نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,953 به 3,960 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

دلبر عزیزم یه دنیا ممنون از اینکه محبت کردی و جوابمو دادی من موهام شش طبیعی است البته شقیقه هام هم سفید داره میشه لطف کنی و فرمول بلوند دودی را بهم بدی با توجه به اینکه همیشه ساقه موهام رنگ داره فکر میکنی بدون دکلره رنگ روشن بهم بده ؟راستی من موهام زود رنگ میگیره باید از چه اکسیدانی برای سفیدها و بقیه مو استفاده کنم ؟ و باعرض شرمندگی میشه بگی تو رنگ موهای ایرانی کدوم بهتره ؟بازم از مهربونیت ممنونم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

سلام.یه مدت بود برای ترک اعتیاد به کامی کامپیوتر کار نمیکردم امروز یه خرابکاری کردم و یاد اینجا افتادم که میتونید کمکم کنید.

موهام قهوه ایی متوسط بود و ریشه دراومده بود و مشکی اومدم نسکافه ایی روشن روش زدم .45 دقیقه گذاشتم (تو این فاصله بچه ها گرسنه شون شد و تا براشون غذا گرم کردم و به کوچیکه دادم طول کشید منم گفتم خب دکلره که نکردم خیلی روشن نمیشه )اما وقتی شستم خیلی روشن شده یه جورایی مسی روشن.قرمزی نداره خیلی اما یه جوریه رنگش .بعد احساس میکنم موهام نازک شده و وز شده(فکر کنم زیاد موند)رنگم هم آلبورا بود و 5.4 بودش یا 5.7 .شوهرم هم از رنگ روشن بدش میاد حالا چه برسه به این !خوبه مسافرته . تازه مشکل دیگه م این شد که جلوی موهام روشن تر شد با وجود اینکه آخر جلو رو زدم . چیکار کنم چی بزنم ؟؟؟ اینجا هم فقط به رنگ آلبورا دسترسی دارم .کمکم کنید لطفا تا قبل از اومدن شوهرم یه کاریش کنم .موهام سوخته یعنی؟این وز بودن و نازکی مو رو تو رنگ کردنهای قبلی نداشتم.چیکارش کنم ؟؟؟؟تورخدا زود جوابمو بدید.
    ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

delbar joooooooooon mer3000000000 az inke vaght goshtio javabamo dadai va rahnamim kardiiiiii

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط zemestaneh
    سلام خسته نباشین........... موهامو با 8 زیتونی دودی و 9 دودی واریاسیون سبز + دودی+ نقره ای هر کدام 1 بند انگشت و مقدار رنگ مو 5/1 از هر تیوب رنگ کردم الان تن زردی داره .... میتونم با واریاسیون دودی و کمی اکسیدان و شامپو این زردی مو را برطرف کنم... نمیخوام دوباره رنگ کنم
    دوست عزیز همون رنگ دودی را با اکسیدان 6%+واریاسیون نقره ای و اب و شامپو رقیق کنید به کل موهاتون بزنید بعد از15تا20مین بشورید
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط #لیلا#
    سلام.یه مدت بود برای ترک اعتیاد به کامی کامپیوتر کار نمیکردم امروز یه خرابکاری کردم و یاد اینجا افتادم که میتونید کمکم کنید.

موهام قهوه ایی متوسط بود و ریشه دراومده بود و مشکی اومدم نسکافه ایی روشن روش زدم .45 دقیقه گذاشتم (تو این فاصله بچه ها گرسنه شون شد و تا براشون غذا گرم کردم و به کوچیکه دادم طول کشید منم گفتم خب دکلره که نکردم خیلی روشن نمیشه )اما وقتی شستم خیلی روشن شده یه جورایی مسی روشن.قرمزی نداره خیلی اما یه جوریه رنگش .بعد احساس میکنم موهام نازک شده و وز شده(فکر کنم زیاد موند)رنگم هم آلبورا بود و 5.4 بودش یا 5.7 .شوهرم هم از رنگ روشن بدش میاد حالا چه برسه به این !خوبه مسافرته . تازه مشکل دیگه م این شد که جلوی موهام روشن تر شد با وجود اینکه آخر جلو رو زدم . چیکار کنم چی بزنم ؟؟؟ اینجا هم فقط به رنگ آلبورا دسترسی دارم .کمکم کنید لطفا تا قبل از اومدن شوهرم یه کاریش کنم .موهام سوخته یعنی؟این وز بودن و نازکی مو رو تو رنگ کردنهای قبلی نداشتم.چیکارش کنم ؟؟؟؟تورخدا زود جوابمو بدید.
    کسی نیست جواب منو بده تا یکساعت دیگه میرم یه رنگ شماره 3 میگیرم.به نظرتون اول جلو رو بزنم چون روشن تره یا از همون پشت شروع کنم؟خوبه 3 روی این موهای دو رنگ و جلو قرمز یا مشکی بزنم روش.
    ...

