نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,905 به 3,912 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

سلام کسی هست که منو راهنمایی کنه

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام بچه ها کسی هست که موهاشو شن ماسه ای رنگ کرده باشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام نیلوفر جان برای اینکه سفیدهای موت رنگ بگیرن باید از اکسیدان ضعیف 6% استفاده کنی و یک قاشق آب تو مخلوط رنگت بریز، و هر رنگ قهوه ای میخوای بکنی اونو با N3 مخلوط کن یعنی کمی از این رنگ هم میتونی با اون قاطی کنی و همینطور کمی واریاسیون سبز هم از قرمزی موت جلوگیری می کنه هم موهای سفیدت رنگ میگیره، البته بدون موی سفید همیشه زود رنگ رو پس میزنه و دوباره سفیدیش مشخص میشه، این کاری که گفتم برای اینه که نخوای کامل موهات رو دکلره کنی برای از بین رفتن موهای سفیدت

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط پرپرک
    سلام دوستان
    برای تثبیت رنگ مو با تناژ شرابی چیکار باید کرد؟
    در ضمن من رنگ موشماره 6.29 مارک bess رو خریدم و میخوام بدونم با چه اکسیدانی و چه مقدار باید مخلوط بشه؟
    ممنون
    دوست عزیزدرترکیب رنگهای شرابی حتما مقداری رنگ طبیعی Nرا مخلوطکنید همچنین واریاسیون قرمز وبعد از رنگ امیزی تا دو روز موهاتونو شامپو نزنین و برای دوام اون بعد از یک هفته دوباره رنگتون را تکرار کنید
    اکیدان هم معمولا 6%استفاده میکنیم
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

[quote=kimia sabet][quote="دلبر":1xkuksp6]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "kimia sabet":1xkuksp6
    درسته اما من به آرایشگر هم مراجعه کردم و چون رنگ خوب میخواستم خودم خریده بودم کلی هزینه آرایشگاه و رنگ مو دادم اما باز هم دو رنگ شد و رنگی که میخواستم نشد مجبور شدم دوبار پشت هم رنگ کنم و موهام اسیب دید. بهرحال موهای من الان قهوه ای روشن با ترکیب زیتونی شماره 7 یعنی 7m و نصفش دودی شماره 8.1 هردو از کاتالوگ رنگ موی ویلا + اکسیدان 9% اکیا بود که الان همونطور که گفتم قهوه ای روشن هست اما ریشه و ساقه تفاوت رنگ داره البته کمی، ریشه ها کمی تن نارنجی داره و روشنتر شده، خواستم بدونم با شرایطی که براتون گفتم که ریشه هام زود رنگ باز میکنه، اگر 30 مین روی ساقه بذارم 5مین ریشه خوبه؟و اینکه دقیقا می خوام قهوه ای روشن باشه، نظر شما اینه که این دو رنگ رو نصف نصف ترکیب کنم یا درصد زیتونی بیشتر باشه؟و اگه نصف نصف باشه قهوه ای روشن میشه باز؟نمیخوام تیره بشه.ممنون میشم
    دوست عزیز ریشه موها در رنگ امیزی مرحله اخر باید باشه و ما معمولا برای موهایی که زود رنگ باز میکنن رنگ امیزی ریشه موها را برای جلوی سر در دو مرحله انجام میدیدم شما اگه رنگ ساقه و ریشه تفاوتشون زیاد نیست از همون رنگهایی که دارین استفاده کنین +واریاسیون سبز 2بند انگشت+اکسیدان 6% فقط ریشه هارا رنگ کنید و5مین صبر کنید بعد بشورید فقط خیلی باید سریع رنگ امیزی کنید تا دوباره تیره تراز ساقه نشن[/quote:1xkuksp6]

[HIGHLIGHT=#ececec]ببینید من گفته بودم که نمیخوام واریاسیون استفاده کنم چون بلد نیستم و اگه زیاد بمونه تیره میشه و همچنین میخوام کل مو رو دوباره رنگ کنم چون یک ماه گذشته و ریشه موهام درومده و میخوام دوباره رنگ کنم که رنگش روشنتر بشه، من اگه ترکیب 7m+8.1 بااکسیدان 9% استفاده کنم و روی ساقه ها 30 مین بذارم روی ریشه 5 مین خوبه؟ اینکه میگین رنگ کردن ریشه در دو مرحله انجام میشه چجوری هست ؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟[/HIGHLIGHT][/quote:1xkuksp6]

