نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,889 به 3,896 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط zhale
    سلام خسته نباشید.ببخشید ترکیب این رنگ مو را میخواستم.
    ممنون از شما.
    http://upload7.ir/images/74544522297587925187.jpg
    6طلایی+6زیتونی+واریاسون نقره ای
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

2. بانک بند ناف
    دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط یاقوت خانوم
    سلام لطفا کمکم کنید.......من 5 ماه پیش موهامو رنگ و مش کردم تا چند وقت بد نبود اما الان جنس موهام افتضاح شده و پر موخوره......البته شیرم میدم کمی هم رژیم گرفتم احتمالا بی تاثیر نبوده حالا بهش دارم میرسم اما قیافش مثل موهای سوخته شده حالا میتونم یه رنگ مویی بزارم تا نرم تر شه تو مایه های یه قهوه ای تیره؟موهام بدتر نمیشه؟چون روشنه حس میکنم موخوره هاشو بیشتر نشون میده خیلی بد شده..الانم 10 سانت موهای مشکی خودمه بقیه اش رنگ قهوه ای با مش کاهیه ممنون از کمکتون
    دوست عزیز تنها راه درمان موخوره کوتاه کردن موهاتونه و فعلا بهتره موهاتونو ویتامیه کنید تا از این حالت بیرون بیاد بعد رنگ کنید

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia sabet
    سوالم اینه که بمن گفتن اگه بخوای تن زیتونی بیشتر باشه باید زیتونی بیشتر بریزی دودی نصفش، و اینکه شنیدم واریاسیون بعد از دوبار شستن میره و باز قرمزی معلوم میشه، مشکل هم اینجاست که من نمیدونم واریاسیون سبز و نقره ای کاربردشون چی هست؟چی رو خنثی میکنه؟ و اینکه وقتی میگن سه سانت واریاسیون یعنی چقد از تیوب؟ اخه خمیریه چجوری اندازه بگیرم چون گویا اگه زیاد ریخته بشه رنگ تیره میشه ، و همچنین گویا اگه واریاسیون استفاده بشه و مدت مکث روی مو طولانی بشه باز رنگ تیره میشه، هیچ راهی نیست بدون واریاسیون انجام بدم؟چون ضمن اینکه بلد نیستم ازش استفاده کنم هزینه هم خیلی زیاد میشه دو تیوپ رنگ با دو واریاسیون 50 تومن هزینش میشه.و یه سوال دیگه با فرض اینکه من واریاسیون نریزم اگر رنگ رو ساقه موهام مدت زمان بیشتری بذارم یعنی 30 مین حداقل، رنگ روشنتر میشه؟آخه میخوام روشنتر بشه دفعه قبل که گذاشتم احساس کردم با 20 مین ساقه خیلی روشن نشد تیره بود.و یک دنیا ممنون از اینکه وقت گذاشتین 3>
    دوست عزیز کاربرد وارسیونها گرفتن تن قرمزی ،زردی،نارنجی از رنگ موها هست و مقدار کمی از ان را با رنگ مخلوط میکنیم
    واریاسیون سبز ضد قرمزی هست واریاسیون نقره ای هم برای براقیت رنگها به کار میرن
    البته دوست عزیز الان رنگها قیمتاشون بالا رفته به خاطر همین به نظر من دوستانی که تجربه ای تو رنگ کردن مو ندارن بهتره کارو به ارایشگر بسپارن چون ممکنه با ترکیب کم و زیاد و مدت مکث کم یا زیاد و رعایت نکردن اصول رنگ امیزی به رنگ موی مورد نظرشونو نرسن و دوباره باید هزینه بدن
    اطلاع دقیق تری از زمینه موهاتون و شماره رنگهاتون بنویسین تا راهنماییتون کنم

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام - چند سالي است كه موهامو بلوند دودي متوسط و گاهي هم بلوند دودي روشن مي زنم آيا امكان داره روي اين رنگ بتونم عسلي يا نسكافه اي روشن در بيارم ؟ اگر جواب مثبت است لطفا فرمولش رو با توجه به پايه رنگ موهام بهم بگوييد . ممنون خواهم شد.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ممنون از اینکه جوابمو دادین همین کارو میکنم ان شاالله اینبار خوب بشه.بازم یه دنیا ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نه قطع که نمیشه اما مثل سیم ظرفشویی شده

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia sabet
    درسته اما من به آرایشگر هم مراجعه کردم و چون رنگ خوب میخواستم خودم خریده بودم کلی هزینه آرایشگاه و رنگ مو دادم اما باز هم دو رنگ شد و رنگی که میخواستم نشد مجبور شدم دوبار پشت هم رنگ کنم و موهام اسیب دید. بهرحال موهای من الان قهوه ای روشن با ترکیب زیتونی شماره 7 یعنی 7m و نصفش دودی شماره 8.1 هردو از کاتالوگ رنگ موی ویلا + اکسیدان 9% اکیا بود که الان همونطور که گفتم قهوه ای روشن هست اما ریشه و ساقه تفاوت رنگ داره البته کمی، ریشه ها کمی تن نارنجی داره و روشنتر شده، خواستم بدونم با شرایطی که براتون گفتم که ریشه هام زود رنگ باز میکنه، اگر 30 مین روی ساقه بذارم 5مین ریشه خوبه؟و اینکه دقیقا می خوام قهوه ای روشن باشه، نظر شما اینه که این دو رنگ رو نصف نصف ترکیب کنم یا درصد زیتونی بیشتر باشه؟و اگه نصف نصف باشه قهوه ای روشن میشه باز؟نمیخوام تیره بشه.ممنون میشم
    دوست عزیز ریشه موها در رنگ امیزی مرحله اخر باید باشه و ما معمولا برای موهایی که زود رنگ باز میکنن رنگ امیزی ریشه موها را برای جلوی سر در دو مرحله انجام میدیدم شما اگه رنگ ساقه و ریشه تفاوتشون زیاد نیست از همون رنگهایی که دارین استفاده کنین +واریاسیون سبز 2بند انگشت+اکسیدان 6% فقط ریشه هارا رنگ کنید و5مین صبر کنید بعد بشورید فقط خیلی باید سریع رنگ امیزی کنید تا دوباره تیره تراز ساقه نشن