نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,961 به 3,968 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط farideh1
    delbar joooooooooon mer3000000000 az inke vaght goshtio javabamo dadai va rahnamim kardiiiiii
    خواهش میکنم خوشحال میشم کمکی کرده باشم
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

[quote=دلبر][quote="#لیلا#":5k2d521i]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "#لیلا#":5k2d521i
    سلام.یه مدت بود برای ترک اعتیاد به کامی کامپیوتر کار نمیکردم امروز یه خرابکاری کردم و یاد اینجا افتادم که میتونید کمکم کنید.

موهام قهوه ایی متوسط بود و ریشه دراومده بود و مشکی اومدم نسکافه ایی روشن روش زدم .45 دقیقه گذاشتم (تو این فاصله بچه ها گرسنه شون شد و تا براشون غذا گرم کردم و به کوچیکه دادم طول کشید منم گفتم خب دکلره که نکردم خیلی روشن نمیشه )اما وقتی شستم خیلی روشن شده یه جورایی مسی روشن.قرمزی نداره خیلی اما یه جوریه رنگش .بعد احساس میکنم موهام نازک شده و وز شده(فکر کنم زیاد موند)رنگم هم آلبورا بود و 5.4 بودش یا 5.7 .شوهرم هم از رنگ روشن بدش میاد حالا چه برسه به این !خوبه مسافرته . تازه مشکل دیگه م این شد که جلوی موهام روشن تر شد با وجود اینکه آخر جلو رو زدم . چیکار کنم چی بزنم ؟؟؟ اینجا هم فقط به رنگ آلبورا دسترسی دارم .کمکم کنید لطفا تا قبل از اومدن شوهرم یه کاریش کنم .موهام سوخته یعنی؟این وز بودن و نازکی مو رو تو رنگ کردنهای قبلی نداشتم.چیکارش کنم ؟؟؟؟تورخدا زود جوابمو بدید.
    کسی نیست جواب منو بده تا یکساعت دیگه میرم یه رنگ شماره 3 میگیرم.به نظرتون اول جلو رو بزنم چون روشن تره یا از همون پشت شروع کنم؟خوبه 3 روی این موهای دو رنگ و جلو قرمز یا مشکی بزنم روش.[/quote:5k2d521i]

دوست عزیز احتمالا اکسیدان 12%استفاده کردین و موهاتون هم جنسش ازاون مدلی ها هست که زود رنگ میگیره خوب به هر حال
    بهتره برای موهاتون از ترکیب 5زیتونی+5دودی از چارت رنگ مورد نظرتون+اکسیدان6%+واریاسیونه ای سبزو دودی و نقره ای به اندازه2بند انگشت مخلوط کرده به همان صورت از پشت سر ابتدا ایندفعه ساقه و ریشه هارا همزمان بذارید
    مقداری ماسک مو داخل رنگ مو بریزید همچنین کمی روغن زیتون که موهاتون بیشتر اسیب نبینه[/quote:5k2d521i]

مرسی دلبر جونم اکسیدانم نه درصد پادینا بودش . توی مایع رنگ روغن زیتون بریزم؟چقدر تقریبا ؟همه میگند رنگش خوب شده اما روشنه و شوهرم هم اینطوریه ____ (چیکارش کنم باید بسازم دیگه ) بازم ممنون عزیزم
    ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

دلبر عزیزم بی نهایت ممنونم . کاش میتونستم به طریقی محبتت رو جبران کنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: چند نکته در مورد رنگ کردن مــــــــو

سلام عزیز خسته نباشی..من حدود یک هفته پیش موهام دکلره کردم ورنگ دودی گذاشتم بعد از چند روز که حمام رفتم رنگ زردی به خودش گرفت میخوام از یه رنگ دیگه استفاده کنم خواستم نظر شما رو بدونم چی بهتره در ضمن پوست من سفیده ممنون میشم راهنمایی کنی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خانومی خسته نباشی ...من تقریبا هفته پیش موهام دکلره کردم ورنگ دودی بعد از چند روز که شستم موهام رنگ زردی به خودش گرفته یعنی از دودی دیگه خبری نیست خواستم رنگش عوض کنم دوست دارم نظر شما روبدونم که چه رنگی کنم رنگ پوستم سفیده چه رنگی مناسب هست لطفا راهنمایی کنید ممنون از شما

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

[quote=#لیلا#][quote="دلبر":15iwru9w][quote="#لیلا#":15iwru9w]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "#لیلا#":15iwru9w
    سلام.یه مدت بود برای ترک اعتیاد به کامی کامپیوتر کار نمیکردم امروز یه خرابکاری کردم و یاد اینجا افتادم که میتونید کمکم کنید.