دوست عزیز اگه میخاهین قرمزی و نارنجی موهاتونو بگیرید باید از واریاسیون استفاده کنید
    درضمن من مقدارش هم گفتم 2بند انگشت چشمی باید بفهمین دیگه خانمی
    به زمانی که من نوشتم هم توجه کنین 5دقیقه
    ترکیب رنگ خودتون هم خوبه ولی بدون واریاسون قرمزی میده

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار-عصمت
    سلام من موهام رو با طبیعی 3ودودی5 با واریاسیون نقره ای رنگ کردم بعد از چند بار شستن موهای سفیدم رنگش رفت و یا خیلی کمرنگ شده می تونم این رنگها رو با طبیعی 2 ترکیب کنم تا موهای سفیدم کاملا رنگ بگیره
    دوست عزیز قبل از رنگ امیزی موهای سفیدتونو با اکسیدان9%اغشته کنید بعد از10دقیقه نم اونو با پنبه بگیرید بعد از ترکیب 5دودی+5زیتونی به نسبت مساوی+3سانت واریاسون سبز و نقره ای واکسیدان6% اول به قسمتهای سفید موهاتون بزنید بعد کل موهاتون

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

[quote=nafas_3053][quote="دلبر":362o7qf3]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "nafas_3053":362o7qf3
    سلام من حدود یک ماه قبل مو هامو با رنگ g6رنگ کردم که خیلی به قرمزی میزد دوباره با یک رنگ قهوه ای تیره رنگ کردم.یک مقدار قرمزی ها رو گرفت ولی الان در اثر شستشو رنگ موهام رفته و باز قرمز شده اگه بخوام موهام مثل یکی از این دو تا عکس بشه از چه رنگایی باید استفاده کنم (قرمز هم نشه).خواهش می کنم توضیح کامل بدین ،با اینکه خودم آرایشگرم ولی تو رنگ و ... اصلا تجربه ندارم . یک دنیا ممنون

دوست عزیز از ترکیب نصف تیوپ از رنگهای6دودی+6زیتونی+1سوم 6طبیعی +3سانت واریاسونهای سبز و نقره ای+اکسیدان9%
    مخلوط میکنید اول ساقه موها بعد از25مین چک میکنید اگه گرفته ریشه ها رنگ میکنیدو 20مین صبر میکنید
    البته زمانها رادیگه خودتون چک کنید اگه رنگ گرفته کمتر یا بیشتر کنید[/quote:362o7qf3]

ممنون از لطفت دلبر جان.یعنی احتیاجی به دکلره نداره؟همین رنگ در میاد؟قرمز نمیشه؟ببخشید اینقدر می پرسم از بس که قرمزی اذیتم می کنه وسواسی شدم![/quote:362o7qf3]

چرا گلم فراموش کردم بگم حتما باید دکلره بشه تا به این رنگ بیرون بیاد

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط یاقوت خانوم
    واقعا ممنونم دلبر جان میشه بگی این رنگ چه رنگ با چه تنی میشه؟بعد اینکه چه مارکی بگیرم که زود نره؟و از هرکدوم دقیقا چه اندازه موهامم تا شونه هامه...و 3 سانت مشکیه و بقیه اش رنگومش کاهیه اول کجاشو بزارم خدا خیرت بده
    دوست عزیزم از 6/1و6/0هرکدام نصف تیوپ +واریاسیون نقره ای وسبز هم 2بندانگشت+اکسیدان9%هم به اندازه ای که مثل ماست رقیق بشه بعد اول روی روشن ترین قسمت موهاتون میزارین بعد از اینکه کامل گرفت روی ریشه هم میزارین بعد از 15مین کل موهاتونو شونه کشی میکنید و چک میکنید که کامل گرفته باشه بعد ابکشی میکنید