نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree525Likes

موضوع: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نمایش نتایج: از 3,873 به 3,880 از 5411
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط عارفه خانوم
    سلام من موهامو بلوند کرده بودم الان 4، 5 سانت دراومده و مراسم برادر شوهرم هست ریشه موهامو با رنگ شماره 10 دودی رنگ کردم الان چیکار کنم؟ میترسم دکلره بذارم موهام بسوزه! میشه راهنماییم کنید راستی پریودی خیلی تاثیر میذاره روی رنگ مو؟ آخه من چیکار کنم؟ میخواستم شنبه برم آرایشگاه ولی امروز پریود شدم!
    دوست عزیز چون موهاتون بلوند بوده برای یکدست شدنش حتما باید دکوکرم یا دکلره بشه و این پریودی هم خیلی خیلی تاثیر داره چون موهاتون اصلا به پایه روشن نمیرسه و رنگ به تنهایی نمیتونه به حد بلوند موها را روشن کنه
    مایوس مباش زیرا ممکن است اخرین کلیدی که
    در جیب داری قفل را بگشاید.......

2. بانک بند ناف
    دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

[quote=mami 2m][quote="دلبر":21jff56l]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "mami 2m":21jff56l
    سلام .
    عزیزم با ترکیب /رنگ موی شکلاتی روشن /وبلوند طلایی ر وشن و/ بلوند بز / چه رنگی بدست میاد .مرسی .
    دوست عزیز روی موی طبیعی یه قهوه ای روشن با تن قرمز بدست میاد[/quote:21jff56l]

دلبر جون . الان 5سانت ریشه موهام مشکییه. موهام هم سفیدی داره . بقیه هم مش ورنگه به نظرت اگه این رنگهای که گفتم باضافه یه پیمونه دکلره / یا واریاسیون /بذارم یه رنگ روشن میشه یانه. چون یکی از دوستان چند صفحه قبل گفتند دکلره تو رنگ میریزن گفتم منم امتحان کنم..یه دنییییا ممنونتم.[/quote:21jff56l]

دوست عزیز چون موهاتون سفیدی داره رنگهای روشن نمیتونه سفیدیهارو کاور کنه بعد از رنگ موی سفید خودشو نشون میده و بهتره که کل موهاتونو یک دست کنید
    راستش اضافه کردن دکلره رابه رنگ من به شخصه امتحان نکردم و نظری نمیتونم بدم
    به نظرم اگه قبل از رنگ موهای سفیدتونو بااکسیدان 9%اغشته کنید بعد از 10مین نم ان را با پنبه بگیرید وازاین فرمول استفاده کنید
    که تن قهوه ای شکلاتی هم داره6طلایی+ 6از شکلاتی+6/0+3سانت واریاسون نقره ای +اکسیدان9%
    موهاتون تیره میشه ولی یک دست میشه

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط farideh1
    salaaaaaaaaaaam khahesh mikonam komakam konid man mohamo dekolore kardam ta paye 7 ya 8 sefid shode rosh rang dodi zeytoni kheli kam va ghahveio 2 va 3 tarkib karda kardam zadam rangesh khob bod vali vaghti shodam kheli bad shod do rang shod zard shode 2 roze dige ham arosi davatam chikar konam az in halat dar biad az tone zardo sabz motenaferam chikar age 5 ro ba variasone dodi tarkib konam va bezanam khob mishe ya na ???? ya khodeton ye rahe hali neshonam bedin har che zodtarrrrrr mer300000000
    دوست عزیز رنگهای زیتونی خیلی قوی هستن وبیشتر از هر تنی خودشو نشون میده بعد هم کاشکی قبل از ترکیب رنگ یه سوالی میکردی چون هر چیزی یه قاعده و قانون داره نمیشه هر رنگی را با هم ترکیب کرد
    با این حال بهتره با 3صفر و اکسیدان9%جرم موهاتونو بگیرید بعد از ترکیبc10+a10+ واریاسیون نقره ای و دودی3سانت +اکسیدان6% به کل موهاتون بزنید

دلبر آواتار ها
    سمانه
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    568
    پسند کرده
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط نوشین95
    شما که جواب منو ندادین من خودم دودی6 رو با بژ 6 زدم رو موهام که قبلا n6 زده بودم اولش قهوا ای خوشرنگی شد ولی بعد از چندبار شستن دوباره تن قرمزی داره حالا لطفا بگین چکار کنم که تن قرمزیش از بین بره راهنمائیم کنید خیلی بدم اومده از رنگ موهام.بازم ممنون
    دوست عزیز اگه تو مخلوط رنگتون از واریاسیون سبز استفاده میکردید موهاتون تن قرمزی نمیگرفت
    ترکیب 6/3+6/1+واریاسون سبز و نقره ای 3سانت +اکسیدان9%

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

مرسی.خیلی ممنون از اینکه پاسخ دادین.میشه بگین دکوکرم رو از کجا میتونم تهیه کنم؟ به جز دکوکرم از چی میتونم استفاده کنم تا بعد دکلره جنس موهام زبر نشه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

میخوام موهام این رنگی بشه میشه فرمولشو بگین.اصلا آرایشگرا رنگ مورد نظر منو در نمیارن .

فاطیما 361 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    310
    پسند کرده
    186

سلام عزیزم میشه به جای دکلره از دکوکرم واسه بلوند کردن مو استفاده کرد . موهام رنگ شده قهوه ای روشنه دوست دارم بلوندش کنم . ایا عوارص دکوکرم هم مثل دکلره است یا اسیبش واسه موها کمتره؟ ممنون میشم جوابمو بدین
    لازانیا

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروز خدای فردا هم هست ما اولین بار است که بندگی می کنیم ولی او قرن هاست که خدایی می کند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    0

سلام ممکنه نظرتون رو در مورد رنگ موی hair light بگید خوبه یا نه ؟ می خواستم بدونم رنگ بلوند 6.53 و 6.4 بلوند این مارک هر کدوم دقیقا چه رنگیه ؟ از لطفتون ممنونم