موهام قهوه ایی متوسط بود و ریشه دراومده بود و مشکی اومدم نسکافه ایی روشن روش زدم .45 دقیقه گذاشتم (تو این فاصله بچه ها گرسنه شون شد و تا براشون غذا گرم کردم و به کوچیکه دادم طول کشید منم گفتم خب دکلره که نکردم خیلی روشن نمیشه )اما وقتی شستم خیلی روشن شده یه جورایی مسی روشن.قرمزی نداره خیلی اما یه جوریه رنگش .بعد احساس میکنم موهام نازک شده و وز شده(فکر کنم زیاد موند)رنگم هم آلبورا بود و 5.4 بودش یا 5.7 .شوهرم هم از رنگ روشن بدش میاد حالا چه برسه به این !خوبه مسافرته . تازه مشکل دیگه م این شد که جلوی موهام روشن تر شد با وجود اینکه آخر جلو رو زدم . چیکار کنم چی بزنم ؟؟؟ اینجا هم فقط به رنگ آلبورا دسترسی دارم .کمکم کنید لطفا تا قبل از اومدن شوهرم یه کاریش کنم .موهام سوخته یعنی؟این وز بودن و نازکی مو رو تو رنگ کردنهای قبلی نداشتم.چیکارش کنم ؟؟؟؟تورخدا زود جوابمو بدید.
    کسی نیست جواب منو بده تا یکساعت دیگه میرم یه رنگ شماره 3 میگیرم.به نظرتون اول جلو رو بزنم چون روشن تره یا از همون پشت شروع کنم؟خوبه 3 روی این موهای دو رنگ و جلو قرمز یا مشکی بزنم روش.[/quote:15iwru9w]

دوست عزیز احتمالا اکسیدان 12%استفاده کردین و موهاتون هم جنسش ازاون مدلی ها هست که زود رنگ میگیره خوب به هر حال
    بهتره برای موهاتون از ترکیب 5زیتونی+5دودی از چارت رنگ مورد نظرتون+اکسیدان6%+واریاسیونه ای سبزو دودی و نقره ای به اندازه2بند انگشت مخلوط کرده به همان صورت از پشت سر ابتدا ایندفعه ساقه و ریشه هارا همزمان بذارید
    مقداری ماسک مو داخل رنگ مو بریزید همچنین کمی روغن زیتون که موهاتون بیشتر اسیب نبینه[/quote:15iwru9w]

مرسی دلبر جونم اکسیدانم نه درصد پادینا بودش . توی مایع رنگ روغن زیتون بریزم؟چقدر تقریبا ؟همه میگند رنگش خوب شده اما روشنه و شوهرم هم اینطوریه ____ (چیکارش کنم باید بسازم دیگه ) بازم ممنون عزیزم [/quote:15iwru9w]

خواهش میکنم
    اره عزیزم تومخلوط رنگ به اندازه 1ق غذاخوری از ماسک و روغن زیتون

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

Re: چند نکته در مورد رنگ کردن مــــــــو

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa6728
    سلام عزیز خسته نباشی..من حدود یک هفته پیش موهام دکلره کردم ورنگ دودی گذاشتم بعد از چند روز که حمام رفتم رنگ زردی به خودش گرفت میخوام از یه رنگ دیگه استفاده کنم خواستم نظر شما رو بدونم چی بهتره در ضمن پوست من سفیده ممنون میشم راهنمایی کنی
    دوست عزیز اگه میخواهین زردی موهاتون گرفته بشه از ترکیبc10به اندازه1چهارم تیوپ+واریاسیون نقره ای و دودی3سانت+اکسیدان6%+ شامپوی رقیق شده با اب باهم مخلوط کنید و به موها بزنید و ماساژ دهید بعد از 10مین بشورید
    برای یه رنگ دیگه از موهاتون یه عکس بذارین تا من ببینم و بگم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط دلبر
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheida4788
    سلام
    ممنون میشم جواب سوالم رو بدید
    من 24 سالمه و موهام به طور طبیعی خیلی مشکیه و به سختی رنگ می گیره. تا حالا دو بار با زحمت زیاد موهامو رنگ کردم و هر دوبار بعد از دو سه هفته رنگ موم به قرمزی رفته. این دفعه می خوام موهامو این رنگی کنم. اسم این رنگ چیه و از چه ترکیب رنگی استفاده کنم؟ واریاسیون سبز استفاده کنم یا نقره ای؟ چیکار کنم که به قرمزی نزنه بعدش؟ چه جوری می تونم هایلایت درش بیارم؟
    http://www.google.com/imgres?q=%D8%B1%D ... x=85&ty=85
    دوست عزیز رنگ بلوند دودی تیره هست که روی پایه دکلره شده انجام شده
    اما بدون دکلره فقط تن دودی خواهد داشت از این ترکیب استفاده کنید
    7/1+6/2هرکدام به نسبت مساوی+واریاسیون دودی ونقره ای هرکدام2بند انگشت واریاسیون سبز1بند انگشت+اکسیدان9%
    -------------------------------------------------------
    ممنونم که وقت گذاشتید و جواب دادید
    ینی به هیچ وجه نمیشه بدون دکلره بگیره؟ آخه من موهام خیلی ضعیفه و ریزش شدید داره نمی تونم دکلره کنم.
    چیکار کنم این رنگ خوب در بیاد؟
    چه مارک رنگ مویی خوبه بگیرم؟

• بانک بند ناف