون مخلوط کنید برای ساقه ها استفاده کنید 9%برای ریشه ها

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط mina28493
    سلام.
    من 2هفته پیش موهام 6طبیعی گذاشتم الان یکم به نارنجی و قرمز میزنه که اصلا دوست ندارم!پوستم روشن و 25 ساله ام و موهای خودم قهوه ای خیلی تیره است دوست دارم موهام رو قهوه ای با تن دودی یا بلوند دودی تیره کنم.میشه ترکیب این رنگهارو بهم بگین.درضمن چون موهام آسیب دیده است نمیتونم دکلره یا دکوپاژ کنم .میخوام یه جوری با رنگ این تن قرمزی رو از موهام بگیرم.ممنون
    http://www.google.com/imgres?q=%D8%B1%D ... 66&bih=664
    http://www.google.com/imgres?q=%D8%B1%D ... 176b-rM%3A
    دوست عزیز از ترکیب7/1+7/2به نسبت مساوی +واریاسیون دودی 2سانت+واریاسیون نقره ای1سانت+به اندازه یه نخود واریاسیون سبز+اکسیدان9%

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1

سلام وقت بخیر
    ممنون میشم اگر سریع جواب بدید
    من موهامو با 6/7 رنگ کردم کمی روشن وحالت قرمز شد بعد از مدتی 5/6 گذاشتم که ریشه ها یعنی در حد 10 سانت تیره است و مابقی روشن باقی مونده. حالا میخوام روشن کنم خسته شدم از این رنگهای قهوه ای که همش قرمز مشه میخوام زیتونی تیره بشه اما از دکلره میترسم و موهامم کلا کم هستش میشه با فرمول رنگی به یک زیتونی قابل قبول رسید؟در مورد ترتیب رنگ گذاشتن هم اگر میشه توضیح بدید با توجه به 2 رنگ بودن موهام مرسی از لطفتون اگر یک عکس هم بزارید از اونچیزی که فرمول میدین ممنون