نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,921 به 3,928 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط z_saeideh
    سلام دلبر جون
    من يه سوال داشتم ممنون ميشم راهنماييم كنين
    من ٣ ماه پيش موهامو با دكلره رنگ شكلاتي روشن (شماره ٧) كردم، حالا ٣-٤ سانت ريشه موهام مشكي در اومده قسمتاي رنگ شده موهامم كمرنگ تر شده و زياد قشنگ نيست. اگه بخوام كل موهام رو قهوه اي متوسط ( نه تيره نه روشن ) بكنم طوري كه يكدست بشه چيكار بايد بكنم؟
    دوست عزیز از ترکیب 7/32+7/1به نسبت مساوی+3سانت واریاسیونهای سبزونقره ای+اکسیدان9% ابتدا ساقه ی موها تا جایی که رنگ شده بود قبلا را بزنید بعد از30مین ریشه ها که بیرون اومده
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

2. بانک بند ناف
    دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar1363
    سلام خدمت دلبر عزيز
    دلبر جون ميشه بگيد براي ويتامينه كردن مو از چي بايد استفاده كنيم،شامپو خاصي هست،ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد،من مهر پارسال موهامو رنگ كردم،شهريور هم عروسي داريم،ميخوام تا اون موقع به موهام برسم كه اگه خواستم رنگ كنم خيلي داغون نشه
    مرررررررسسسسسسسسييييي
    سلام همشهری گلم
    به نظرم اگه از شامپوهای ملایم مثل شامپو بچه استفاده کنید بهتره چون اکثرا شامپوها قوی هستن وموهارا خشن تر میکنه
    ماسک موی اورآل استفاده کنید از روغن های طبیعی هم قبل از حمام1ساعت به موها بزنید

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط samane0101
    سلام
    من همیشه موهام رو رنگ n4 یا n5 میزاشتم این سری شماره n6 گذاشتم ریشه هاش خوبه و بهم میاد ولی بقیه ش تیره است کلا دورنگ شده!!! خراب کردم دیگه
    حالا چطور درستش کنم؟ چطور یکرنگ بشه؟
    دوست عزیز با چه اکسیدانی مخلوط کردین؟ نحوه رنگ امیزی خیلی مهمه
    میتونین از n6+m6+واریاسیونهای سبزونقره ای به اندازه3سانت+اکسیدان9%
    اول3سانت به ریشه رنگ را بذارین بعداز30دقیقه موهاتون نگاه کنید اگه رنگ باز کرده ریشه ها را بذارین بعد از15مین شانه کشی کنید و بشورید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دلبر جون من بلاخره تونستم عکس بزارم حال کمکم کن ببین تو نور چقدر بد رنگ و این میخوام اگه بشه تو ای مایه ها بشه میشه کامل برام توضیح بدین چه شماره رنگی با اکسیدان چند در صد میتونم این موی داغونم رو درست کنم و این یه جوری بشه که زهر سبزی وزردیش کامل گرفته شه خیلی ممنونم عزیزم

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

دوست عزیز پایه موی شما زرد هست برای اون عکسی که گذاشتین مناسب نیست مگر اینکه دوباره روی موهاتون دکوکرم بذارین تا روشن بشه اگه نخواستین از این ترکیب استفاده کنید تا حداقل اون تن زردی گرفنه بشه
    از سری رنگهای ایگورا6/65 نصف تیوپ+3/8یک سوم تیوپ+2بندانگشت واریاسیون 11/0+اکسیدان6%
    ازپشت سر 2سانت به ریشه رنگ امیزی کنید بعداز25مین اگه ساقه ها رنگ گرفتن به ریشه ها بزنید بعد از20مین دیگه کل موهارا شانه کشی کنید 5مین دیگه صبر کنید بعد بشورید سرعت عمل باید داشته باشیدچون موهای دکلره شده زودتر رنگ میگیرن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

عزیزم ای فرمولی که گذاشتی چه رنگی میشه؟ بعد اگه بخوام دکو کرم استفاده کنم با اکسیدان چند درصد باید باشه و چند درجه دیگه باید از این سفید تر شه ؟ چه مارک دکو کرمی خوبه که موهام نسوزه اخه خیلی اسیب دیده یه سوال دیگه بعد سفید کردن چه رنگی باید بزارم تا هم رنگ عکس دوم یا اول بشه؟ مرسی که اینقدر مهربونی و زود جواب میدی و یه چیز دیگه تو این رنگ میشه در بیاد ؟ میشه فرمولش رو برام بزارین و بازم ممنون

aram25 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    569
    پسند کرده
    435

دوستای عزیزم من واسه عید موهامو دکلره بلوند کردم حالا میخوام موهامو تیره کنم البته بصورت طبیعی و با مواد طبیعی شماها راهی رو سراغ دارین؟؟؟

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط farideh1
    عزیزم ای فرمولی که گذاشتی چه رنگی میشه؟ بعد اگه بخوام دکو کرم استفاده کنم با اکسیدان چند درصد باید باشه و چند درجه دیگه باید از این سفید تر شه ؟ چه مارک دکو کرمی خوبه که موهام نسوزه اخه خیلی اسیب دیده یه سوال دیگه بعد سفید کردن چه رنگی باید بزارم تا هم رنگ عکس دوم یا اول بشه؟ مرسی که اینقدر مهربونی و زود جواب میدی و یه چیز دیگه تو این رنگ میشه در بیاد ؟ میشه فرمولش رو برام بزارین و بازم ممنون
    دوست عزیز گفتم که اگه همون رنگ عکسها مد نظرتون هست باید موهاتون روشن تر بشه بااستفاده از دکوکرم یا دکلره با اکسیدان12% البته موهاتون اسیب میبینه
    این عکسها که گذاشتین میتونین دیگه دکلره و دکوکرم نمیخواد عکس سمت راست چون هالت هایلایت داره خودتون به تنهایی نمیتونین توی خونه بیرون بیارین عکس سمت چپ قرمز یاقوتی هست
    از رنگ ایگورا6/88+6/96به نسبت مساوی+3سانت واریاسیون قرمز+اکسیدان6%
    ابتدا ساقه بعداز25مین چک کنید اگه رنگ گرفته ریشه هارا رنگ بزنیدبعد از20دقیقه کل موهارا شانه بکشید 10مین دیگه صبر کنید بعد ابکشی کرده تا دوروز موهاتونو شامپو نکنین 15روز دیگه هم دوباره رنگ را تکرار کنید