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط sheida4788
    سلام
    ممنون میشم جواب سوالم رو بدید
    من 24 سالمه و موهام به طور طبیعی خیلی مشکیه و به سختی رنگ می گیره. تا حالا دو بار با زحمت زیاد موهامو رنگ کردم و هر دوبار بعد از دو سه هفته رنگ موم به قرمزی رفته. این دفعه می خوام موهامو این رنگی کنم. اسم این رنگ چیه و از چه ترکیب رنگی استفاده کنم؟ واریاسیون سبز استفاده کنم یا نقره ای؟ چیکار کنم که به قرمزی نزنه بعدش؟ چه جوری می تونم هایلایت درش بیارم؟
    http://www.google.com/imgres?q=%D8%B1%D ... x=85&ty=85
    دوست عزیز رنگ بلوند دودی تیره هست که روی پایه دکلره شده انجام شده
    اما بدون دکلره فقط تن دودی خواهد داشت از این ترکیب استفاده کنید
    7/1+6/2هرکدام به نسبت مساوی+واریاسیون دودی ونقره ای هرکدام2بند انگشت واریاسیون سبز1بند انگشت+اکسیدان9%

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

[quote=#لیلا#]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "#لیلا#":h4nccw9b

کسی نیست جواب منو بده تا یکساعت دیگه میرم یه رنگ شماره 3 میگیرم.به نظرتون اول جلو رو بزنم چون روشن تره یا از همون پشت شروع کنم؟خوبه 3 روی این موهای دو رنگ و جلو قرمز یا مشکی بزنم روش.[/quote:h4nccw9b]

دوست عزیز احتمالا اکسیدان 12%استفاده کردین و موهاتون هم جنسش ازاون مدلی ها هست که زود رنگ میگیره خوب به هر حال
    بهتره برای موهاتون از ترکیب 5زیتونی+5دودی از چارت رنگ مورد نظرتون+اکسیدان6%+واریاسیونه ای سبزو دودی و نقره ای به اندازه2بند انگشت مخلوط کرده به همان صورت از پشت سر ابتدا ایندفعه ساقه و ریشه هارا همزمان بذارید
    مقداری ماسک مو داخل رنگ مو بریزید همچنین کمی روغن زیتون که موهاتون بیشتر اسیب نبینه

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط nadi56
    دلبر عزیزم یه دنیا ممنون از اینکه محبت کردی و جوابمو دادی من موهام شش طبیعی است البته شقیقه هام هم سفید داره میشه لطف کنی و فرمول بلوند دودی را بهم بدی با توجه به اینکه همیشه ساقه موهام رنگ داره فکر میکنی بدون دکلره رنگ روشن بهم بده ؟راستی من موهام زود رنگ میگیره باید از چه اکسیدانی برای سفیدها و بقیه مو استفاده کنم ؟ و باعرض شرمندگی میشه بگی تو رنگ موهای ایرانی کدوم بهتره ؟بازم از مهربونیت ممنونم
    عزیزم اگه میخوای روشن بشه با این ترکیبی که بهت میدم باید سرعت عمل داشته باشی که یک رنگ روشن بدون دکلره بدست بیاری
    ابتدا اونجاهایی که سفیدی داره با اکسیدان9% تنها اغشته کنید بعد از 10مین با پنبه پاک کنید
    از ترکیب7/1+8/2به نسبت مساوی+واریاسیون دودی 2بند انگشت +واریاسیون نقره ای 1بند انگشت +اکسیدان 9%
    ابتدا روی تیره ترین قسمت موها میزارین بعد موقعی که رنگ باز کرد روی قمست های روشن میذارین در اخر ریشه موها را رنگ میکنین
    بین رنگهای ایرانی رنگ های دوگاری،تونی،مارال ،الما خوب هستن

• بانک بند ناف